ai.marketing button
Odbierz 50$ w robocie handlowym. W pełni zautomatyzowanym cashback'u na całym świecie!
Według badań przeprowadzonych w 2013 roku przez Oxford University, 47% wszystkich istniejących zawodów zniknie ze względu na automatyzację produkcji i wprowadzanie systemów zrobotyzowanych.
Technologia analizy globalnych trendów MarketBot
1. Określasz swój budżet reklamowy (przetestuj najpierw darmowy gift 50$).
2. MarketBot wybiera produkty, które zyskują na popularności, znajduje je w najniższej cenie z maksymalnym cashbackiem i kupuje wysokiej jakości reklamy.
3. Otrzymujesz cashback do 15% kwoty za każdy zakup przyciągniętego klienta.
43Tr
W każdym aspekcie Naszego życia, bez względu na to czy jest to praca, zakupy, sport czy wypoczynek - potrzebujemy "Turbo Doładowania"
AI.MARKETING - To coś nowego, na czym możesz rozpocząć swoje zarabianie już dziś!

CZYM JEST AI.MARKETING?

-Rzetelna firma -Innowacyjna technologia

-Nie jest wymagana żadna specjalna wiedza

-Aktualne statystyki

-Przezroczysty mechanizm

-Działa przez całą dobę i siedem dni w tygodniu -Codzienne naliczenia zwrotu gotówki

 

 

Ponad 20 000 sklepów internetowych z cashbackiem. Aktywuj swój MarketBot już teraz i zdobądź do 30% miesięcznego dochodu od kwoty budżetu reklamowego.

II kwartał 2017 Rejestracja firmy

Rozpoczęcie rozwoju produktu.

III kwartał 2017

Budowanie frameworka MarketBot i kreatora dialogów.

IV kwartał 2017

Implementacja algorytmów NLU.

I kwartał 2018

Rozpoczęcie rozwoju systemu Globalnej Analizy i Promocji Produktów (GPAP).

II kwartał 2018

Rozwój widżetu czatu MarketBot.

III kwartał 2018

Rozpoczęcie budowy serwisu WWW, zakup domeny.

IV kwartał 2018

Zawarcie partnerstwa z rynkiem internetowym.

II kwartał 2018

Uruchomienie strony internetowej

IV kwartał 2018

Wprowadzenie nowego produktu: widget MarketBot dla dowolnej strony internetowej

oraz II kwartał 2020

Przyjmowanie wniosków pobytowych w AI Marketing Lab w Dolinie Krzemowej
CO NAM OFERUJE AI.MARKETING!

Analiza trendów MarketBot

Powierz tworzenie strategii reklamowej MarketBot i uzyskaj dochody z arbitrażu ruchu! MarketBot analizuje trendy w sieciach społecznościowych i wyszukiwanych hasłach oraz prognozuje przyszły popyt na podstawie dynamiki wzrostu popularności słów kluczowych.

Polecaj produkty swoim znajomym i otrzymaj 5% ich zakupów! Program Polecający.
Dzięki niemu możesz otrzymać zwrot pieniędzy, zapraszając znajomych lub polecając produkty.

PRZEJDŹ NA BLOG

⭐️Robotyka - niskooprocentowana. Recenzja o pracy platformy oraz dochodach od 0,25% do 0,5% dziennie przez 12 dni roboczych / 17 dni kalendarzowych!

Marketing w projekcie Robotyka Program partnerski Jak zarejestrować się w Robotics i dokonać wpłaty? Robotyka: recenzje i opinia ...
Czytaj więcej
Centrum informacji AI.MARKETING - MARKETBOT
Dowiesz się tu od A..do Z o produktach, firmie, wypowiedziach osób które działają w tej firmie.
PLATFORMA W PYTANIACH ORAZ ODPOWIEDZIACH


Jaka jest rentowność witryny?

Witryna nie ma stałego dochodu. Rentowność zależy od wielu czynników, takich jak koszt reklamy, jej skuteczność, liczba odrzuceń klienta, szybkość potwierdzenia zakupu itp.

Jak działa system?

Globalny system analizy i promocji produktów analizuje trendy w sieciach społecznościowych i zapytaniach wyszukiwania. W wyniku analizy dobierane są słowa kluczowe i trendy, które zyskują na popularności w odniesieniu do regionu.

Ponieważ platforma jest połączona z programami cashback z dużej liczby witryn (około 50), najczęściej wybierane są programy / produkty odpowiadające trendom regionalnym.

Zespół marketingu zamawia reklamę na temat rosnącej popularności trendów dla danego regionu za pośrednictwem systemów Ad-words, Yandex Direct w sieciach społecznościowych i na swoich internetowych.

Kiedy klienci przyciągnięci reklamą kupują produkt lub usługę, Operator Programu Cashback powiadamia nas o cashbacku za pośrednictwem API, a na koncie osobistym pojawia się naliczona kwota, co jest odzwierciedlone w sekcji „Oczekujące”. Informacje o operatorach Cashback można znaleźć pod adresem https://ai.marketing/ru/cashback-sites . Zawiera również informacje o czasie potwierdzenia cashbacku, jego wielkości oraz odsetku potwierdzeń dla każdego z operatorów. Wartości są średnie i mogą się różnić.

Po potwierdzeniu zakupu przez Operatora programu cashback, otrzymujemy zwrot gotówki i 55% kwoty cashbacku dla Nas, a 45% na stronę ai.marketing. Potwierdzenie zwrotu pieniędzy następuje z różną szybkością, w zależności od programu zwrotu gotówki i może trwać od 16 do 60 dni. Otrzymany przez Ciebie cashback jest odzwierciedlany na koncie „Cashback”.

Z 45% zwrotu gotówki, który otrzymuje ai.marketing, tworzy się dochód firmy. Środki te przeznaczane są na działalność operacyjną i utworzenie funduszu MarketBot Protect. Fundusz MarketBot Protect pokrywa płatność na rzecz klienta, jeśli kupujący produkt / usługę porzucił go, a Operator Programu Cashback anulował płatność.

Przykład:

W okresie świątecznym ich system analityczny dostrzega, że ​​wyrażenia „Gorący bilet”, „Tani bilet”, „Wynajem hotelu” są popularne.

Wybierają wtedy programy cashback dla witryn turystycznych - takich jak OneTwoTrip, Booking, Teztour itp.

Zamawiają masową reklamę w wybranych obszarach.

Gdy klienci dokonają zakupów, w sekcji „Sprzedaż” Twojego konta osobistego, na koncie „Oczekujące” pojawią się naliczone środki.

Po potwierdzeniu cashbacku przez Operatora Programu Cashback, środki zostaną przelane na konto „cashback” i będą dostępne do wypłaty.


Jak mogę wypłacić środki?

Przechodzimy do sekcji „Wyślij” i wypłacamy środki do zimnego portfela, a następnie wysyłamy je do wymiennika lub wykorzystujemy je według własnego uznania.

Jak długo trwa wypłata środków?

W zależności od metody procedura może potrwać do 24 godzin.

Uzupełnianie jest możliwe przez BTC, ETH - to zrozumiałe, ale USDT to jakiś system płatności?

Tether USDT to stabilna kryptowaluta (stablecoin) powiązana z dolarem. Używając go, chronisz się przed możliwym spadkiem kursów kryptowalut.

Jak długo cashback na mojej karcie będzie znajdował się w sekcji „Oczekujące”?

Potwierdzenie zwrotu pieniędzy odbywa się na różne sposoby, w zależności od programu cashback i może zająć od 16 do 60 dni. Potwierdzony zwrot gotówki znajduje odzwierciedlenie na koncie cashback. Więcej informacji na temat średniego czasu potwierdzenia można znaleźć pod adresem https://ai.marketing/ru/cashback-sites .

Kto i jak wybiera, gdzie i kiedy rozpocząć reklamę, korzystając z naszych środków z salda reklamowego?

Globalny system analizy i promocji produktów analizuje trendy w sieciach społecznościowych i zapytaniach wyszukiwania. W wyniku analizy dobierane są słowa kluczowe i trendy, które zyskują na popularności w odniesieniu do regionu.

Ponieważ nasza witryna jest połączona z programami cashback w dużej liczbie witryn (około 50), wybieramy, które z tych programów / produktów odpowiadają regionalnym trendom.

Zespół marketingowy zamawia reklamę na temat rosnącej popularności trendów dla danego regionu poprzez systemy Ad-words, Yandex Direct w sieciach społecznościowych i serwisach internetowych.

Zalogowałem się na konto ai.marketing, uzupełniłem saldo reklamowe, czy muszę podejmować inne działania na koncie?

Nie jest wymagane żadne działanie. Poczekaj, aż naliczony cashback (sekcja „Statystyki”) za zakupy (sekcja „Sprzedaż”) zostanie potwierdzony przez operatorów programów cashback, a kwota zwrotu z konta „Oczekujący” zostanie przelana na konto „Cashback”. Następnie możesz w wygodny sposób wypłacić cashback.

Jak mogę uruchomić moje środki z konta reklamowego?

Kampania reklamowa rozpoczyna się automatycznie po uzupełnieniu salda reklamowego. Nie jest wymagane żadne działanie.

Jak tylko uzupełnisz Budżet Reklamowy - fundusze zaczną działać w 48 godzin. Ile zarabiają te pieniądze, przynosząc zyski?

Pieniądze nie zaczynają działać po 48 godzinach. Bardziej słuszne byłoby stwierdzenie, że potrzebują 48 godzin na określenie kluczowych kierunków i reklam zakupowych.

 Pobierają pieniądze z Twojego konta, kupują reklamy (wyświetlenia) i rozpoczynają agresywną kampanię reklamową. Zasoby reklamowe z kolei odpisują środki proporcjonalnie do liczby wyświetleń. Jak szybko zostaną pobrane wszystkie środki i jak szybko reklama zostanie wyświetlona, ​​nikt nie jest pewien. Można tylko powiedzieć, że mniejsze kwoty wydawane są szybciej, a większe wolniej.

W sekcji „Statystyki” serwisu ai.marketing znajdziesz blokadę z wydanymi środkami, kampania reklamowa będzie działać do wyczerpania budżetu reklamowego.

Jakie inne produkty oferuje ai.marketing?

Serwis ai.marketing oferuje również usługę dla biznesu, a mianowicie: zwiększenie sprzedaży poprzez integrację MarketBota na stronie internetowej firmy klienta oraz prowadzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem algorytmów GPAP

Informacje o firmie. Rejestracja, domena:

Założona w Hongkongu w 2017 roku
Działalność firmy:

Informacje prawne
Wexford Alliance Limited
Nr firmy 2531493
Jednostka 1503, 15 / F. Nie. 69 Jervois Street,
Sheung Wan, Hongkong

 

 

Procedura działania na platformie. Rejestracja , aktywacja oraz odebranie darmowego bonusu 50$ który dla Nas zaczyna pracować w robocie handlowym po około 48 godzinach

Rejestrujemy się klikając AI.MARKETING

(UWAGA! - ważne aby rejestracja odbyła się na e-mail GMAIL). Po pierwsze jest to najbezpieczniejsza opcja, po drugie jest to wymagane aby potem zalogować się do drugiego systemu z naszą strukturą oraz bonusem.

Następnie potwierdzamy e-mail od firmy i logujemy się na stronie firmowej.

Aby odebrać wspomniany, darmowy bonus 50$, wchodzimy na stronę na której będzie pokazana nasza struktura oraz nasz bonus. Jest to oddzielna strona firmy.

W tym przypadku będzie dla Ciebie potrzebny kod. Dzięki niemu odbierzesz "darmówkę".

XYMZ-3MHZ-PMN0-52DG

Klikamy AI. MARKETING BOT . Po połączeniu się z naszym GMAIL (musi być taki sam jak przy rejestracji na pierwszej stronie), należy wykonać procedurę odebrania 50$ jak poniżej w linku.


Poniżej dwa pomocnicze pdf-y informacyjne. Jest w nich pokazana rejestracja oraz odebranie bonusu i wygenerowanie własnego kodu do poleceń. Jeżeli wszystko zostało poprawnie wykonane, otrzymasz swoje 50$ z możliwością dawania "giftu" innym osobom.

PDF INFORMACYJNY DO REJESTRACJI NA PLATFORMIE - KLIKNIJ

PDF INFORMACYJNY DO ODEBRANIA DARMOWYCH 50$ - KLIKNIJ

Kilka ważnych szczegółów: Po otrzymaniu 50$, Twój bot handlowy zaczyna pracować po około 48 godzinach. Firma po tym jak on zarobi pierwsze zyski w postaci 50 $ pobiera je z naszego konta. Potem bot w 100% pracuje już dla Nas. Oczywiście ten gift jest do sprawdzenia działania platformy i podjęcia decyzji czy nie chcemy zarabiać więcej. Minimalny start to 10$. Dlatego też aby by w pełni wykorzystać karencję bota i uzyskać minimum do wypłaty (100$), musi być własne doładowanie budżetu reklamowego. Certyfikat zadziała TYLKO przy pierwszym doładowaniu - użyj GO zanim doładujesz swoimi pieniędzmi. Przy każdej wypłacie pobierane jest 3 USD i jeśli ktoś wypłaca na konto/kartę w PLN to może się to wiązać z dodatkowym kosztem np. przewalutowania.

 

Copyright 2018 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.