Rynek który już teraz notuje rekordowy wzrost obrotów, pomimo obecnego kryzysu! A ty – możesz na tym zarobić 
   
 

Obecnie wszyscy żyjemy w epicentrum huraganu – zdrowotnego, społecznego, a także ekonomiczno-gospodarczego. Więcej pytań, wciąż za mało odpowiedzi. 😷 Istnieją jednak sektory rynku, które już teraz notują rekordowy wzrost obrotów:

🛍 Handel online: + 1100%
💳 Płatności bezdotykowe: + 800%
👉 Urządzenia samoobsługowe: + 420%
👆 Vending: + 270%

„Świat po pandemii będzie miał nowa gałąź gospodarki – bezpieczeństwo epidemiologiczne. Warto sobie zdać sprawę, że produkty SelfMakerSprawdź jak na tym zarobić! idealnie wpisują się w te potrzeby. Na tą chwilę realizują wszystkie zamówienia na bieżąco i nie przewidują w tym zakresie żadnych zmian” – komentuje Marek Wieteska, CEO SelfMakerSprawdź jak na tym zarobić! Rozwiązania dla retail, horeca, fitness 👉 www.selfmaker.pl/rozwiazania dane w porównaniu z marcem 2019, udostępnione dzięki Wydziałowi Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim 🙌

Poznaj SelfClean – samoobsługowy kiosk do dezynfekcji rąk 🙌😷 Od wczoraj w siedzibie firmy ruszyła produkcja 👉 SelfClean jest kolejną odpowiedzią SelfMakerSprawdź jak na tym zarobić! na potrzeby rynkowe w dobie panującego na świecie koronawirusa, zobacz pełen materiał 👇👇👇Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating