Sporo zmian. Reset – Rockwall a dla wielu to …koniec Rockwall Investments.

Właściciel informuje użytkowników o tym co się wydarzyło oraz wydarzy w projekcie. Jak widać zawsze i wszędzie należy brać pod uwagę ryzyko. Pewniaków nie ma. Admin w planach ma zrobić zwrot dla osób które nie wypłaciły wkładu. Pozostaje czekać na kolejne oficjalne informacje i śledzić firmowy FanPage na FB podany poniżej.

Poniżej video Rafał Krakowiak, oraz skrót tego co w nim było omawiane. Video zostało umieszczone na grupie FB : https://www.facebook.com/rockwall.investments

1. Nastąpiło “rozstanie” się wspólników, jednak Rafał sam będzie dalej prowadzić firmę Rockwall Investments.

2. Polskie instytucje tworzą coraz więcej problemów, dlatego wszystkie działania na stronie internetowej zostały zablokowane, dopóki nie znajdzie się prawnego rozwiązania.

3. Firma Rockwall Investments kończy działania w Polsce i rozpocznie działalność tylko dla innych krajów. Wszyscy użytkownicy z Polski będą mieli zawiadomienie o zakończeniu współpracy.

4. Wszystkie osoby, które dotychczas nie wycofały swoich depozytów, otrzymają zwrot od firmy w wysokości 105%, nastąpi to po przeniesieniu depozytów do “nowego Rockwall”. Szacowany czas zwrotu 6-8 miesięcy lub szybciej.

5. Mining będzie pracował aż do zakończenia kontraktów

6. Przynajmniej raz w tygodniu będzie informacja o bieżącej sytuacji oraz o postępach w zaplanowanych pracach.

Link do kanału You Tube – Rockwall Investments Update 17.06.2019

https://www.youtube.com/watch?v=78-VeuooNgw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR10obezyfMFIGjAGssiKJc3YmvNasQ_VqlfpwGVSxkjIVrcclB8k0AKMww

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube0
YouTube
LinkedIn
Instagram