Safir – Zeniq. W pytaniach i odpowiedziach

   
 

1.Co jest takiego specjalnego w ZENIQ Technologies?

ZENIQ Technologies zapewnia swoim klientom unikalny ekosystem, który w bezproblemowy sposób połączy Twój portfel kryptograficzny z kontem IBAN. Możesz przechowywać i uzyskiwać dostęp do wszystkich swoich aktywów fiat i kryptowalut w ekosystemie za pośrednictwem swojego ZENIQ HUB, który jest umieszczony w zabezpieczeniu Twojego domu.

2.Kto stoi za ZENIQ?

Safir – Zeniq jest zespołem entuzjastów kryptowalut i technologii fintech, którzy dostrzegają wartość dodaną technologii Blockchain w życiu codziennym. Zajmują się blockchainem od około dziesięciu lat i pierwotnie wywodzą się z różnych biznesów i ekspertyz, które wzajemnie się uzupełniają. Ich celem jest włączenie technologii kryptograficznej do głównego nurtu w każdej dziedzinie biznesu.3.Czy ZENIQ jest bezpieczny?

W przypadku ZENIQ – głównym celem jest zachowanie prywatności i maksymalizacja bezpieczeństwa dzięki ich głównemu produktowi ZENIQ HUB i unikalnej technologii ekranowania. Wszystkie usługi stron trzecich do uwierzytelniania wieloskładnikowego zostały wyeliminowane.

4.Dla kogo jest ZENIQ?

Proste i jasne: Jest dla każdego!

5.Co oznacza „HUB 01”?

Każdy, kto kupił ZENIQ „HUB 01”, otrzyma opcję bicia monet ZENIQ. Im wcześniej kupisz ZENIQ „HUB 01”, tym wcześniej zaczniesz bić i tym samym otrzymasz więcej monet ZENIQ. Opcja wybicia nie dotyczy ZENIQ HUB „02”.

6.Z czego zbudowany jest ekosystem ZENIQ i co będzie dalej?

Obecnie ZENIQ składa się z monety ZENIQ i ZENIQ HUB. Z czasem będą dodawane dodatkowe unikalne usługi. Giełda kryptograficzna do handlu wszelkiego rodzaju aktywami, integracja FIAT i SEPA, interfejsy płatności b2b i b2c oraz jednorazowe usługi, dzięki którym firma będzie dalej zaskakiwać swoich klientów, w zależności od licencji które będą wydawane przez urzędy.

7.ZENIQ Coin – Czy będzie nim można handlować na giełdzie?

Ponieważ ZENIQ Coin jest monetą zdecentralizowaną, każdy dostawca może ją wymieniać niezależnie na inne crypto. Co więcej, moneta ZENIQ jest notowana na Uniswap i będzie notowana na ZENIQ Exchange.

 
 

8.Co, takiego specjalnego będzie miała giełda od Zeniq?

Zasadniczo ZENIQ Exchange będzie miał kilka unikalnych funkcji, które koncentrują się na korzyściach dla klienta. W porównaniu do innych rynków, opłaty transakcyjne ZENIQ będą bardzo niskie. Użytkownicy posiadający ZENIQ mogą z nich korzystać po obniżonej opłacie. Jedną z głównych cech giełdy będzie bezproblemowa integracja FIATA jako łącza IBAN które umożliwią transakcje SEPA. Wypłaty nie będą obciążone żadnymi opłatami, a ZENIQ HUB zapewni wyjątkowe bezpieczeństwo. Ponadto ich głównym celem jest udostępnienie giełdy mobilnej dla wszystkich funkcji.

9.Co to jest moneta ZENIQ?

ZENIQ Coin to nowa moneta, która została stworzona za pomocą blockchain ZENIQ, aby wspierać ekosystem finansowy jako medium dzielenia się zyskami poprzez wartość dodaną generowaną przez ZENIQ Exchange. Jednocześnie moneta ZENIQ będzie również wykorzystywana w przyszłości do realizacji rzeczywistych i dochodowych projektów ZENIQ, z dodatkowym notowaniem na innych międzynarodowych platformach wymiany. Oczekiwany rozwój wartości monety ZENIQ jest zatem powiązany nie tylko z podziałem zysków na giełdzie ZENIQ, ale także z przyszłymi projektami ZENIQ oraz jako środek płatniczy za produkty i usługi w ekosystemie ZENIQ

10.Jak zamówić ZENIQ HUB?

ZENIQ HUB można wygodnie kupić za pośrednictwem licencji na stronie firmowej. Wszystkie wymagane informacje są gromadzone podczas procesu składania zamówienia na stronach internetowych partnerów. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem licencji partnera dystrybucyjnego, pisz kontakt. ( biuro@zeniq.com )

11.Co się stanie, jeśli mój ZENIQ HUB zostanie uszkodzony lub zgubiony?

Gdy uruchomisz ZENIQ HUB po raz pierwszy, otrzymasz tak zwane Seed, czyli słowa do przywrócenia ZENIQ HUB. Należy je zapisać i przechowywać w bezpiecznym miejscu. Dokładnie z tymi informacjami, w przypadku utraty lub uszkodzenia, możesz wymienić swój ZENIQ HUB na nowy. Uwaga! jako klient jesteś odpowiedzialny za prawidłowe przechowywanie tych informacji.

12.Jak można zapłacić za HUB?

HUB można opłacić w EUR, USD, AED lub wybranych kryptowalutach, w zależności od lokalizacji licencjonowanego partnera dystrybucyjnego.

13.Dlaczego ZENIQ HUB jest bezpieczny?

W przypadku klasycznych portfeli klucz prywatny, czyli dostęp do Twoich monet i aktywów, jest przechowywany przez samego usługodawcę. Jak dokładnie działa przesyłanie danych i przechowywanie, często nie jest oczywiste. ZENIQ HUB generuje klucz prywatny i Twój Seed przy pierwszym uruchomieniu. Tylko Ty możesz je zobaczyć lokalnie, sam ZENIQ nie ma dostępu do Twoich kluczy. Twoja aplikacja ZENIQ oraz ZENIQ Exchange łączą się przez ZENIQ HUB. W ten sposób Twój ZENIQ HUB jest dla Ciebie centralnym hubem i tylko Ty masz do niego dostęp i oraz przechowywanych na nim….. Seed.

14.Czy mam jakąś gwarancję na ZENIQ HUB?

Jeśli masz problemy z ZENIQ HUB, pisz na kontakt office@zeniq.com.

15.Co jest specjalnego w rozwiązaniach płatniczych ZENIQ?

ZENIQ umożliwia prostą integrację i akceptację płatności w różnych walutach i technologii kryptograficznej dla wszystkich sklepów internetowych i usług internetowych. Offline ZENIQ połączy się z firmami POS (punktami sprzedaży). Ponadto opracowano interfejs (API) do prostego i trwałego łączenia bankomatów. Wreszcie powstaje sposób na połączenie całego świata finansów za pomocą prostej i zrozumiałej aplikacji. Poznaj ZENIQ jako rodzaj PayPala w świecie blockchain.

16.W jaki sposób możemy zarabiać dzięki Zeniq?

Możesz zostać udziałowcem w wielkim przedsięwzięciu jakim będzie tokenizacja Dubaju. To tak jak być na starcie Bitcoin, z tym że już teraz wiesz jakie pieniądze można zarobić. Platforma tokenizacyjna ZENIQ oraz firma Safir, ma sprawić, że Zjednoczone Emiraty Arabskie staną się pionierskim rynkiem globalnym i miejscem docelowym dla w 100% bezpiecznego i przyjaznego dla użytkownika zarządzania aktywami cyfrowymi zarówno dla użytkowników, jak i innowatorów. ZENIQ nie tylko uwalnia prawdziwy potencjał technologii blockchain, ale także zapewnia nową falę cyfrowych innowacji i możliwości gospodarczych. Tu mamy wyjątkową możliwość zbudowania sobie super biznesu, na coin ZENIQ – który otrzymujesz codziennie na swoje biuro …przez 19 lat. Na tyle opiewa kontrakt.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex