QubitTech – Skok w stronę kwantowej przyszłości. Cyfrowa licencja, cyfrowe roboty handlowe (API)Kilka słów o QubitTech


Pierwsza prezentacja platformy QubitLife w języku polskim


 
   
 Ideologia QubitTech zakłada stworzenie własnego ekosystemu w oparciu o technologie kwantowe. A także dystrybucję zasobów platformy wśród jej użytkowników. Ich misją jest zapewnienie klientom skutecznych sposobów do otrzymywania płatności licencyjnych z wykorzystaniem technologii kwantowej, a także do udzielania użytkownikom wyłącznego dostępu do platform partnerów strategicznych. Bezpośredni partnerzy QubitTech posiadają patenty z zakresu obliczeń kwantowych, z których firma korzysta na rynku kryptowalut.

Kolejna prezentacja QUBITTECH PLBlockchain QubitTech


QubitTech Blockchain będzie wykorzystywał charakterystyczną kryptografię, która jest odporna na ataki, nawet jeśli są przeprowadzane z wykorzystaniem mocy obliczeniowej kwantowej. Pozwoli to uniknąć fundamentalnych słabości bezpieczeństwa współczesnych metod kryptograficznych. Globalnie zintegrowana sieć węzłów i zastosowany mechanizm konsensusu zapewnią efektywność transakcji dokonywanych w ramach sieci blockchain.
Kilka fotek z ostatnich spotkań QubitTech. CEO projektu – Greg Limon – można łatwo zweryfikować w sieci. Więcej video oraz zdjęć po zalogowaniu na platformieTokeny cyfrowe QST i QDT


Token QST posłuży do szybkich rozliczeń finansowych pomiędzy uczestnikami sieci. Token będzie utrzymywał stałą cenę, podczas gdy opłata za transakcje w sieci będzie wynosić maksymalnie 0,1%.
Token QDT zostanie zaprojektowany w celu przyciągnięcia dodatkowej płynności do ekosystemu QubitTech, zapewniając również dodatkowe możliwości inwestycyjne jego posiadaczom. QDT będzie również oferować szeroki zakres korzyści, gdy będzie używany na platformach blockchain partnerów strategicznych.Cyfrowy bank QubitTech


Nie jest tajemnicą, że przyszłość świata finansów leży w całkowitej cyfryzacji wszystkich procesów, produktów i usług finansowych. QubitTech planuje rozwój własnego Banku Cyfrowego w oparciu o platformę QubitTech Blockchain, co obniży koszty operacyjne całej sieci i wyznaczy nowe standardy jakościowe dla usług finansowych.Platforma społeczno-gospodarcza


Dzięki funkcjonalności oferowanej przez platformę społeczno-ekonomiczną QubitTech, klienci indywidualni i przedsiębiorcy z dowolnego miejsca na świecie będą mogli zachować przejrzyste warunki współpracy z partnerami biznesowymi oraz zapewnić rentowność transakcji sprzedaży i zakupu firm, towarów i usługi. Platforma umożliwi cyfryzację procesów biznesowych, a także zaoferuje zdecentralizowane głosowanie publiczne dla instytucji państwowych, handlowych i społecznych.


Roboty handlowe AIZalety robotów handlowych:


Pełna automatyzacja


Roboty szybko reagują na wahania cen, automatycznie otwierają i zamykają pozycje, a także automatycznie ustawiają parametry „stop loss” i „take profit”.Zoptymalizowane ryzyko


System kontroli ryzyka został zoptymalizowany na podstawie danych historycznych zebranych w ciągu ostatnich kilku lat, co pozwoliło określić najlepszy stosunek ryzyka do zysku.Zyskowne transakcje


Optymalizacja poziomów otwierania i zamykania pozycji w oparciu o historyczne dane handlowe pozwoliła zidentyfikować optymalne ustawienia strategii w celu wygenerowania stabilnego zysku.W jaki sposób tu zarabiamy?


Licencje cyfrowe mają stałą cenę zaczynającą się od 100 USDT i można je aktywować za pomocą BTC lub ETH. Zwrot pierwotnego kosztu licencji jest uwzględniony w nagrodzie wypłaconej w ramach licencji. Dzienna nagroda to zmienna wartość procentowa (do 2% dziennie). Nagroda za licencję cyfrową jest naliczana w USDT. Całkowita nagroda za każdą licencję cyfrową jest ograniczona do 250%. Po osiągnięciu docelowego wyniku 250% licencja cyfrowa jest automatycznie dezaktywowana.
Tygodniowy limit wypłat jest równy kosztowi wybranej licencji (na przykład tygodniowy limit wypłat dla kosztu licencji cyfrowej wynoszący 1000 USDT zostanie ustawiony na 1000 USDT). Jakie nagrody za licencję cyfrową otrzymam? Nagroda za licencję cyfrową wynosi do 2% dziennie i około 25% miesięcznie. Nagroda jest naliczana codziennie w USDT i jest dostępna do wypłaty każdego dnia. Czy mogę aktywować licencję cyfrową w innych kryptowalutach? Nie. Licencja cyfrowa ma koszt nominalny w USDT. Aktywacja licencji odbywa się w BTC, ETH. Platforma QubitTech automatycznie konwertuje BTC i ETH na USDT. Jeżeli chcę skorzystać z robota AI! W jaki sposób mogę otrzymać go za darmo? Platforma QubitTech daje użytkownikom jednego robota handlowego do wyboru (wybór jest dostępny na stronie konta) za aktywowaną licencję na 1000 USDT. Okres obowiązywania licencji na robota jest nieograniczony.


Funkcje marketingowe:


  • Kwota inwestycji w QubitTech zaczyna się od 100 USD.
  • Projekt akceptuje tylko kryptowaluty Bitcoin i Ether, wewnątrz systemu dla wygody są one konwertowane na USDT.
  • Możesz wycofać się z projektu w ciągu tygodnia nie więcej niż kwota Twojego depozytu.
  • Możesz ubiegać się o wypłatę na min. kwotę 10 USD.
  • Wypłaty ręcznie, w ciągu 72 godzin.

Program partnerski

W programie partnerskim istnieje kilka rodzajów nagród jednocześnie:

  • Bonus na szybki start – umożliwia uzyskanie darmowego pakietu inwestycyjnego w wysokości 100-100000 $ za przyciągnięcie 4 aktywnych partnerów w ciągu pierwszych 15 dni po rejestracji.
  • Premia bezpośrednia – wynagrodzenie od depozytów w wysokości od 6% -2% do 8% -4% -2% -1%.
  • Bonus binarny – od 8% do 12% z pary binarnej.
  • Bonus drużynowy – od obrotów drużyny wypłacane będzie od 10% w zależności od rangi.
  • Bonus rangi – za osiągnięcie rangi wypłacany jest bonus w wysokości od 100 $ do 100 000 $.

Śledź ich na

Facebooku: https://www.facebook.com/qubittech1/

Twitter: https://twitter.com/thequbittech

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCGMOzS35QVCgzAKzdnZsJAw

Widok handlu: https://www.tradingview.com/u/QubitTech/

Oficjalna strona Telegramu: https://t.me/qubittechPełna Prezentacja w PL QUBITTECH

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating