Rynek który już teraz notuje rekordowy wzrost obrotów, pomimo obecnego kryzysu! A ty – możesz na tym zarobić   
 

Obecnie wszyscy żyjemy w epicentrum huraganu – zdrowotnego, społecznego, a także ekonomiczno-gospodarczego. Więcej pytań, wciąż za mało odpowiedzi. ? Istnieją jednak sektory rynku, które już teraz notują rekordowy wzrost obrotów:

? Handel online: + 1100%
? Płatności bezdotykowe: + 800%
? Urządzenia samoobsługowe: + 420%
? Vending: + 270%

„Świat po pandemii będzie miał nowa gałąź gospodarki – bezpieczeństwo epidemiologiczne. Warto sobie zdać sprawę, że produkty SelfMakerSprawdź jak na tym zarobić! idealnie wpisują się w te potrzeby. Na tą chwilę realizują wszystkie zamówienia na bieżąco i nie przewidują w tym zakresie żadnych zmian” – komentuje Marek Wieteska, CEO SelfMakerSprawdź jak na tym zarobić! Rozwiązania dla retail, horeca, fitness ? www.selfmaker.pl/rozwiazania dane w porównaniu z marcem 2019, udostępnione dzięki Wydziałowi Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim ?

Poznaj SelfClean – samoobsługowy kiosk do dezynfekcji rąk ?? Od wczoraj w siedzibie firmy ruszyła produkcja ? SelfClean jest kolejną odpowiedzią SelfMakerSprawdź jak na tym zarobić! na potrzeby rynkowe w dobie panującego na świecie koronawirusa, zobacz pełen materiał ???Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.