scf plakat giga
SCF TOKEN
MŁODSZY BRAT PLUS TOKEN
Po sporym sukcesie portfela Plus Token, powstają projekty które również chcą odnieść sukces idąc śladami poprzednika. SCF Token ma świetne zaplecze techniczne które można wykorzystać na wiele sposobów. SCF Token czyli Super Coding Fly Token, jest zdecentralizowanym portfelem połączonym z systemem handlowym zespołu SCF. Działa podobnie jak PlusToken, a to co wyróżnia SCF Token to niższe minimum wejścia, które wynosi 100$. Projekt ten jest również bardzo transparentny. Powstał 20 marca 2019 roku. Jego twórcą jest między innymi były dyrektor Apple.
O FIRMIE
CODINGFLY
CodingFly to firma, która od 2015 roku pracuje nad technologią blockchain oraz tym podobnych dziedzinach. W 2018 roku założyła ona swoją korporację i stała się technicznym partnerem takich projektów jak Tron, Ripple, CareerOn, BUMO, Palleton.
scf liang
W JAKI SPOSÓB GENEROWANY JEST DOCHÓD
Generowaniem dochodu zajmuje się dedykowany zespół traderów SCF Token o nazwie Mingkong Quantitative na którego czele stoi Liang Yubo. Zespół ten opracował specjalny system tradingowy który łączy różne strategie jednoczesnego wykonywania transakcji jak np. CTA, strategie hedgingowe czy arbitraż.

SCF oferuje zarobek na prywatnym portfelu ( DO KTÓREGO DOSTĘP MAMY TYLKO MY) rzędu 8-16% miesięcznie. Zyski generowane są codziennie w południe i wysyłane są na konto tokena SCF, którego potem możemy wymienić na BTC, ETH lub EOS.

☝️Jeśli chcemy wypłacić kapitał, to możemy to zrobić w każdym momencie. Wycofanie dokonane w ciągu 15 dni wygeneruje opłatę 5%, a po po 15 dniach 1%.
Aby móc zarabiać musimy posiadać co najmniej $100 na portfelu.

Plan zarobkowy (miesięczne zyski):

✔około 10% w miesiąc

Depozyt można składać w ETH, BTC, EOS, SCF, wkrótce: XRP, TRX, BCH, QTUM i LTC

Zyski otrzymujemy w tokenie SCF który wraz ze startem wart był 0.1$ a po kilku dniach urósł do ponad 1$. Wraz z rozwojem projektu jego cena skokowo powinna zyskać na jeszcze większej wartości. Oczywiście wszystko jak zwykle zweryfikuje przyszły czas.

Użytkownicy składający depozyt większy niż $500, będą otrzymywać Airdrop (darmowa kryptowaluta z racji posiadania innej kryptowaluty) TRX, BUMO, XRP, ADA i nie tylko.

Zespół zarządzający projektem posiada bogate doświadczenie techniczne wyniesione z Apple, Cisco, Royal Bank of Canada i Uniwersity of Toronto
WIĘCEJ O FIRMIE I ROZWOJU

W ostatnim czasie firma CROS i globalna społeczność programistów CodingFly oficjalnie podpisały strategiczną umowę o współpracy. Obie strony zgodziły się na współpracę w zakresie opracowania ekologicznego programu i produktów łańcucha publicznego CROS.

Obecnie CodingFly dla takich marek jak TRON, BUMO, Paleton, FIBOS i CareerOn dostarcza usługi rozwoju technologii łańcucha blokowego, tworzenia lub utrzymania grup technologicznych, szkoleń technicznych i umiejętności w zakresie public relations.
Po uruchomieniu produktu społecznościowego CodingFly, w krótkim czasie ponad 110 000 profesjonalnych programistów dołączyło do społeczności programistów.

2 sierpnia 2018 r. CareerOn zawarł strategiczny sojusz z grupą CodingFly, która jest znaną chińską społecznością programistów. W
ciągu trzech miesięcy liczba zarejestrowanych użytkowników przekroczyła 110 000. Autorem tego sukcesu jest właśnie CodingFly. W przyszłości CareerOn i CodingFly będą wykorzystywać korzyści związane z tworzeniem aplikacji, budowaniem społeczności i bezpieczeństwem łańcucha bloków, promocją rozwoju technologii łańcuchowej, przyspieszeniem stosowania otwartych łańcuchów branżo-
wych i budowaniem realnej gospodarki.

Podczas corocznego wydarzenia NEXT LAB Block Chain 2018 odbył się konkurs pt „2018 Most Investing Potential Blockchain Project Award” i po zaciętej konkurencji CodingFly został wyróżniony jako jeden z ponad 30 organizacji inwestycyjnych, w tym Chenchuang Investment, Yingnuo Angel Fund i Bertelsmann Asia Investment Fund.
NAJBLIŻSZE PLANY
WIELOŁAŃCUCHOWY PORTFEL. ZARZĄDZANIE TOKENEM
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI. SZYBKA WYMIANA
POWIADOMIENIA, KOMUNIKACJA, AKTUALNOŚCI
KAPITAŁ, AIRDROP, STOPA NALICZEŃ
PLAN AFILIACYJNY
BAZA WIEDZY O SCF TOKEN
GŁÓWNI ZAŁOŻYCIELE, PARTNERZY
scf glowny zalozyciel 1
Dyrektor generalny (CEO) / Singapur
Narodowy Uniwersytet w Singapurze
2009 Dyrektor Apple w Azji Południowo-Wschodniej 2011
Początkowy inwestor Bitcoin
2013 Akcjonariusz Mastercoin
2015 Założenie CodingFly
2018 Dyrektor generalny CodingFly
Bruce Zhang
scf glowny zalozyciel 2.jpg

Dyrektor operacyjny ( COO) / Singapur
Politechnika Singapore Temasek /
Singapurski Uniwersytet Zarządzania
2005 Dyrektor ds. międzynarodowych Bearings Pte Ltd
2012 Doradca Wykonawczy Apple w Chinach
2015 Dyrektor operacyjny CodingFly ( COO)
Roy Zhang
scf glowny zalozyciel 3.jpg.jpg

Dyrektor Techniczny ( CTO) / Singapur
Uniwersytet Technologiczny Nanyang
Ekspert ds. Technologii
2004 I I miejsce w konkursie International University
Students Programming Competition ( ACM-I CPC)
2008 Dyrektor Techniczny, Cisco
2013 Dyrektor Techniczny, Globe
2015 Dyrektor Techniczny, Mynt
2019 Dyrektor Techniczny ZB Mega ( CTO)
Jacky
scf glowny zalozyciel 4.jpg.jpg.jpg

Partner / Kanada
Uniwersytet w Toronto, Kanada
Szkoła biznesu Ivy Master of Business
Administration MBA)
2002 Uniwersytet w Toronto
2006 Inwestor Royal Bank of Canada
2008 Menedżer ryzyka, Royal Bank of Canada
2010 Ivy Business School MBA ( MBA)
2015 Partner Coding Fly
Dyrektor Techniczny ( CTO) / Singapur
Uniwersytet Technologiczny Nanyang
Ekspert ds. Technologii
Bankier inwestycyjny
Puneet Goyal
WSZYSTKO WIEM - CHCĘ AKTYWOWAĆ APLIKACJĘ ABY DLA MNIE ZARABIAŁA
Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Kilka słów o miningu w BitClub Network

Na zysk w Bitclubie warto patrzeć z dużej perspektywy, kilkuletniej - nie dziennej . Kurs BTC zmienia się i każdy...

Zamknij