SOLID TRADE BANK

Inwestycja - na miarę Twoich potrzeb!...

..........

Uniwersalna platforma jako progresywne narzędzie inwestycyjne.

Dostępne możliwości inwestycyjne z całego świata na jednej platformie.

86% inwestorów inwestuje w STB. Platforma działa od...2013 roku


Minimalny depozyt to 50 $


FIRMA Z PASYWNYM ZAROBKIEM!
NIE MUSISZ NIKOGO ZAPRASZAĆ - ABY ZARABIAĆ!!


Czym jest Solid Trade Bank?

Solid Trade Bank jest dziś stale rosnącym podmiotem finansowym, który obejmuje szereg niefinansowych spółek zależnych, które pozwalają spółce głównej ewoluować z dnia na dzień i utrzymywać czołową pozycję w priorytetowych obszarach swojej działalności. Oto mały przegląd kluczowych elementów Solid Trade Bank.

Bankowość

Solid Trade Bank prowadzi szeroką działalność w obszarze bankowości inwestycyjnej, której początkowym celem jest zapewnienie pomocy osobom fizycznym i korporacjom w pozyskiwaniu kapitału, działając w imieniu swoich klientów jako ich agent przy emisji papierów wartościowych. Ich obowiązki mogą również obejmować usługi wsparcia dla firm zaangażowanych w fuzje i przejęcia oraz świadczenie różnych usług pomocniczych (od usług FICC, takich jak instrumenty o stałym dochodzie, waluty i towary, po obrót instrumentami pochodnymi i kapitałowymi papierami wartościowymi oraz tworzenie rynku).


Przemysł naftowy i gazowy


Obszar zasobów energii jest jednym z podstawowych elementów działalności, w którą zaangażowane są spółki zależne Solid Trade Bank. Dziś ich pododdziały zajmują się poszukiwaniem, wydobyciem, rafinacją, transportem (za pomocą rurociągów i tankowców), a następnie sprzedażą produktów naftowych i gazowych. Produkty te są wykorzystywane jako surowiec do wielu różnych produktów chemicznych, w tym farmaceutyków, rozpuszczalników, nawozów, pestycydów i tworzyw sztucznych. Sektor ten jest wspierany przez największych gigantów branżowych, którzy są teraz naszymi ważnymi partnerami.


Przemysł ciężki


Dział przemysłu ciężkiego Solid Trade Bank (STB HID) koncentruje się głównie na sprzedaży towarów innym klientom przemysłowym, a nie konsumentom końcowym. STB HID zajmuje pozycję pośrednika w łańcuchu dostaw innych produktów. Budowa samochodów, produkcja ciężkich maszyn to profil działalności agentów STB HID. Głównymi produktami są równiarki i walce, spycharki, kruszarki, miksery, ładowarki, koparko-ładowarki, żurawie, pompy do betonu, koparki, rozściełacze, różnego rodzaju samochody ciężarowe i przyczepy terenowe oraz szeroka gama maszyn specjalistycznych.


Nieruchomość


Solid Trade Bank dąży do zdobycia pozycji nr 1 w branży nieruchomości komercyjnych. Kluczowymi kierunkami dla firmy są: audyt (jako profesjonalna ocena usług); pośrednictwo (rola mediatora w celu ułatwienia transakcji na rynku nieruchomości między obiema stronami); leasing netto; zarządzanie nieruchomościami i marketing nieruchomości. Oprócz sektorów wymienionych powyżej, STB świadczy pewne usługi relokacyjne dla osób lub firm przenoszących się do innego kraju.

 

Rynek papierów wartościowych


Żadna z nowoczesnych dużych instytucji finansowych nie może przetrwać bez ciągłego rozwoju. Obszar dla Solid Trade Bank to działalność na rynku papierów wartościowych. Jako usługodawca oferują: przeniesienie własności oraz zabezpieczenie (ubezpieczenie) operacji na rynku papierów wartościowych (opcje, kontrakty futures, itp.). Zarządzają także przenoszeniem istniejących akcji i obligacji od właścicieli, którzy odmawiają utrzymania swoich inwestycji, do nowych klientów, którzy są gotowi zwiększyć te konkretne inwestycje.

 
 

 Warto pamiętać o zasadach takich projektów:⠀


✅ Czy istnieje ryzyko? Tak!

✅ Czy jest potencjał? Tak!⠀

✅ Gwarancja? Nie

✅ Czy można zarobić? Tak!

Pierwsze dwie taryfy o nazwie „STABILNOŚĆ DZIENNA” i „STABILNOŚĆ TYGODNIOWA” można inwestować tylko w Tether TRC-20 . Pierwsza opcja oferuje zarabianie 0,2% dziennie przez 25 dni roboczych , a druga - 2% tygodniowo przez 52 tygodnie . W obu wariantach kaucja zwracana jest na koniec okresu inwestycyjnego.

Trzecia taryfa o nazwie „CRYPTO WEEKLY” oferuje zarabianie 2,2% tygodniowo przez 52 tygodnie , również ze zwrotem depozytu na koniec okresu, ale możesz w nią inwestować za pomocą innych kryptowalut.

Minimalna kwota wpłaty: 50 USD TRX, BNB, USDT TRC-20, USDT BEP-20, DOGE, XRP, LTC, DASH, BCH; 500$ BTC, ETH.

Minimalna wypłata: 2$ TRX, BNB, USDT TRC-20, USDT BEP-20, DOGE, XRP, LTC, DASH, BCH; 50$ BTC, ETH.

Warto zwrócić uwagę na opłaty za wypłatę: 0,5 USD XRP, LTC; 1$ TRX, BNB, USDT TRC-20, USDT BEP-20, DOŻA, DASH, BCH; 5$ BTC; 25$ETH.

Min. wpłata 50$. Min. wypłata 2$

Plany inwestycyjne Solid Trade Bank

Procenty oraz zysk zależny jest od planów oraz depozytów w STB. Mamy ich trzy.

STB wprowadza specjalną funkcję o nazwie Fixed Exchange Rate, która zapobiega utracie pieniędzy przez użytkowników z powodu zmienności kryptowalut na rynku. Na przykład będziesz mógł kupić 1 BTC za 25 000 $, a następnie sprzedać go za tę samą kwotę, bez względu na aktualny kurs wymiany BTC.  Oznacza to, że dokonując inwestycji za pomocą BTC i innych kryptowalut akceptowanych w STB, możesz być pewien, że jutro wiesz, że Twój zysk będzie na pewno wyższy niż Twój depozyt.

 

Na czym polega działalność firmy?
...

... Solid Trade Bank to podmiot finansowy składający się z kilku niezależnych pododdziałów. Ich podstawową działalnością jest oczywiście bankowość. Stosują strategię cross-insurance, która pozwala im oferować swoim klientom oprocentowanie raczej wyższe niż jakiekolwiek standardowe banki.


Jakie są różnice i zalety w porównaniu ze standardowymi bankami?
...

... Ich system nie ma barier biurokratycznych ani opłat podatkowych. Procedury rejestracji, dodawania środków i wypłaty pieniędzy są proste i jasne dla każdego. Poziomy oprocentowania i bezpieczeństwa danych w Solid Trade Bank są znacznie wyższe niż w innych bankach na całym świecie.


Jaki jest poziom ryzyka w Solid Trade Bank?
...

...Sama działalność inwestycyjna wiąże się z pewnym ryzykiem. Analitycy rynku Solid Trade Bank opracowali i wdrożyli strategie mające na celu zmniejszenie poziomu ryzyka. Istnieją jeszcze dwa mechanizmy, dzięki którym Solid Trade Bank dba o bezpieczeństwo środków swoich klientów: system ubezpieczeń krzyżowych oraz metoda dywersyfikacji inwestycji.


Czy do otrzymywania prowizji za polecenie konieczne jest posiadanie aktywnej wpłaty?
...

...Nie, wystarczy zarejestrować konto, podać identyfikatory e-portfela i promować Solid Trade Bank za pomocą osobistego linku polecającego.

AKTUALNOŚCI!

Solid Trade Bank (jak sami twierdzą) to instytucja finansowa o długiej historii. Podobnie jak inne banki kierujące się tradycyjnymi zasadami, ich firma dąży do maksymalnego wykorzystania możliwości, jakie mają podczas operowania aktywami swoich klientów. Założenie Solidnego Banku Handlowego polega na aspekcie, który stał się ich wyróżnikiem. Jest to mechanizm wzajemnego ubezpieczenia, który umożliwia wszystkim ich klientom ochronę swoich funduszy.


Ważne jest, aby zrozumieć, że „nie ma darmowych śniadań”, a inwestowanie nie jest wyjątkiem. Pewien poziom ryzyka jest normalny i konieczny w przypadku każdego rodzaju inwestycji, nie tylko na platformie tu opisywanej. Zrozumienie różnych rodzajów ryzyka i przestrzeganie kilku prostych wskazówek, może każdemu pomóc w interpretacji poziomu tego ryzyka. Pamiętaj, że każdy ma swoją tolerancję na ryzyko – tylko Ty określasz granice swojego komfortu.

 

4 ryzyko
Copyright 2018 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved

 
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.