×

Unikalny projekt o przejrzystym modelu matematyczno-strategicznym, działający w oparciu o realne instrumenty finansowe. (Long Term – działa około 4 lat)

Unikalny projekt o przejrzystym modelu matematyczno-strategicznym, działający w oparciu o realne instrumenty finansowe. (Long Term – działa około 4 lat)

   
 

W ciągu czterech lat platforma ta z sukcesem potwierdziła skuteczność wszystkich strategii inwestycyjnych, wypłacając swoim partnerom 658% zysków i znacznie zwiększając rezerwowy fundusz ubezpieczeniowy. Start na platformie od min. 50$. Pracuje w dni robocze: od 0,55% do 1,5%. Plan marketingowy zakłada rekomendacje do 3 linii poziomu i sięga do 12% wartości portfela inwestycyjnego. Minimalna kwota wypłaty w zależności od procesora wynosi 5$. Wypłaty średnio do 24h.


TEAMŚwietnie przedstawiony cały ekosystem firmy w jednym pliku pdf po polsku – Kliknij!


„Asignat” to międzynarodowy fundusz prowadzący aktywną działalność inwestycyjną. Jest to unikalny projekt o przejrzystym modelu matematyczno-strategicznym, działający w oparciu o realne instrumenty finansowe. Ich strategia rozwoju jest planowana z wieloletnim wyprzedzeniem, zapewniając partnerom wysoką rentowność oraz stabilizację i pewność jutra. Stworzyli zasadniczo nowy projekt w obszarze inwestycji internetowych, pozwalający nam wejść na nowy rynek z nieograniczonymi możliwościami zysku. Zakładając to że platforma ta działa kilka lat, wcale nie oznacza że nie jest ona obarczona ryzykiem i będzie aktywnie pracować…kolejne 4 lata. Ryzyko…zawsze 100%!


Inwestowanie z Asignatem

Partnerom funduszu Asignat oferowany jest portfel handlowy składający się z trzech unikalnych planów, łączących wysoką rentowność i elastyczne warunki dla każdego inwestora. Pomaga to pomnażać Twoje aktywa, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa funduszy i eliminując ryzyka poprzez umiejętne tworzenie i dywersyfikację portfela. Dzięki temu mogą oni, dokładniej prognozować przyszłe zyski w zarządzaniu kapitałem

Interakcja z inwestorami opiera się na wykorzystaniu popularnych systemów płatności, zapewniających realizację wszelkich transakcji płatniczych. Zarabianie pasywnego dochodu jest bardzo proste: załóż konto osobiste na platformie Asignat, wybierz odpowiedni plan taryfowy i rozpocznij lokatę, która będzie generować zysk każdego dnia.


Krótko o Fundacji Asignat w pl


Film promocyjny – Asignat Fund 2023 w pl


Instrukcje w języku polskim, rejestracja AsignatStatystyki rentowności. Zarządzanie funduszami

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex