PROSTY, SZYBKI, TANI, ZE STAŻEM...BOT - SMART TRADE COIN
image5
image5


W ostatnim czasie STC zrobił spory minus. Warto mieć to na uwadze, podczas ewentualnej rejestracji.

Co byś powiedział na taką możliwość ?

...W dzisiejszych czasach, pomimo imponujących zysków, handel kryptowalutami na rynkach finansowych staje się coraz bardziej złożony. Aby odnieść sukces w tym obszarze niezbędne jest posiadanie potężnego narzędzia informacyjnego, które pozwoli Ci na handel w sposób bardziej efektywny. Prezentowana poniżej firma stworzyła i uruchomiła rewolucyjne oprogramowania SMART TRADE COIN SOFTWARE. Rentowność zawieranych przy jego pomocy transakcji arbitrażowych potwierdzają niezależne live-testy. Cały potencjał SMART TRADE COIN WORLD skierowany jest na stworzenie największej zdecentralizowanej społeczności szkoleniowej, zdolnej do bezpośredniego oddziaływania na duże centrale.

Reasumując: niski start już od kilkudziesięciu dolarów, bot w pełni zautomatyzowany, proste ustawienia - praktycznie 3 kroki, możliwość wybrania strategi (normalna, bezpieczna, ryzykowana), czas działania bota (30, 60, 120, 180 lub 360 dni), procent doboru środków (25 % na start kapitału, 50%, 75%, 100%). Według producenta oprogramowania, ich boty tradingowe zarabiają do 30% lub jeszcze więcej! Bot od znanej firmy.

Dla zainteresowanych, rezultaty po miesiącu działania STC GO, ustawienia a przy okazji trochę analizy rynku krypto oraz weryfikacja transakcji. Pisz na KONTAKT wyślę dodatkowe materiały. Pomogę w ustawieniach, o ile są one dla Ciebie niezrozumiałe.

image5
image6

SMART TRADE COIN - INFORMACJE

image6

Smart Trade Coin - Po wprowadzeniu przez firmę opcji zarabiania na Defi (Handel odbywa się na DeX:: MDEX, Uniswap, PancakeSwap, SushiSwap, 1inch Exchange, JustSwap, Curve Finance, TokenIon, 0x Protocol, Balancer)- mamy sukcesywne zyski.


Około 20-30% w 30 dni robi wrażenie.
-start od małej kwoty (1$)
-platforma od 4 letniej firmy
-ekosystem z aplikacją, kartą Visa, portalem społecznościowym video
-tokenami Trade oraz Hybrid na giełdzie Latoken
-wkrótce nowe aktualizacje od firmy

Zasadniczą wartością w STC jest wygodne działanie na ich platformie handlowej, która przeznaczona jest zarówno dla doświadczonych jak i nowych użytkowników. STC jest  drugim projektem zespołu oprogramowania arbitrażowego WGC-SAS. Smart Trade Coin GO to także cały ekosystem crypto. Własna platforma al'a You Tube, aplikacja, karta Visa, tańsze zakupy produktów w firmie poprzez vouchery a także obok botów - inwestycje w DEFI. Platforma cały czas się rozwija i ma spore plany co do swoich działań.

Rejestracja firmy:

Smart Trade Solutions Ltd.

48, Stella Maris Street

Sliema SLM 1765

Malta

Team:

Dennis Nowak - pomysłodawca, założyciel

Daan Van Koeln - CEO - Prezes Zarządu

Chris Martens - CPO, który prowadzi również grupę testową oprogramowania arbitrażowego WGC-SAS

SMART TRADE COIN współpracuje z czterema oficjalnymi połączeniami bankowymi, aby upewnić się, że otrzymasz swoją walutę kryptograficzną w mniej niż 3 dni robocze.
Duży wpływ na giełdy pozwoli Ci na korzystną zmianę warunków handlowych.
Wszystkie giełdy i wszystkie aktywa na jednym koncie. Wyniki otrzymania zysku z opcji arbitrażowych są potwierdzane przez niezależne live-testy.

Każdy uczestnik może stać się bardzo efektywnym traderem, dzięki unikalnemu oprogramowaniu Smart Trade. Wystarczą dosłownie trzy, proste kroki w celu uruchomienia oprogramowania.

 

ZENIQ z siedzibą w DIFC wprowadza platformę tokenizacji Blockchain w Dubaju

Powyżej widok ogólny na budynek The Gate w Dubai International Financial Centre (DIFC) w Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie z 23 czerwca 2...
CZYTAJ WIĘCEJ!
image7

CEO SMART TRADE COIN

image7
image6

Wydajne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, które pozwala na łatwy i bezproblemowy handel, jest obecnie bardzo ważne dla traderów.
Użytkownicy mogą być zarówno nowicjuszami, jak i doświadczonymi traderami. Smart Trading Solution Trading System ułatwia handel wszystkim użytkownikom, niezależnie od ich poziomu wiedzy, a jednocześnie uczy ich handlować.
Smart Trade Solutions Trading System Solutions posiada w pełni zautomatyzowaną funkcję handlową i umożliwia inteligentny handel.
Wizją twórców projektu jest rozszerzenie największej społeczności traderów na rynku kryptowalut poprzez zachęcanie zwykłych, nietechnicznych użytkowników, którzy chcą inwestować i handlować kryptowalutami.
Smart Trade Coin stale rozwija możliwości projektowe.
Twórcy dokładają wszelkich starań, aby handel był możliwy za pośrednictwem dowolnego urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu. Dzięki technologii Cloud użytkownicy będą mogli dokonywać transakcji handlowych z dowolnego miejsca na świecie.

Ten nowo opracowany system, handlu ułatwia traderom handlowanie na najważniejszych kryptograficznych giełdach walutowych na świecie, takich jak Binance, OKEx, Huobi, Bifinex, Upbit, Bithumb, Coinbase, Kraken. To oprogramowanie pozwala śledzić Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Dash i wiele innych kryptowalut - pozwala również handlowcom kupować wybrane kryptowaluty, jeśli odpowiednie ceny zostaną znalezione przez system IT.
Nie jest wymagana znajomość handlu, ponieważ system jest przeznaczony w dużej mierze dla  początkujących traderów i może być skonfigurowany przez indywidualnego użytkownika. Konfiguracja sprawia, że ​​handel jest bardziej opłacalny i zapewni więcej narzędzi do osiągnięcia sukcesu. Użytkownicy mogą wiele zyskać, wiedząc z góry, jaką walutą kryptograficzną chcą handlować.  Przedziały cenowe są zawsze ważne przy rozpoczynaniu sprzedaży i zakupu.
Użytkownik musi wiedzieć, jaką kwotę jest skłonny zapłacić za kupno i sprzedaż walut kryptograficznych. Istnieje wiele funkcji dostępnych w systemie handlu Smart Trade Solutions. Jest w pełni zautomatyzowany, a handel może odbywać się 24 godziny na dobę, w zależności od konfiguracji.
Platforma rozwija również własną monetę - Smart Trade Coin.
Smart Trade Coin opiera się na czterech głównych filarach - Active Investment, Fiat Investment, dostęp do giełd i platformy Smart Trade Coin. Umożliwi to handlowcom i zwykłym użytkownikom handlowanie na głównych giełdach bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy w tej dziedzinie. Pomoże im to poprawić strategie inwestycyjne,
koordynując swoje działania i komunikując ten fakt się na forach wewnętrznych.

Celem jest stworzenie ekosystemu, który zapewni użytkownikom wszystkie funkcje handlowe i komunikacyjne dostępne w oprogramowaniu. Ta platforma pozwoli ci pobrać wszystkie potrzebne rozszerzenia.
Ma na celu stworzenie wydajnego środowiska handlowego w największej zdecentralizowanej społeczności handlowej, która jest obecnie rozwijana przez platformę Smart Trade Coin.

image7

Lista Botów

image7
stc lista botów
image7

Historyczne Zyski

image7
stc zyski historyczne
image7

Korzystny plan rekomendacyjny

image7
stc system affiliacji
image7

Handel nie jest już tylko dla profesjonalistów. Teraz jest również dostępny dla Ciebie!

image7
image6

Jak uruchomić oprogramowanie SMART TRADE COIN?!

image6

WAŻNE: W powyższym screenie pokazana jest opcja inwestycji w Boty Crypto/Fiat w STC. Od pewnego czasu, mamy też możliwość inwestycji na platformie w DEFI. Sposób działania jest identyczny, nie ma tylko wyboru strategii w tym przypadku. STC pozwala ludziom skutecznie inwestować w kryptowaluty nawet w niewielkich kwotach. Łatwy w użyciu - nie wymaga specjalnej wiedzy. Automatyczne zarobki 24/7. Pamiętaj jednak o ryzyku, jakie jest w tym projekcie - jak i w każdym innym.

image8
image5

ZAWSZE PAMIĘTAJ O RYZYKU!

ZAWSZE PAMIĘTAJ O DYWERSYFIKACJI!

Inwestowanie na rynku Forex, towarowym, giełdzie, kryptowalutach czy reklamie internetowej zawsze wiąże się z ryzykiem.

Blog e-pasywnezarabianie.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym a wszelkie załączniki, wpisy przygotowano wyłącznie w celach informacyjnych. Podane informacje: nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów lub wystawców, nie stanowią oferty zbycia lub nabycia wymienionych w nich instrumentów finansowych, nie stanowią podstawy do zawarcia,jakiejkolwiek umowy lub powstania jakiegokolwiek zobowiązania.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.