Solar Group to firma technologiczna, zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą energooszczędnych silników elektrycznych najnowszej generacji. Silniki te mają zastosowanie do napędu rowerów, hulajnog, motocykli i skuterów, samochodów elektrycznych oraz hybrydowych, lokomotyw, elektronarzędzi, itd.


Spółka jest w fazie StartUp. Inwestując w jej akcje teraz, można spodziewać się wzrostu ich wartości nawet o kilka tysięcy procent.
 
 

Poniżej kilka nowinek technologicznych od Solara

? Victor Arestov: Trwają prace w Bangkoku nad przekształceniem TukTuka na pojazd elektryczny za pomocą DA100S

Zostaną na nich również zainstalowane panele słoneczne Hanergy GloryTestowanie generatorów na stanowisku obciążeniowym

SovElMash otrzymał kolejną nową tabelę obciążeń do testowania generatorów samochodowych i sprawdzania ich parametrów zadeklarowanych przez producenta.

Pracownicy laboratorium przetestowali już 3 generatory na tym stanowisku i stwierdzili, że tylko 1 z nich spełnia zadeklarowane dane, reszta nie podała odpowiednich parametrów. Nadal trwają prace nad 4. generatorem.

Do czego służy ten sprzęt dla laboratoriów❓?

Generatory można również ulepszyć za pomocą opatentowanej technologii Slavyanka, aby zwiększyć ich moc w ich ogólnej wielkości. W szczególności próbki zaawansowanych generatorów zostały już zainstalowane w ciężarówkach KAMAZ zespołu KAMAZ-master i pokazują przyzwoite wyniki!

Nowe jednostki rozszerzają możliwości laboratorium SovElMash i otwierają drogę do nowych zamówień.Auta bez ładowania

? Jak donosi Viktor Arestov:

“Przy prędkości 308 km/h z Weihai do Pekinu pędzę z przygotowanym silnikiem DA100S dla Golf Car. Maszyny te są przygotowywane dla Tajlandii.

Celem projektu jest zagwarantowanie, że samochody te w ogóle nie będą musiały być ładowane❗

Rekord Hanergy dla trójkołowych samochodów pocztowych to 78 dni bez ładowania❗

Silnik otrzymał zupełnie nowe kołnierze i oś. Samochody golfowe mają wysokiej jakości amerykańskie biegi 1:12.? Projekt Solar Golf Car z silnikiem Duyunova nabiera tempa❗

Niedawno powiedzieliśmy wam, że Viktor Arestov prowadzi rozmowy z największym producentem ogniw słonecznych w Azji.

Teraz wspólny projekt technologii ASPP (Weihai) i Hanergy dotyczący stworzenia wózka golfowego zasilanego energią słoneczną z silnikiem DA-100S z wykorzystaniem technologii Duyunova szybko nabiera tempa! A teraz pierwsza prototypowa wystawa Solar Golf Car wyposażona w panel słoneczny i silnik DA-100 SL już przechodzi testy.

Prędkość samochodu jest zaskakująca i przyjemna od pierwszych sekund – 45 km / h zamiast 23 km / h deklarowane jako standard. Więcej szczegółów na temat cech – w załączonym pliku.

Po tygodniu udanych jazd testowych w Pekinie samochód golfowy pojechał do Tajlandii, aby podbić gości pięciogwiazdkowych hoteli.? Jak donosi Victor Arestov:

Nasz motocykl K-Cross zaczął przekraczać ograniczenie prędkości powyżej 100 km / h, a to tylko za sprawą kontrolera 165A. Dzisiaj mamy test z bardziej wydajnym kontrolerem zatem wyniki będą jeszcze lepsze?? 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif