Plany oraz aktualizacje firmy na obecny rok są bardzo obiecujące. Będą dotyczyły w dużej mierze zmianom wizualnym całej strony. Duży związek będzie to miało z wprowadzeniem “stron sprzedażowo – promocyjnych” dla partnerów Rockwall. Prawdopodobnie za miesiąc czasu będziemy mieli już do nich dostęp. Wejdą także nowe pakiety Fusion. W obecnych mamy “do 1,5%”. Może to być więc procent dzienny max 1,5 % lub mniejszy. W tradingu jak wszędzie są lepsze i gorsze dni. Jeżeli firma nie zarobi – to i My nie zarobimy. Rockwall daje realne naliczenia, nie fikcyjne. Zabezpieczeniem jest wypracowanie rezerwy – nadmiaru który mogą dołączyć w słabsze dni aby np. w naliczeniach nie było …zero. Fusion pracuje 150 dni i jeżeli w tym czasie pakiet nie wypracuje zysku lub będzie mieć wręcz stratę to firma gwarantuje że w najgorszej sytuacji zrobi zwrot do tych 100% wkładu. Bardzo dobra informacja.

Branding i reklama w biznesie jest bardzo ważne dlatego też Rockwall pracuje nad swoim sklepem internetowym. Sklep jest na ukończeniu. Oprócz gadżetów do promocji firmy dostępne także będą do kupienia karty graficzne oraz koparki do krypto. Koparki – będzie można kupić na raty.  Można je będzie trzymać w kopalni Rockwall lub też zabrać do domu.

Rockwall jest otwarty na nowe rynki. Bardzo prawdopodobne że nowo otwartym rynkiem będzie rynek…. azjatycki. Potencjał ogromny, możliwe że będzie tam biuro firmowe. Właściciele ponoć mają tam sporo kontaktów.

Ostatnio sporo się mówiło o przeniesieniu firmy z Wysp Marshalla na Cypr. Firma to potwierdza. Cały proces może trwać około miesiąca. Wiadomo że takie sprawy nie są załatwiane “instant”, trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Firma trzyma nasze środki na zewnętrznych Ledgerach, nie są one podpięte bezpośrednio do Internetu. Leżąc w bezpiecznym miejscu hakerzy nie mają do nich dostępu.

Strona Rockwall jest odpowiednio zabezpieczona. Stosowane są specjalne systemy maskujące wgląd w dane aplikacji.

Kopalnia w Rockwall ma 30-40% rezerw na kolejne zamówienia klientów. Obecnie mają około 60 koparek, kilka w Polsce (cele pokazowe) reszta poza granicami kraju.

Rezerwa a także aktywacja kontraktów na mining trwająca do 20 dni na podłączenie koparek jest zabezpieczeniem firmy aby prace odbywały się bez przestoju.

W Rockwall kupujemy matryce. Miały do nich zostać podłączone produkty w postaci Landing Page, bannerów a więc narzędzi marketingowych. Niestety firma ma “obsuwę” jeżeli chodzi o sprawy techniczno – programistyczne. Bardzo więc możliwe że produkty do matryc zostaną zmienione na Punkty w sklepie internetowym. Kolejną opcją może być np. otrzymanie częściowej mocy w miningu. Na razie nad tym pracują.

Inwestycje w nieruchomości prawdopodobnie pojawią się w tym roku gdy firma przeniesie się na Cypr. Uzgodnione także muszą być wszelkie sprawy prawno – notarialne.

W Rockwall obsługę prawną prowadzi kilka kancelarii

Jest możliwość wystawiania faktur dla firm

W planach opcja wpłat/wypłat na konta bankowe oraz opcja płatności kartą

Rockwall jest sponsorem siatkarek w planach kolejne akcje sponsorskie w dużej mierze “poza Internetem”

Możliwość zamiany mocy obliczeniowej np. z ETH na ZCASH powinna pojawić się w tym roku

Właściciele Rockwall byli znużeni (podobnie jak większość z Nas) działaniem w programach które co chwila “padały”. Jak sami twierdzą….

 

Tworząc Rockwall byliśmy dosłownie wkurzeni na to, że biznesy i programy, które promowaliśmy wcześniej jako użytkownicy – padały, znikały, że ich właściciele nagle okazywali się niedostępni itd. Chcieliśmy stworzyć realny i osiągalny dla każdego biznes, którego prostu daje zarabiać ludziom, ale realnie, bez fikcji i obietnic bez pokrycia.

Chcemy, żeby była jedna firma Rockwall, zaraz obok druga, trzecia, tzn. inne profile działalności – kopanie krypto, sklep internetowy, kolejne rzeczy, które planujemy chociażby odnawialne źródła energii, produkcja energii, tak, żeby to wszystko się razem spinało i dawało ludziom zarabiać.

Firma ma się rozwijać, iść do przodu i jednocześnie dawać się rozwijać innym, którzy ją z nami tworzą. Oczywiście od tego wszystkiego mamy ludzi, ale cały czas myślimy do przodu, chcemy się rozwijać.

 

Wywiad z CEO Rockwall Investments ( Tomasz Pawlik feat. Elżbieta Sarna )

 

 

 

 

 

Jeżeli chcesz podjąć wyzwanie i rozpocząć współpracę z firmą Rockwall Investments kliknij w poniższy obrazek. Będąc aktywnym partnerem otrzymasz za free podobny Landing Page do promocji firmy.

 

 

Za pozwoleniem, źródło informacji to strona mojej znajomej Aleksandry Niedzielskiej – przy okazji polecam blog Oli 🙂 warto zajrzeć

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
https://e-pasywnezarabianie.pl/rockwall-investments-troche-o-nowosciach-w-firmie/
YouTube291
YouTube
LinkedIn
Instagram