omega best logo_vertical.68cbb18
W Omega Best możesz zarabiać bez polecania! Polecając - możesz zarabiać jeszcze więcej!

WAŻNE! Zawsze zalecam obserwację danego projektu, własny research, skorzystanie z innych źródeł - aby się upewnić co do swoich decyzji.

Dlaczego podjąłem działania w tej firmie? Kto ją tworzy? Na jakich zasadach działają i jak w niej zarabiać wykorzystując procent składany?

Poniżej, postaram się to wszystko wyjaśnić, Pokazać możliwości, plan marketingowy oraz właścicieli. Pamiętaj aby zrobić również własny "research" platformy.

W TYM MIEJSCU DOWIESZ SIĘ WSZYSTKIEGO O REJESTRACJI, LOGOWANIU, DEPOZYTACH I PIERWSZYCH DZIAŁANIACH W OMEGA - ZOBACZ!

PRODUKTY, PROJEKTY KTÓRE OMEGA MA ROZWIJAĆ NA PRZESTRZENI 2019 - 2024 ROKU - ZOBACZ!

 

“Inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki” – Benjamin Franklin

omega best cele
Alan Gotthardt kiedyś stwierdził:
-“Inwestowanie pieniędzy to proces angażowania zasobów w sposób strategiczny, tak by osiągnąć określony cel.”. Jeżeli uważasz podobnie to >>>>>>>>

WAŻNE ODNOŚNIE REJESTRACJI W OMEGA BEST

Do tej pory rejestracja z Polski oraz kilku innych krajów była niemożliwa, a wszyscy użytkownicy platformy podczas wprowadzania danych wybierali inny kraj. Natomiast od 4 lutego 2019 roku w pełni można rejestrować się z Polski.  Zmiana dotyczy dodatkowego użycia programu VPN, dzięki któremu będziemy mogli logować się do platformy.

Program służy do tego by:
1) W pełni legalnie działać jako użytkownik z Polski
2) VPN zwiększy odporność łącza internetowego przed atakami hakerskimi, które nabierają na sile w ostatnim czasie wobec użytkowników programów i giełd.
3) Każdy użytkownik będzie mógł w pełni używać wszystkich funkcjonalności strony

Osobiście używam wtyczki do Firefoxa. Proste działanie, prosta instalacja. Podobnie wykorzystać można darmowe dodatki VPN w Chrome czy Operze

Obejrzyj video z kanału You Tube Lucky Team - Omega Best - Korzystanie z VPN

Omega Best składa się z dwóch członów. Pierwszym jest "Omega Portal" (prowadzony przez Magdalenę Bohdanowicz, która pracowała poprzednio dla TVN 24) zawarte są tam informacje z rynku kryptowalut, newsy, ważne wydarzenia, ekonomia oraz prawo. Jest on ściśle powiązany z ich drugim projektem a więc "Omega Platforma" na której możemy zarabiać poprzez zakup produktów na bazie crypto i nie tylko w firmie.
 
Video z kanału You Tube "SOCJALIZANCI"
Z poniższego filmu dowiesz się czym jest platforma Omega oraz grupa kapitałowa Expedite. Przedstawione zostaną produkty które oferuje Omega, plan marketingowy a także plany firmy na najbliższe 5 lat.
 
 

Omega Best - Mining Farm Ukraina

Flagowym produktem jaki Nam oferuje Omega Best jest Active Box. Jest to połączenie usług reklamowych, udziału w badaniach marketingowych oraz wydobyciu kryptowalut. Po zakupie Active Box Omega Best dzieli się z Nami zyskami. Można zyskać ~ 130% w 6 miesięcy lub ~ 170% w 12 miesięcy. Wykorzystując system reinwestycji oraz procentu składanego możemy zyskać znacznie więcej.

WŁAŚCICIELE...

Za cały plan oraz projekt odpowiedzialne są osoby, które na swoim koncie mają bardzo wiele sukcesów biznesowych.

PLAN MARKETINGOWY, NALICZENIA, NAGRODY...

Codziennie zarabiamy w bardzo dobrze dopracowanym planie marketingowym, w ramach rekomendacji można zarobić do 15 % z poleceń, możliwość otrzymania luksusowych nagród

Więcej Informacji - Kliknij!

