Rozpocznij pracę z zasobami cyfrowymi za pomocą jednego potężnego zestawu narzędzi DO ARBITRAŻU!


Terminal 7 ruszył 27 czerwca 2022 roku

   
 

Kanał na You Tube tej platformy ma już….około 83 tys. subskrybujących

Platforma T7 tworzy w pełni zautomatyzowane, praktyczne i efektowne narzędzia: od codziennego handlu i arbitrażu po hardcorowe kierunki, które otwierają nowe horyzonty. Dostępny, profesjonalny polski język na stronie.

Produkty podzielone są na trzy bloki biznesowe – są to usługi handlowe prowadzone przez RECORDPAY (Polska). Usługi biznesowe, bankowe i inwestycyjne prowadzone przez STANDARD DIGITAL EXCHANGE (USA) i CYBERCENTO (Czechy).
Teraz znajdziesz nasze menu o rozbudowanej funkcjonalności, gdzie wszystko jest jeszcze bardziej kompaktowe, przejrzyste i łatwo dostępne.
W celu uproszczenia i przyspieszenia procesów prawnych kupiliśmy STANDARD DIGITAL EXCHANGE w USA do zarządzania działalnością bankową i inwestycyjną. Z możliwością tokenizacji i wydawania kart bankowych. Firma posiada dwie licencje i może prowadzić działalność (płatność kartą kryptowalutową) w USA, Kanadzie, Europie i Wielkiej Brytanii. Ponowna rejestracja firmy została przeprowadzona, a dokumenty są apostylowane, po czym zostaną złożone do zasobu. Firma posiada dwie nazwy domen, które figurują w rejestrach licencyjnych USA i Kanady. W ciągu 14 dni roboczych strony należące do domen zostaną zamknięte, a nazwy domen w rejestrach zostaną ponownie zarejestrowane na nowe dla Terminal7.
CYBERCENTO to kolejna europejska firma, której regulatorem jest Republika Czeska. Firma posiada licencję kryptowalutową, która oprócz handlu, wymiany, pośrednictwa i innych operacji pozwala na produkcję aktywów kryptograficznych. Dokonano również ponownej rejestracji firmy, ostatnim krokiem jest tłumaczenie i apostilizacja dokumentów.
Ponadto otwieramy Signals/Scalping dla ogólnego dostępu. Dwa pozostałe produkty Trading Services, które były w testach dla naszych partnerów i prywatnych inwestorów przez wystarczający okres czasu, wykazują zadowalające wyniki. Nasze programy partnerskie zostaną zintegrowane z tymi produktami, a także zostaną udostępnione publicznie.
Będziemy dążyć do jak najszybszego włączenia bloku inwestycyjnego portfeli. Jest on przeznaczony dla użytkowników, którzy nie mogą pracować w produktach z wysoką stopą aktywów wejściowych, ale którzy również chcą mieć bardziej dochodowe operacje dla swoich portfeli. Ten blok implikuje dawanie niskiej zmienności i najbardziej stabilnego procentu rentowności.
Życzę wszystkim dobrej pracy.
Z wyrazami szacunku, zespół Terminal7.

Ich zasoby to bazy wskaźników, strategii handlowych i dostawców usług handlowych, którzy mogą pracować przez całą dobę bez przerwy, aby czerpać korzyści z danego algorytmu. Ich eksperci Pine Script opracowali i wdrożyli strategie handlu dziennego, arbitrażu między giełdami i arbitrażu między giełdami DEX, w oparciu o unikalne technologie wymiany SWAP C AMMs. Wszystko to jest w pełni zautomatyzowane, nie wymaga specjalnych umiejętności tradera i jest uruchamiane za pomocą jednego klawisza.


Produkty Firmy

Oferta inwestycyjna składa się z 4 produktów. Pierwsza z nich, zwana „ Szybkimi Inwestycjami” , jest najbardziej przystępna, minimalna kwota za którą zaczyna się od 50 $ i działa na zasadzie skarbonki , czyli depozyt i odsetki można wypłacić w dowolnym momencie. Dzienny dochód od 0,75% . Zysk trafia do ogólnego salda wraz z depozytem, ​​co daje dodatkowe „odsetki składane” . Miesięczna rentowność może sięgać nawet 30% .

Pozostałe trzy produkty o dziennej wydajności 1,09% mają okres depozytu od 8 do 14 dni , a minimalny próg wejścia zaczyna się od 1500 USD . Kluczową cechą jest to, że nie musisz zlecać wypłat, otrzymasz automatyczną wypłatę, gdy tylko saldo przekroczy minimalną kwotę do wypłaty.

WAŻNE! Pamiętaj, aby chronić swoje konto za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego ( 2FA ) – jest to niezbędny środek do wypłaty środków. Na przykład, jeśli konto zostanie zhakowane, atakujący nie będzie mógł nic zrobić!

Ponieważ polecenie tutaj pochodzi z dochodu partnera, stawiają symboliczny bonus na depozyt + 1% . Jeśli wycofasz depozyt i zwrócisz go z powrotem do pracy, w tym przypadku nie ma zwrotu. Tylko jeśli zwiększyłeś depozyt, powiedzmy, że Twój pierwszy depozyt wyniósł 200 $, wycofałeś go i wpłaciłeś 500 $ z powrotem, możesz dodatkowo zamówić zwrot za różnicę 300 $.

Minimalna kwota depozytu: 50 $ USDT [TRC-20] / USDT [ERC-20].

Minimalna wypłata: 50 $ USDT [TRC-20] / USDT [ERC-20].

Rodzaj płatności: automatyczny (1 raz dziennie).

Zwróć uwagę na opłaty za wypłatę: pobierana jest opłata sieciowa.


Prezentacja T7Kliknij!


Gdzie znajdziesz swój link partnerski na T7? – pokazują obrazki poniżej!


Misja zespołu

Wdrożenie wszystkich istniejących obszarów w działalności handlu kryptowalutami, która koncentruje się głównie na Defi open source, opartych na inteligentnych kontraktach . Zasoby te koncentrują się na automatyzacji bezpiecznych strategii handlowych, przy użyciu narzędzi finansowych DeFi w usługach i aplikacjach zbudowanych na Blockchain.

Natychmiastowe wymiany w ponad 20 sieciach DeFi z portalem W7, portfelem cyfrowym Defi, kontem Crypto Merchant, giełdą Spot/DeFi-wszystko to i nie tylko, zawarte w ich mapie drogowej specyfikacji technicznej na bieżący okres.

Zadaniem Defi (zdecentralizowanych finansów) jest stać się alternatywą dla sektora bankowego i zastąpić tradycyjne technologie obecnego systemu finansowego protokołami open source.

Zdecentralizowane usługi handlowe i finanse to przyszłość, a my już z nią współpracujemy!


Kliknij Logowanie, następnie na dole Rejestracja, wpisz kod : 39b8cd


Wygoda i łatwość zarządzania!

Nie tylko zautomatyzowano tu wszystkie procesy, ale także uproszczono maksymalnie dla partnerów interfejs

 • Możesz zarządzać wszystkimi produktami T7 w jednym miejscu:
 • • Utwórz szybką wpłatę;
 • • Aktywuj boty handlowe;
 • • Przelej lub wypłacić środki;
 • • Wycofuj rozliczenia międzysieciowe lub stowarzyszone;
 • • Bądź w kontakcie z bieżącymi wydarzeniami;
 • • Poproś ekspertów o wsparcie.


Wszystko to jest łatwo dostępne dzięki Dashboard T7

Korzystając z Dashboard T7, zawsze możesz przejść do każdej z osobistych szafek wybranych produktów, aby uzyskać zaawansowane i szczegółowe informacje. Profile osobiste pokazują przejrzystość ich pracy i pozwalają wszystkim klientom zagłębić się w metody zarabiania każdej oferowanej przez nich strategii finansowej.

Terminal7 – SPONSOR HAL GRY


Dlaczego T7 jest systemem?

Oferują cały pakiet usług w jednym miejscu, przy jednej rejestracji konta:

Produkt t7.sbs – dla inwestora – to sektor szybkiej inwestycji z prostym i dostępnym interfejsem. Polityka zysków opiera się na integracji skutecznych strategii ośmiu wiodących terminali handlowych, do handlu dziennego i arbitrażowego na giełdach DEX i CEX.

Inwestor może wysłać inwestycję do puli handlowej na dowolny okres:

 • • Główny atut do pracy i zysku: USDT;
 • • Brak limitu czasowego na wycofanie aktywów;
 • • Automatyczne uruchamianie i natychmiastowe wycofanie depozytu;
 • • Minimalna kwota do pracy w puli: 50 USDT;
 • • Minimalna kwota depozytu: 50 USDT;
 • • Ilość ładunków zysku w puli: od 140 dziennie;
 • • Inwestor otrzymuje składany procent dochodu;
 • • Weryfikacja konta i inne kontrole nie są wymagane;
 • • Żadnych ukrytych opłat, z wyjątkiem zwyczajowych opłat transakcyjnych.

Produkt ti7.sbs to zautomatyzowana wymiana arbitrażu pomiędzy dwoma agregatorami DEX.

Jest to strategia handlowa polegająca na dokonywaniu jednoczesnego kupna i sprzedaży aktywów na różnych giełdach DEX w sekcji SWAP, w celu uzyskania arbitrażowej delty giełdowej wynikającej z różnicy cen.

SWAP to sekcja szybkiej wymiany, bez świec, kubków i innych łączników do wymiany. Koncepcja operacji arbitrażowych opiera się na natychmiastowej wymianie dużych sum przy minimalnych prowizjach i osiąganiu wielu częstych zysków dziennie.


Rozbudowany Program Partnerski


Kliknij Logowanie, następnie na dole Rejestracja, wpisz kod : 39b8cd

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
5 1 vote
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex