Projekt Silniki Duyunova zmierza do maksymalnego wykorzystania swojego potencjału   
 

✅ Zgodnie z pierwotnym planem do połowy 2020 r. konieczne było pozyskanie 40 mln USD inwestycji w projekt Silniki Duyunova.Gratulujemy inwestorom i partnerom projektu szybkiego wykonania zadania❗️ I z pewnością możemy powiedzieć, że projekt Silniki Duyunova to rzadki, być może jedyny na świecie projekt, który był w stanie zebrać taką kwotę dzięki środkom publicznym.
✅ Możliwości projektu są jednak znacznie większe! Ponieważ początkowy termin zakończenia projektu wynosi sześć miesięcy, a tempo finansowania rośnie, postanowiono nie poprzestawać na tym i podnieść poprzeczkę do 50 milionów dolarów. Pozostaje zatem zebrać kolejne 10 milionów dolarów.
✅ Decyzja o przedłużeniu finansowania projektu została podjęta z wielu powodów. Dmitrij Aleksandrowicz Duyunov mówił o nich wystarczająco szczegółowo.
✅ Zespół projektowy był gotowy na rozwój wydarzeń i od samego początku opracował kilka scenariuszy, poczynając od najgorszego.
1️⃣ scenariusz
Zebrano minimalną kwotę inwestycji.W takim wypadku budowa centrum innowacji nie została by rozpoczęta. Środki zostałyby przeznaczone na opracowanie laboratorium i pilotażowej lokalizacji w wynajmowanych pomieszczeniach. Tylko dzięki tym zdolnościom SovElMash opracowało 4 modele silników, które są gotowe do wprowadzenia do produkcji.
2️⃣ scenariusz
Zebrano większą kwotę pieniędzy.Wyposażamy laboratorium i część administracyjną budynku centrum innowacji. Zapewniamy warunki do pracy projektantów, technologów, kuratorów, a także pozostałych specjalistów, zajmujących się innymi usługami oferowanymi przez firmę.
3️⃣ scenariusz
Zebrano fundusze na wdrożenie nie tylko laboratorium i części administracyjnej, ale także na organizację produkcji pilotażowej (lewa część budynku przemysłowego).
4️⃣ scenariusz
Pełne finansowanie projektu. Pozwala to zbudować cały kompleks innowacji, ale bez wyposażenia małego zakładu produkcyjnego i wyposażenia części miejsca eksperymentalnego.


✅ Pomimo oczywistych sukcesów projektu zespół nie przestał przestrzegać pierwszego scenariusza. Dlatego, nie czekając na zakończenie projektu i budowę centrum inżynieryjnego, na terenie SovElMash w Zelenogradzie zaczęto już dużo wcześniej rozwijać laboratorium badawcze i zakłady produkcyjne, dostarczając im najbardziej innowacyjny sprzęt.
✅ Był jednak jeszcze jeden, najkorzystniejszy i najbardziej optymistyczny,

5️⃣ scenariusz.

Według niego będzie teraz pracować zespół projektu.
✅ Jeśli zbierą kwotę przekraczającą tą zaplanowaną na 40 milionów, mogą w pełni wykorzystać potencjał projektu i znacznie zwiększyć zysk inwestorów! Plany zespołu projektowego obejmują budowę i wyposażenie produkcji na małą skalę, samodzielną produkcję i sprzedaż silników elektrycznych. Ponadto własne zakłady produkcyjne wzmocnią pozycję SovElMash na rynku oraz w negocjacjach z klientami ich firmy.
✅ Po zakończeniu finansowania projekt będzie rozwijał się wzdłuż ścieżki tworzenia nowych zakładów zarówno w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Alabushevo, jak i na całym świecie. Będą to jednak inne projekty inwestycyjne.
Właściciel dziękuje wszystkim inwestorom i uczestnikom projektu Silniki Duyunova za pomoc w osiągnięciu najlepszego możliwego scenariusza rozwoju❗️ Razem przejdziemy do zamierzonego celu❗️

 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.