W niektórych wpisach na blogu, znajdziesz informację o tym że Sports Trading Btc zostanie po fazie Prelaunch uruchomiony 12 pażdziernika 2019 roku. Okazuje się że właściciele firmy przyśpieszyli swoje działania i zostanie ona odpalona w pełni 1 pażdziernika 2019 roku.

12 pażdziernika 2019 roku odbędzie się natomiast, oficjalna impreza STB w hotelu Hyatt w Orlando, FlorydaBędzie między innymi o:

1. Token System
2. Game of the Week Trading Pool
3. Founders Circle

Na samym początku został także zapowiedziany konkurs, w którym do wygrania są całkiem spore sumy. O północy czasu Nowy York z 30 września na 1 pażdziernika 2019 roku – okaże się kto wygra $10 000, $5 000 lub $2 500 w pierwszej fazie wspołzawodnictwa w Sports Trading Btc

W każdym biznesie ważna jest transparentność. W STB również. Jeden z współzałożycieli platformy od kilku lat prowadzi swoją firmę i jest dobrze znany opinii publicznej a szczególnie “internetowej widowni”. Tą osobą jest Dwayne M Golden. Drugą ważną osobowością w STB jest CEO James Ward

Tych dwóch biznesmenów połączyło swoje siły i stworzyło projekt oparty o trend w branży sportowej w połączeniu z kryptowalutami.

Z ciekawością obserwuję cały projekt. Zapowiedzi są “gorące” i oby tak pozostało.


Poniżej dowiesz się co szykują dla Nas właściciele Sports Trading BtcRezerwacja biletów Sports Trading Btc na oficjalny event 12 pażdziernika w Orlando, Florida:
Na platforme w sumie już wprowadzono STB Token. Chociaż jego pierwsze użycie w bukmacherce będzie pokazane 12 pażdziernika na evencie w Orlando.


Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube0
YouTube
LinkedIn
Instagram