Spadki na rynkach inwestycyjnych – W jaki sposób na nich skorzystać?! 
   
 

W przeszłości rynków finansowych pojawiały się już czarne łabędzie – nieprzewidywalne wydarzenia, które powodowały masowe korekty rynków lub ich załamanie. Jednym z takich czarnych łabędzi była „Czarna Środa” która umieściła krótkiego sprzedawcę George’a Sorosa jako elitarnego inwestora.

Dzisiaj rynki stanęły w obliczu nowego czarnego łabędzia: koronawirusa, który doprowadził wszystkich, a w tym rynki, do całkowitego szału prezentując rynkom możliwość przekształcenia chaosu w okazje handlowe.


Zarabiaj na spadających cenach dzięki pozycjom „sprzedaj” (bez posiadania instrumentu)


Inwestorzy, którzy kliknęli „sprzedaj” ropę w zeszły piątek, mogli zarobić ponad 37 000 USD w mniej niż jeden dzień handlowy przy standardowej pozycji CFD o wartości 10 000 USD!


Zarabiaj na rosnących cenach dzięki pozycjom „kup”


Inwestorzy, którzy kliknęli wczoraj „kup” Dow Jones na najniższym poziomie, mogli zarobić ponad 13 000 USD w mniej niż jeden dzień handlowy przy standardowej pozycji CFD o dźwigni 10 000 USD.

Czarny łabędź koronawirusa znalazł juz swoje miejsce w książkach historycznych obok Czarnej Środy, Kryzysu Tequili, Bańki Dot-Com i Kryzysu Hipotecznego w 2008 roku. Pozostaje tylko pytanie, jak długo ten wirus będzie nadal zakłócał rynki finansowe? Do tego czasu użytkownicy NAGA mogą czerpać korzyści z wahań cenowych ponad 500 instrumentów dostępnych w NAGA.

 
 
NAGA
 

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating