STC – O Hodlowaniu, możliwościach oraz Defi! Dlaczego to najlepszy czas na inwestycje!?

 
   
 Cena Bitcoina przyciągnęła ostatnio dużą uwagę mediów. Mnogość doniesień medialnych przyczynia się do podejmowania przez inwestorów błędnych decyzji i narażania ich na straty. Rynek kryptograficzny nie powinien być analizowany w taki sam sposób, jak tradycyjne aktywa giełdowe. Oba sektory opierają się na zupełnie innych mechanizmach. Sugerowanie najnowszych doniesień medialnych może prowadzić inwestorów do podejmowania błędnych decyzji i znacznych strat finansowych. Dlatego tak ważne jest przeprowadzenie właściwej analizy rynku, aby móc kontrolować swoje emocje.

Choć cena Bitcoina ostatnio spadła, nie odzwierciedla to końca hossy, która trwała od sześciu miesięcy. Wynika to ze spekulacji, która działa krótkoterminowo i zwykle kończy się ponownym wzrostem ceny i wartości rynkowej. W analogicznym okresie w 2020 r. cena Bitcoina wynosiła 9000 USD. Teraz jest prawie 4 razy wyższy niż rok temu. Inwestorzy instytucjonalni wierzą, że dobra passa będzie trwała, dlatego gromadzą swoje inwestycje w Bitcoin, Ethereum i sektorze DeFi.

Niedawny spadek cen jest również postrzegany jako okazja do zakupu jeszcze większej liczby aktywów kryptograficznych. Ciągły wzrost udziału inwestorów instytucjonalnych w handlu kryptowalutami sprawia, że ​​cały sektor zaczyna być traktowany jako zabezpieczenie przed pogłębiającą się inflacją na tradycyjnych rynkach.

Przypominam, że trzymanie i umiejętność zachowania spokoju w trudnych sytuacjach rynkowych to najlepsza metoda na udane i opłacalne inwestycje. Złe decyzje podyktowane emocjami, mogą prowadzić do poważnych strat.


To najlepszy czas na inwestycje! Skorzystaj z oferty Smart Trade Coin już teraz i zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze, tak jak tysiące użytkowników ich usług. Zapewnij swoją przyszłość wolną od inflacji. Zacznij spełniać swoje marzenia dzięki Smart Trade Coin!

Poniższe screeny, pokazują możliwości pracy botów DEFI na platformie Smart Trade Coin. Wykorzystaj je!

 
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating