STC – Nowości oraz podsumowanie 3 lat działań + Mega Promocja!


 
  
 

Smart Trade Coin świętuje swoją rocznicę! Firma istnieje na rynku od 3 lat! Dla projektu był to… bardzo efektywny czas. W ciągu trzech lat udało im się przeprowadzić ICO, co było dużym sukcesem. Pozwoliło to na wdrożenie STC GO! system. Nowoczesna platforma i wydajne boty handlowe które pozwalają każdemu, niezależnie od ich doświadczenia, handlować.

Ich narzędzia handlowe stają się coraz bardziej popularne. Dlatego stale rozwijają usługi, aby były przyjazne i dostępne dla wielu użytkowników na całym świecie. Ostatnio dołączyli cztery opcje językowe: chiński, portugalski, japoński i koreański. Obecnie otwierają się na te rynki.

W tym momencie przygotowują się do następnego dużego wydarzenia, którym będzie wejście tokenów TRADE na giełdy. Odbędzie się to w sierpniu tego roku!

Wszystkie ich najnowsze usługi i opcje są wdrażane z myślą o Nas – użytkownikach.
To dzięki naszemu zaangażowaniu i zaufaniu do firmy mogą się rozwijać i być coraz lepsi każdego dnia.

 

Dowiedz się jak skutecznie handlować na giełdzie za pomocą zautomatyzowanego Bota Crypto!

  
 
STC
 

PROMOCJA OD STC!Droga społeczność! Zbliża się wielkie wydarzenie w świecie kryptografii – zmniejszenie o połowę Bitcoin. Z tej okazji Smart Trade Coin przygotował specjalną ofertę, dzięki której możesz zyskać jeszcze więcej! 12 maja uruchomimy Halving Special. To specjalna promocja, dzięki której możesz kupić Złoty Status na rok z 50% rabatem! Dzięki temu możesz zyskać doskonałe możliwości inwestycyjne w bardzo atrakcyjnej cenie! Nie przegap tego! Promocja potrwa tylko 24 godziny! Czas promocji: 12 maja 2020 r., od godziny 12:00 GMT do 23.59 GMT (12 maja 2020 r.,
od 00:00 GMT do 23:59 GMT) Ciesz się wyjątkową promocją Smart Trade Coin! Zdobądź specjalne możliwości inwestycyjne i jeszcze więcej! Zespół Smart Trade Coin

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating