Na powyższym zdjęciu widać ze  firma GCC COIN jak najbardziej istnieje i można spotkać tam CEO i  z nim porozmawiać.  Potwierdza to też  jedna osoba z mojej struktury w komentarzu
Podobnie z innymi osobami uważam że może to być jedna z lepszych inwestycji.
Ci którzy  zaufali – w perspektywie czasu nie będą żałowali.

Poniżej wypowiedź Rafała – mojego partnera biznesowego w GCC COIN.

“Spotkanie bardzo udane, rozmawialiśmy z CEO Jan Pasboel, oprowadził Nas po firmie, pokazał na czym polega druk 3D i jak to działa (co można robić). Opowiedział o planach i wizji jakie ma. Ogólnie jestem zadowolony ale się pojawia mnóstwo pytań i to raczej biznes na długi okres i jest tu jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia. Pod koniec stycznia mają wejść na giełdę zewnętrzną i udostępnić portfel i blockchaina.”

 

Głośnik wydrukowany z drewna. Stoi na biurku.

Poniżej materiały z jakich mogą być drukowane przedmioty. Na każdej rolce inny surowiec. Są one  załączane na górze drukarki.

 

 

DODATKOWE INFO:

Zgodnie z wpisem w GUS (Główny Urząd Statystyczny)  firma rozpoczęła działalność 2013-10-31 a do rejestru została wpisana w 2014. Sama GCC Group jest spółką z systemem premiowym opartym na marketingu sieciowym. Celem jej działania, jest stworzenie społeczności posługującej się silną kryptowalutą, która nie tylko będzie działać z poszanowaniem środowiska naturalnego (z każdej transakcji na portalach GCC część jest przekazywana na pro-ekologiczne inicjatywy) , ale i będzie nią można płacić za produkty i usługi sprzedawane poprzez portale GCC. W przyszłości planowana jest też implementacja do firm zewnętrznych.

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif