Co prawda na spotkaniu z właścicielami firmy Rockwall Investments nie byłem, ale wiem że przekazanych zostało tam dużo nowych informacji co do dalszych działań firmy.

Jedna z osób która była ne evencie, firmę podsumowała następująco:

“Rok 2019 powinien być rokiem RW na rynku zarabiania on-line”

Jak na razie dla tego projektu nic zarzucić nie można. Jak będzie dalej?

Czas jak zwykle zweryfikuje.

Na prezentacji można było się dowiedzieć  o “njusach” które firma ma wprowadzić do końca 2018 roku oraz na początku 2019 roku.

W pierwszej części wystapili prawnicy Rockwall. Prawdę pisząc, rzadkością jest aby firma miała taką opiekę wraz z dopracowaną, prawną stroną biznesu.

Rockwall Investments współpracuje z  jedną z najlepszych kancelarii prawniczych w Polsce, a konkretnie z  Wrocławia która specjalizuje się działaniami pod kątem wiedzy o kryptowalutach. Kancelaria ta obsługuje również Rockwall pod względem prawniczym i księgowym. Jak widać właściciele RW, kładą duży nacisk na legalność biznesu i bezpieczeństwo środków partnerów.

 

 

W drugiej części właściciel Rockwall Investments Rafał Krakowiak

przedstawił zmiany w Fusion Trading oraz plan prowizyjny ze struktur.

 

Trzecia część była omówieniem przyszłych planów które wdrożone mają być w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Prezentację przedstawił drugi właściciel firmy Wiktor Zajączkowski wraz z jednym z prawników.

 

 

 

Jakie zmiany oraz jakie nowości zostaną wprowadzone do Rockwall Investments?

 

1.Nastąpi zmiana aktualnej siedziby firmy z Wysp Nevis na Maltę.

2.W przeciągu najbliższego czasu zniknie pakiet Trading Fusion a jego miejsce zastąpi pakiet Integra, w czterech rodzajach: Mini, Medium, Max i Pro. W tym przypadku zarabiać będziemy nie jak do tej pory tylko z tradingu ale również z :

– botów i algorytmów 35%
– kopania metodą POS 20%
– kopania metodą POW 20%
– Masternodes 17%
– kopanie POC 8%

Zmieni się również zwrot pakietu i  będzie on wynosił 140 lub 145% niezależnie od czasu pracy. Dzienny zwrot do 1.6%. Dostaniemy gwarancję, że w 250 dni musimy odzyskać 100%, jeśli tak nie będzie firma dopłaca nam brakującą kwotę. Obecne pakiety zostaną w momencie uruchomienia nowej platformy przełączone na nowe zasady.

 
 

 

 

3.Przyśpieszacz a więc Booster do Miningu.

Dzięki niemu nasza moc do kopania kryptowalut zwiększy. Dla przykłądu: 1 kupiona tarcza Shields za 10 $ zwiększy mining o o 0,01 %. To znaczy że każda kupiona tarcza da nam produkt w postaci Boostera.
Maksymalna możliwa ilość posiadanych tarcz (w każdej kwocie), będzie wynosiła 100. Czyli będzie można mieć 100 tarcz za 10$, 100 tarcz za 25 $ itd. Booster będzie oczywiście przydatny dla osób które kupią kontrakt w miningu.

Innymi produktami przy Tarczach (Shield) będą:

Shield 10 $ – Boost 0,01 % + produkt: podstawowa strona landing page
Shield 25 $ – Boost 0,015 % + produkt: banery reklamowe
Shield 50 $ – Boost 0,02 % + produkt: e-book
Shield 75 $ – Boost 0,025 % + produkt: personalizowane konta mailowe
Shield 100 $ – Boost 0,03 % + produkt: premium landing page w podstawowych językach
Shield 150 $ – Boost 0,035 % + produkt: premium landing page w rozszerzonych językach
Shields 200 $ – Boost 0,04 % + produkt: personalizowana domena

 

Co Nas czeka w Rockwall Investments w przeciągu najbliższych 6 miesięcy?

 

♨️⏯️ PROJEKT: WeAreMasternodes Club – autorski projekt napisany specjalnie dla Rockwall, zarządzany przez specjalistów z branży. Będzie tu również podpięty specjalny program partnerski (struktury będą przeniesione, takie jak są w Rockwall). Prawdopodobnie to jedyny projekt tego typu na rynku oparty o masternody. Sam system jest już testowany ponad 3 miesiące.

♨️⏯️ PROJEKT: Trading Automation: – system do tradingu. W testach od ok 6 miesięcy, start najwcześniej za 3-4 miesiące, skuteczność na rynku kryptowalut: około 93%. Będziemy mieć pełny dostęp do kapitału, pomimo że bot automatycznie sam otwiera i zamyka pozycje, to możemy w każdej chwili sami zdecydować o ich zamknięciu.

♨️⏯️ PROJEKT: Arbitraż: – system, który dzięki autorskiemu API i oprogramowaniu będzie przy arbitrażu przyspieszał wysyłanie środków na giełdy i całe zarządzanie coinami, automat ten sam przeszuka giełdy i wskaże na jakich parach najlepiej w tej chwili przeprowadzić arbitraż.

♨️⏯️ PROJEKT: Rockwall Estate (nieruchomości):  – na ten moment najsensowniejszą opcją wprowadzenia Estate w Rockwall byłaby tokenizacja, ale ponieważ tokeny nie są w Polsce uregulowane, to prawnicy są już umówieni do KNF w tej sprawie, tak, żeby wszystko co robi Rockwall było legalne i bez prawnych wątpliwości. Jeśli KNF wypowie się pozytywnie to prawnicy będą właśnie za oparciem inwestycji w nieruchomości na tokenizacji, ale to będzie wymagało czasu. Jeśli nie, to będą szukali kolejnych możliwości

♨️⏯️ PROJEKT: Plan samochodowy: – wprowadzenie zasad na jakich użytkownik Rockwall będzie mógł otrzymać od firmy dofinansowanie do leasingu, kredytu czy wynajmu samochodu. Dla przykładu, jeśli w ciągu trzech kolejnych miesięcy utrzymamy poziom budowy naszej grupy na stałym poziomie to firma dopłaci nam się do raty leasingowej auta (firma) lub w przypadku osoby fizycznej można tą kwotę dostawać co miesiąc na swoje salda – to już indywidualnie ustalane z firmą, najniższy próg to 10 tys $ obrotu wówczas dostajemy miesięcznie 200$, czyli około 750 zł, max z tego programu można wyciągnąć to 21 tys zł na miesiąc.

♨️⏯️ PROJEKT: RockingAds: – procedury będą proste. Klient kupuje reklamy, ludzie je oglądają i dostają za to wynagrodzenie. Tu również plan marketingowy w strukturach będzie przeniesiony automatycznie. Na zakup reklamy na platformie będzie można oczywiście dostać fakturę.

 

Na evecnie jako osoba zaproszona był też Gość Specjalny Rafał Pasierbek, Stunter13

Kim i czym się zajmuje Rafał? Zobacz w video. Od teraz RW – Sponsoruje Rafała!

 

 

Oczywiście co bardziej ciekawskie osoby :), po evencie pojechały do jednej z kopalni kryptowalut na Słowacji aby obejrzeć nowoczesne koparki do miningu.

 

 

 

 

Cóż, dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o Rockwall Investments. Mam nadzieję że nowinki faktycznie będą wprowadzane w terminie. Nie znam osobiście właścicieli RW, ale muszę przyznać że przekonują mnie do siebie. Niestety nie zawsze działa to w każdą stronę. Jest wiele osób, grup które dla przykładu, czy też swoich wydumanych racji potrafią zniszczyć dobry biznes. Tym bardziej jak się słyszy że robi to “swój – swojemu”.  Myślę jednak że projekt w takich przypadkach (o ile będą) sam się obroni i pokaże na co go stać.

Roczek w RW minął dość szybko i bezproblemowo.

Oby tak dalej!

 

Jeżeli uważasz że firma Rockwall Investments jest godna Twojej uwagi, to nie pozostaje nic innego jak się z nią zapoznać.

 

 
 

źródło: grupy FB, blog mojej znajomej Aleksandry Niedzielskiej

 

…………… U mnie prace trwają, pełną parą……………

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
https://e-pasywnezarabianie.pl/rocznicowy-event-rockwall-investments-zmiany-nowosci-27-28-10-2018-w-tatrzanskiej-lomnicy-na-slowacji/
YouTube284
YouTube
LinkedIn
Instagram