ACTIVE BOX...


Aby otrzymać pełne naliczenia należy wykonywać proste czynności marketingowe: wypełnienie ankiety, obejrzenie reklamy, polubienie strony, wyrażenie swojej opinii. subskrypcja kanału Youtube, zostawienie "like" na Facebooku, testowanie aplikacji, mining crypto. Wszystko zależne od aktualnych potrzeb firm współpracujących z Omega Best

JAK ZARABIAMY DODATKOWO...

System binarny w którym każdy ma możliwość budowania dwóch linii (jedną buduję Ci ja i osoby w zespole dlatego im wcześniej się zarejestrujesz tym więcej korzyści oraz osób wpadnie do Twojej grupy). Aby zarabiać z systemu binarnego musisz być aktywny czyli mieć Activ Box

Więcej Informacji - Kliknij!

OMEGA CARDS...

Usługa, która zapewnia klientom przedpłacone karty płatnicze obsługiwane przez Mastercard. Produkt może być używany na całym świecie. Obecnie obsługuje tylko płatności z konta FIAT.

OMEGA MINING...

Omega posiada własne kopalnie krypto, rozmieszczone w centralnej i wschodniej Europie. Wydobywają najbardziej opłacalne kryptowaluty za pomocą maszyn GPU, które pracują 24 godziny na dobę.

BITBOND...

1 Bitbond = 1 Euro

Więcej Informacji - Kliknij!

W każdy poniedziałek są przetwarzane automatycznie (48h)

WYPŁATY
Prowizja do 7 poziomów w dół, oraz bonus z wydobycia poleconych

KONTRAKT MININGOWY
Zbieramy punkty w binarce (obrót z słabszej nogi) i wymieniamy na nagrody (iPhone XS, gadżety, samochody, inne)

NAGRODY RZECZOWE
Wykorzystaj VPN do bezpiecznego logowania się na platformie

WAŻNE PRZY REJESTRACJI
Wkład jest zwracany z naliczeniami każdego dnia

ZYSK
O ZARZĄDZIE ORAZ WŁAŚCICIELACH OMEGA BEST

Projekt ten tworzą doświadczone osoby z wieloma sukcesami w branży online oraz offline.

 

 

Bartosz Nafalski (CEO)
Były dr. Marketingowy MK Cafe a także właściciel Expedite -
zajmującej się optymalizacją podatkową wielu bardzo dużych firm. Człowiek odpowiedzialny między innymi za kampanie marketingowe napoju energetyzującego "BLACK", napoju "PEPSI" oraz za wprowadzenie po raz drugi na rynek "FRUGO".

 

 

Lukas Bożek (CEO)
Właściciel Feat.Software, Best Business Solutions sp.zoo
Osoba ta ma wieloletnie doświadczenie jako expert rynków finansowych w banku Santander. Jest absolwentem kierunku finansów i rachunkowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz programu MBA Uczelni Łazarskiego.

Łukasz Rowiecki – Bussines Development Manager
Magdalena Bohdanowicz – Creative Director
Joanna Dlouhy – Sales Director
Sylwia Burza – HR Director

Poniżej krótka prezentacja

PRZEJDŹ NA BLOG

Sports Trading Btc w podsumowaniu z eventu w Orlando + Ciekawostki, Newsy, Aktualizacje

STB jest to platforma arbitrażowa w której możemy zarabiać na sporcie w połączeniu z pasywnym zyskiem. Poniżej kilka szczegół...
Czytaj więcej
Centrum informacji OMEGA BEST
Dowiesz się tu dodatkowo od A..do Z o produktach, firmie, wypowiedziach partnerów firmy, nowościach, narzędziach do promocji, kalkulatorach!
JAK ZROBIĆ WPŁATĘ DO OMEGA BEST (obecne minimum to 10 euro)

 

 


 

Copyright 2018 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved
Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
BTC za 100 000$ jeszcze w 2019 r.? , Przesłano 27,029 BTC w 24 godziny, Nowy Bitomat w Warszawie, “Niezwykła informacja” od CEO TRON

Bitcoinowa podróż w czasie | BTC za 100 000$ jeszcze w tym roku? W 2013 roku samozwańczy „bitcoin traveller” Luka...

Zamknij