Tłumaczenie z rozmowy z Russem Medlin z BitClub Network  💪

Kto wykorzysta szansę za jakiś czas będzie zadowolony 👍

Nie interesuje Ciebie sprzęt, prąd, nie musisz mieć nawet wiedzy aby zarabiać w tej firmie na kryptowalutach. Wystarczy zrobić pierwszy krok.

 
BITCLUB
 

Przez ostatnie 4 lata przeżyliśmy wspaniałą przygodę (szaloną jazdę) z BitclubNetwork. Osoby działające z nami od dawna wiedzą, że w biznesie ciągle coś się dzieje. Natomiast nowe osoby ciągle narzekają na problemy, błędy na stronie, itp. Nie martwcie się – przez 4 lata nikt niczego u nas nie stracił! Zawsze wszystko naprawialiśmy! Powodem dlaczego tym razem trwa to tak długo są wprowadzane nowe rzeczy do systemu- nowa strona, wideo, back office, dosłownie WSZYSTKO BĘDZIE NOWE! Na razie poświęcamy się wprowadzeniu nowych rzeczy zamiast naprawiać stare. Zobaczycie sami wiele wspaniałych nowinek. Przekonacie się o tym sami w przeciągu 30-60-90 dni. Mamy wiele planów na przyszłość, trochę boję się o tym mówić ale planujemy “podbić świat”. Po prostu staniemy się POTĘGĄ w świecie krypto. Nie macie się czym przejmować ponieważ z wami są użytkownicy którzy zaczynali na początku a teraz kupują nowe Mercedes, Range Rovers, duże domu, podróżują po świecie. Zwróćcie na nich uwagę i uczcie się od nich (jeśli oni to osiągnęli – WY TEŻ MOŻECIE). Musicie zrozumieć, że pomagamy wam i będziemy pomagać zarabiać duże pieniądze ponieważ wtedy sami będziemy je też zarabiać. To właśnie jest piękne w MLM, czy świecie krytpo, ponieważ cena BITCOIN lub innych kryptowalut rośnie wraz z społecznością, która ich używa. Dlatego staramy się edukować ludzi o krypto, żeby zaczęli ich używać. (UWAGA NAJWAŻNIEJSZA CZĘŚĆ). Gdy otworzyliśmy BitClub cena Bitcoin wynosiła 500$, potem spadła do 200$ i tak utrzymywała się około 1,5 roku, po czym wystrzeliła w górę. Aktualnie cena spadł, ale powinniśmy się z tego cieszyć, ponieważ są z nami użytkownicy, którzy w tamtym czasie za zamknięcie 1 cyklu dostawali 1 Bitcoin (niektórzy zamykali po kilka cykli dziennie). Wyobraźcie sobie teraz, że cena Bitcoin rośnie ponownie do 50000$ lub 100000$, wtedy cena Bitcoin Cash również pójdzie w górę do 20000$- 50000$- co za tym idzie za zamknięcie cyklu dostaniecie mały odsetek tej kryptowaluty (równej wtedy 200$). Dlatego TERAZ gdy cena BTC i BCH jest niska- mamy wielką okazję do wykorzystania! Właśnie teraz powinniście pracować najciężej ponieważ gdy cena pójdzie w górę x3-4 razy zarobicie o wiele wiele więcej. Dużo ludzi zarabia na wzrostach ceny kryptowalut więc wykorzystajcie ten moment. Właśnie w takim czasie powstają ogromne fortuny – nie żartuję. Przyglądajcie się najlepszym i uczcie się od nich. pozdrawiam i do zobaczenia.

Jeśli nie wierzysz w Bitcoin, to uwierz, że świat ciągle się zmienia! Nikt nie patrzy na ciebie i twoje zachcianki…. Możesz się przyłączyć do nieuniknionego lub siedzieć cicho i narzekać… ale z czasem i będziesz musiał to zaakceptować!”

Czy jesteś w BitClub Network czy też nie, to nie ma znaczenia, czy kopiesz kryptowaluty… to też nie ma znaczenia… – wyciągnij dla siebie WNIOSKI 👊

 

Jako ciekawostka uzupelnienie do webinaru Russa od Katarzyny Ochnio

 

Bitclub ma 2.2% rynku
wykopane 70.549 BTC
aktualny balans 14.007 BTC
Antpool ma 14,5% rynku
wykopane 31.195BTC
aktualny balans 1.138BTC
Reszta BTC wykopanych przez Antpool jest rownież między innymi nasza , nie mowie o Bitfury z 1,2 % rynku gdzie tez kopie sprzet Bitclubu.
BTC.com 23% rynku wykopane 46.048BTC na portfelu 1.542BTC reszta poszła w ręce ludzi którzy trzymają tam swój sprzet . To daje do myślenia .
Bitclub w porównaniu do reszty kopalń wypada najlepiej . Robi więcej niż gada . Jesteśmy największa na świecie kopalnią z własnym sprzętem . Reszta kopie dla innych ( również dla nas). Mamy mówić o faktach ? To są fakty . Cyfry . Bitclub ma w nazwie Network i to dzięki networkowi właśnie rośniemy . Doceńmy to .

 

 

 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w firmach w których obrót masz w BTC lub innych kryptowalutach - zapraszam poniżej. Pamiętaj że trzymając pieniążki w standardowej walucie Fiat na wzroście nie zarobisz a wręcz przeciwnie - inflacja, deflacja. W krypto natomiast jest to jak najbardziej możliwe.

Warto mieć też zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

FAST TRACK - Zobacz !

QUICKX CRYPTOADVICE - Zobacz !

 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube296
YouTube
LinkedIn
Instagram