The Gcc Group otwiera swoją giełdę. Może to mieć świetne przełożenie na ich kryptowalutę

NEWS – UPDATE THE GCC COIN.

Nie jesteś jeszcze w tym  w projekcie? Nie budujesz pasywnego dochodu?, nie korzystasz z 24 innych biznesów firmy? nie masz zakupionych swoich Gcc Coin?

Zrób to jak najszybciej!

   
 

 

 

W zeszłą niedzielę przekazaliśmy informacje na Twitterze, że niespodziewanym projektem GCC, który był rozwijany w ciągu ostatnich miesięcy, jest nasza własna publiczna giełda, która już prawie zakończona jest w 3/4! Rzućmy nieco światła na projekt Caytrex, podczas gdy czekamy na wydanie portfela Masternode.

Ostatnie ruchy rynkowe wskazują na koncentrację rynków giełdowych i coraz większy wpływ starych graczy rynku finansowego w sektorze crypoto. Giełdy są kupowane przez dużych graczy, a wiele fajnych projektów / monet jest usuwanych bez ostrzeżenia przez giełdy, co powoduje, że ludzie tracą zainwestowane pieniądze głównie w celu promowania tych, którzy mają procentowy udział. W ciągu ostatnich miesięcy pojawiły się poważne ostrzeżenia, że ​​coraz więcej publikacji może się zdarzyć, rynek koncentruje się na niewielkiej liczbie monet (gdzie duże akcje są już redystrybuowane wśród kilku wpływowych graczy na rynku). Jest to poważne zagrożenie dla wszystkich mniejszych i średnich projektów bez dobrej wymiany i stabilności można je łatwo zgnieść.

Wymiana wymaga ogromnych pieniędzy i procentowy udział w projektach, które zgłaszają do listy. To powoduje centralizację i utratę niezależności przez prawdziwych właścicieli projektu w przeciwieństwie do tego, co naszym zdaniem powinien być rynek kryptograficzny. Wiele fajnych projektów nie może sobie pozwolić na zapłacenie milionów dolarów za to, że są notowane na liście i nie zgadzają się na przekazanie większości swoich dewów do wymiany właściciela. Dlatego postanowiliśmy wzbogacić ekosystem GCC o giełdę, która będzie komplementarna do usług, które już posiadamy i stanie się częścią naszej strategii rozwoju monety.

 

Wersję oryginalną znajdziesz  W TYM MIEJSCU!

 


 

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex