ZAUTOMATYZOWANY! - TYLKO JEDNA LINIA REJESTRACJI! - NOWA WIZJA MLM! - LIVEGOOD!
W LiveGood Twoje zdrowie oraz dobre samopoczucie zawsze będą dla firmy priorytetem. Dlatego eliminują pośredników, aby zapewnić swoim klientom i członkom, produkty najwyższej jakości na świecie za ułamek ceny konkurencji. Poza ogromnymi oszczędnościami, jakie uzyskasz, kupując którykolwiek z ich zmieniających życie produktów, dają Ci również możliwość zarobku dzięki najbardziej ekscytującemu planowi wynagrodzeń w branży! JEDNA LINIA REJESTRACJI - Każda nowa osoba, wpada pod Ciebie. Efektem mogą być ciekawe profity. W rzeczywistości możesz zarobić do 2 047,50 $ MIESIĘCZNIE (info ze strony platformy), nie rejestrując ani jednej osoby! Jeśli zdecydujesz się dzielić ich niesamowitymi produktami i planem wynagrodzeń z innymi, możesz zarobić jeszcze więcej!

Ps:. Oczywiście nie ma tu jakichkolwiek gwarancji że takie zarobki uzyskasz, ponieważ opinie które tu czytasz , plan marketingowy to materiały zebrane z sieci. Osobiście nie kierowałbym się tymi sugestiami w 100%. Reasumując jeżeli miesięcznie da się zarobić "kilka" $ które np. pokryją dalsze opłaty - też będzie dobrym rozwiązaniem. Opisywane zarobki około "2 tys. $ w miesiąc" muszą być spełnieniem pewnych zależności, planu marketingowego, liczby zarejestrowanych partnerów oraz procentu.
LiveGood oficjalnie wystartował w 2021 roku:
Dywersyfikacja: Sprawdzone strategie obejmujące dywersyfikację. Zarabiaj na 6 sposobów!
MLM: ZDROWIE + PIENIĄDZE + Suplementy w najlepszych cenach!
Koszt pracy: Niski próg wejścia ⭐ Bez konieczności kupowania produktu: 40$ jednorazowo + 9,95$ co miesiąc!
Polecanie: ...nie jest wymagane....ale....polecając ten biznes, masz od razu od każdej osoby 25 $, możesz zarejestrować dowolną ilość osób.
image3
image2
Główne Filary Pracy LIVEGOOD!
ZDROWIE + PIENIĄDZE
Suple w najlepszych cenach‼️
Nowy rodzaj MLM z suplementami wprost z USA, który bije rekordy dziennych rejestracji!
⭐ Niski próg wejścia
⭐ Bez konieczności kupowania produktu
⭐ Bez konieczności polecania
W rzeczywistości możesz zarobić do 2000 tys $ MIESIĘCZNIE nie rejestrując ani jednej osoby!

Firma która łamie wszelkie schematy!
Setki marketerów którzy codziennie dołączają do systemu!
* Produkty zmieniające życie
* Przełomowy system marketingowy
* Ogromny plan wynagrodzeń

Produkty firmy!
Mają jedne z najlepszych produktów zdrowotnych, które są do 75% tańsze niż znane produkty sprzedawane na rynku.

Prowizje zespołowe!
Możesz wypracować sobie prowizje za budowanie zespołu oraz polecanie produktów.
- Wypłata podstawowego dochodu bez polecania raz w miesiącu
- Wypłata prowizji za zespół oraz produkty w każdy piątek
Wpłaty dowolną kartą Visa/Mastercard lub krypto (np.USDT TRC20)

Wpłaty dowolną kartą bankową, także Revolut!
Polecając biznes masz od razu od każdej osoby 25 $, możesz zarejestrować dowolną ilość osób. W każdy piątek rano, będziesz widział naliczenie tygodniowe z całej puli światowej. Możesz zarejestrować się za darmo, poznać biznes i przed każdym czwartkiem zrobić wpłatę, aby nie stracić tysięcy osób które się zarejestrują pod Tobą.
Czym jeszcze jest LIVEGOOD
patrząc z punktu widzenia ich produktów!
image3
image2
LIVEGOOD! Dowiedzmy się kim są właściciele platformy!
TYGODNIOWE PROWIZJE ZA SZYBKI START
TABELA PROWIZJI

5$ + Mystery Box (skrzynie z nagrodami) z dolarami za polecenie

RedotPay to firma zajmująca się technologią blockchain, skupiająca się na portfelach kryptowalutowych i rozwiązaniach płatniczyc...
WIECEJ!
Ważne aspekty… Współpracy z LiveGood!

Unikatowy MLM z USA, bije rekordy codziennych rejestracji. Ma wyjątkowy atut - nic tu nie musisz kupować, sprzedawać ani polecać. Najszybciej rozwijająca się firma amerykańska w branży MLM wchodzi na rynek europejski. Produkty zdrowotne najnowszych technologii o 75 % taniej, niż u konkurencji. To wyjątkowy projekt dzięki któremu zarabiać może każda osoba, nawet bez polecania, dzięki temu, że jest tu jedna linia i wszyscy na całym świecie rejestrują się jeden pod drugim. Bez wprowadzania nowych partnerów oraz bez robienia miesięcznych zakupów, miesięcznie możesz zarabiać do ....$2000. Aby te pieniądze zarobić, należy opłacić sobie jednorazową licencję na zarabianie za $40 oraz miesięczny abonament na wypłaty za $9,95. Płatność kartą Visa lub Mastercard. Można także opłacać w kryptowalutach. To wszystko, co potrzebujesz, aby odpalić maszynkę do zarabiania pieniędzy. W każdy piątek rano o godz. 7.00 wszyscy opłaceni partnerzy są rozdzielani do matrycy w kolejności tak jak się rejestrowali, a to oznacza, że nowo zarejestrowane osoby wypadną do twojej struktury. Jeśli zdecydujesz się polecać, wtedy Twoje zarobki będą o wiele większe.

LiveGood!!! Pełna nazwa firmy:

LIVEGOOD SUPPLEMENTS INC to Florida Domestic Profit Corporation złożona 16 kwietnia 2021 r. Status zgłoszenia firmy to Aktywny, a jej numer pliku to P21000037066

https://www.flcompanyregistry.com/company?utm_source=livegood-supplements-inc&fbclid=IwAR2l3CNBU4oMYbn_00lz5984hLrr6kBHMo5ZtB-asO-m8_amNlbTCR4Ck8w

https://www.bizapedia.com/fl/livegood-supplements-inc.html

LiveGood nr 1 w światowych rankingach TOP 25 najlepszych biznesów. Top 25 najlepszych firm MLM 2022-2023 na całym świecie - ranking nowych firm marketingu sieciowego. Najlepiej oceniana nowa firma zajmująca się marketingiem wielopoziomowym pod względem przychodów z marketingu sieciowego, rozwoju sprzedaży bezpośredniej.

https://www.myfrugalbusiness.com/2018/10/top-10-mlm-companies-network-marketing.html?m=1&fbclid=IwAR20m6qC28rFks234nYZid3Hxi20Pt8-d_3xvNiTBRwdMF_NWVy6U0tV8WY

JEŚLI UMIESZ COŚ WYMARZYĆ, TO POTRAFISZ TO TEŻ OSIĄGNĄĆ!
Wykonuj dobrze swoją pracę dlatego że chcesz, a nie dlatego że musisz. W ten sposób Ty rządzisz, a nie Twój szef.
Zapoznaj się z kompendium informacyjnym LIVEGOOD
Poznaj strategię, misję, plan marketingowy oraz możliwości współpracy z tym projektem

 Wyniki oraz Zrównoważenie w systemie

Im szybciej zablokujesz swoją pozycję, tym wyższa będzie Twoja pozycja w matrixie.

Nie ma ograniczeń co do liczby osób, które możesz dopasować, lub ile możesz zarobić na dopasowanych bonusach!

Bez wprowadzania nowych partnerów oraz bez robienia miesięcznych zakupów, miesięcznie możesz zarabiać około $2000.

 Procedura Rejestracji

1.Robimy rejestrację z linku: https://www.LiveGood.com/shiden71

2. Po podaniu imienia oraz nazwiska i e-mail, wchodzimy na platformę. Klikamy "Lock In Your Position" - i tym samym zajmujemy pozycję w Matrixie. Każda kolejna osoba, będzie już zarejestrowana po Nas.

 


3. Następnie wypełniamy wszystkie pola na stronie, włącznie z loginem, hasłem, swoimi danymi oraz kartą do opłaty. Opłacić można kartą standardowo lub też Revoltem. W kolejnym miesiącu - miesięczny abonament 9,95$ można już opłacić poprzez crypto.  Wybieramy pakiet do zakupu. Podstawowy to jednorazowa opłata 40$ plus 9,95$ miesięcznie. Można także wybrać pakiet za 40$ jednorazowo oraz 99,95$ opłacając z góry cały rok, w tym przypadku mamy 2 miesiące za darmo.


4. Nasze linki partnerskie do promocji firmy (do stron produktowych oraz bezpośredniej rejestracji), znajdziemy w miejscu widocznym na poniższym obrazku.

PAMIĘTAJ!
Pieniądzy nie należy gonić, trzeba wyjść im naprzeciw…
Copyright 2021 - e-pasywnezarabianie.pl- All Rights Reserved
livegood buttonik
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.