Smart Trade Coin. Duży minus na platformie i co….dalej?

 
   
 Rynek kryptowalut szybko się rozwija. Bitcoin powstał w 2009 roku i pomimo początkowego sceptycyzmu inwestorów, dziś jest uznanym narzędziem inwestycyjnym, które w szczytowym momencie kosztowało ponad 60 000 USD. Rynek kryptograficzny stanowi poważną konkurencję dla tradycyjnych form inwestycji. Pozwala generować znacznie wyższe zyski w krótszym czasie, ale taki model nie pozostaje wolny od ryzyka strat.

Usługi DeFi to jedna z najnowszych usług, które znalazły się w pakiecie oferowanym przez Smart Trade Coin. Dzięki ich dotychczasowej pracy wielu użytkownikom udało się osiągnąć znaczne zyski z inwestycji. Jednak pewne elementy charakteryzujące sektor kryptograficzny pozostają poza kontrolą i mimo wielu sygnałów, może on obrać zupełnie inny kierunek niż platforma zakładała. Ostatnio byliśmy świadkami właśnie takiego wydarzenia. Pomimo doświadczenia i wiedzy inwestorów i analityków, inwestycje DeFi obrały inny kierunek niż oczekiwano.

Ich dotychczasowe działania dotyczyły wykorzystania dźwigni finansowej, czyli wykorzystania marży w celu zwiększenia zaangażowania w daną inwestycję. Takie rozwiązanie pozwala im ograniczyć wykorzystanie kapitału podczas inwestowania.

Dzięki temu udało się wygenerować znacznie wyższy zysk niż w przypadku zwykłej formy inwestowania. Ta opcja ma niestety jedną wadę: wraz ze wzrostem zysków rośnie ryzyko straty.

Podobnie jak dla wielu z was, jest to bardzo trudna sytuacja dla Smart Trade Coin. Zdają sobie sprawę, że wielu użytkowników serwisu poniosło znaczne straty. Istnieje jednak ryzyko, które zawsze wiąże się z inwestowaniem, zarówno na rynkach tradycyjnych, jak i kryptograficznych.

Dla zespołu Smart Trade Coin użytkownicy zawsze są na pierwszym miejscu. Dlatego podjęli decyzję, która pomoże zrekompensować poniesione straty. Ich ideą jest stworzenie puli kryptowalut, aby pomóc każdemu użytkownikowi, którego to dotyczy.

Ich celem jest podjęcie wszelkich możliwych działań w tej sprawie. Starają się pomóc w tym trudnym momencie i wierzą, że wspólnie odniesiemy sukces.


Ps:..Jak widać poniżej, minus był solidny. Trudno sprecyzować czy działanie było celowe, czy też “coś im faktycznie nie wyszło”. Osobiście uważam że przyczyną było to drugie. Stc co cały ekosystem do crypto, sporo produktów i opcji. Próbują się odbudować po stracie, jak każdy indywidualny inwestor. Obserwuję , czytam i narazie działam dalej. Liczę na to że Smart Trade Coin – straty odrobi. Wszędzie warto mieć na uwadze ryzyko. Bez względu na to czy to będzie MLM, program partnerski czy też platforma typowo inwestycyjna.Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating