Smart Contract na Tronie. 1% dziennie, do 310 %

 
   
 


TronChain – czyli jak zarabiać kryptowalutę TRX na pełnym automacie 1% dziennie do 310%. ROI to (210% czystego zysku).


Nie jest wymagana rekomendacja ale z drugiej strony, przyspiesza to dojście do 310% ROI.
Nie ma tu administracji, która może “zgasić” światło”. System jest sterowany przez Smart Contract na Blockchain, który zarządza naliczeniami, o wszystkim decyduje społeczność.


Jak zacząć zabawę?

Wszystko robimy na telefonie. Pierwsze co potrzebujemy to min. 100 sztuk kryptowaluty Tron TRX.


Gdzie można kupić TRX?
Można np. kupić BTC lub ETH w Bitomacie, przelać na portfel Exodus i tam wymienić na TRX. Można wykorzystać do tego celu giełdy, jest wiele sposobów. A być może jesteś hodlerem i masz już w swoim portfolio TRX-y które “mrozisz” na lepsze czasy 🙂
Kolejny krok to założenie portfela Tron Wallet na naszym telefonie. Ściągamy portfel Klever i zapisujemy sobie całe mnemonic code, w razie utraty konta:

https://klv1.page.link/9SAtnBnfUui25fbN8


Następnie przelewamy nasze TRX na ten portfel i wklejamy link od sponsora do przeglądarki w tym portfelu.
A więc na naszym portfelu klikamy drugą ikonę planety od lewej na samym dole i wklejamy poniższy link w “Enter a URL”.


https://trxchain.io/#ref=TXJEYGd1meMshczKubHsLozsWBMk28q9vx


W polu JOIN wybieramy żądaną ilość TRX za pomocą zakładek. Następnie zatwierdzamy to przyciskiem “JOIN” i potwierdzamy. Po chwili zabierze nam TRX z portfela i Smart Contract zaczyna działać i co 24h zacznie naliczać nam Trony do czasu aż uzyskamy 310% naszego depozytu.

Przewijając niżej wyświetlą się nasze personalne statystyki. Przewijając jeszcze niżej mamy opcję “UME FARMING”, gdzie przy okazji farmimy również UME klikając “Start Farming” i również możemy odbierać dodatkowo UME. Niżej mamy do skopiowania nasz link referencyjny.

Uwaga – jak raz wpłacimy daną sumę to już nie możemy nic dopłacić dopóki nie uzyskamy 310%. Dlatego też opcjonalnie jeżeli np. chcemy zainwestować w contract 1000 TRX, to tyle też wybieramy, czyli x100 po dziesięć razy. Jasno to jest pokazane w projekcie.

Za poleconego dostaniemy 10% wartości jego wpłaty, możemy zarabiać na 15 poziomach z wypłat osób w naszej strukturze. Żeby odblokować poziomy, musimy mieć poleconych z naszego linka.
1 polecony otwiera 1 poziom, czyli 15 poleconych otworzy nam wszystkie.

To wszystko działamy i TRX – Zarabiamy!

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating