Projekt Duyunova – Solar Group – Konferencja Węgry📌 🇭🇺 Węgry oficjalnie dołączają do projektu Silniki Duyunova


 
  
 

👉 GDZIE?:

Holiday Inn Budapest – Budaörs

Budaörs, Budapest, Rubik Ernő utca 2, 2040

👉 KIEDY?:

30 listopada, od 10:00 czasu lokalnego.

👉 Rejestracja na wydarzenie już się rozpoczęła – https://reg.solargroup.pro/site/webinar/372

Osobista obecność na konferencji przyda się inwestorom, partnerom i tym, którzy planują wziąć udział w projekcie.

 
 

Uczestnicy wydarzenia będą mogli komunikować się bezpośrednio z najważniejszymi osobami projektu, przeglądać próbki silników, dowiedzieć się najistotniejszych informacji o naszym start upie i otrzymywać bonusy, dzięki którym inwestowanie będzie bardziej opłacalne. Takie wydarzenia są zawsze doskonałym środowiskiem do wymiany doświadczeń z innymi partnerami i nawiązywania relacji biznesowych.

✅ Liderzy firmy SOLAR GROUP Pavel Filippov i Pavel Shadsky opowiedzą o nowościach i perspektywach projektu, możliwościach zarobkowania i rozwoju osobistego.

✅ Być może twórca technologii Slavyanka Dmitrij Duyunov i szef ASPP Weihai Victor Arestov wezmą udział w konferencji wideo.

✅ Konferansjerem będzie krajowy lider startupu na 🇭🇺 Węgrzech – Deaka Viktora, również partnera projektu – Bellavics László

Odwiedzający to spotkanie zobaczą silniki elektryczne DA-90S i DA-100S, zmodernizowane przy użyciu technologii Slavyanka i już produkowane masowo. Jak również elementy silnika wykonane na sprzęcie laserowym w SovElMash.

Każdy uczestnik konferencji otrzyma kupon z unikalnym kodem, który daje prawo do udziału w promocji „+ 5%”. Jest to okazja, aby inwestowanie w projekt było bardziej opłacalne. Działanie spowoduje dodanie do konta osobistego inwestora 5% wartości zapłaconej dowolnego pakietu.

Ponadto, z okazji otwarcia krajowego przedstawicielstwa, wszyscy inwestorzy z 🇭🇺 Węgier będą mogli nabyć akcje inwestycyjne z korzystniejszym rabatem 9. etapu w ciągu miesiąca po konferencji.

👉 Cena biletu wstępu:

do 16 listopada – 5 USD

od 16 listopada – 10 USD.

Środki te pozostaną na głównym rachunku inwestora i mogą zostać zainwestowane w projekt w przyszłości.

Wykorzystaj każdą szansę na opłacalną inwestycję początkową. Sprawdź jak!

Dołącz do partnerów i podobnie myślących ludzi z projektu Silniki Duyunova w Budapeszcie! I podziel się tą wiadomością z przyjaciółmi i kolegami z 🇭🇺 Węgier.

👉 Zarejestruj się na konferencję – https://reg.solargroup.pro/site/webinar/372

 
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating