PROSTA, SZYBKA, TANIA Z KILKULETNIM STAŻEM...PLATFORMA - ROBOTICS!
image5
image5

  • Rozpoczęcie projektu : 3 listopada 2019
  • Oprocentowanie w Robotics : od 0,25% do 0,5% dziennie
  • Okres inwestycji : 12 dni roboczych / 17 dni kalendarzowych
  • Minimalna kwota inwestycji : od 50 $
  • Projekt akceptuje płatności poprzez : Perfect Money , Bitcoin, Ethereum, Litecoin
  • Wniosek wypłat: ręczny (regulacja do 72-96 godzin)
  • Limity wejścia: od 50$ do 100000$
  • Zwrot kaucji: na koniec okresu

 

Jak łatwo powyżej zauważyć Robotics Online żegna się z konwencjonalnymi inwestycjami, które projektuje się na lata. Rozpoczyna nową erę inwestycji krótkoterminowych.
Najważniejsze: Wszystkie inwestycje mają termin tylko 12 dni roboczych.
Inwestycje konwencjonalne są często projektowane na długie okresy czasu, czasem nawet lata. W tym przypadku mamy zdecydowanie mniejsze ryzyko podczas naszych inwestycji. W stosunkowo krótkim okresie czasu możemy otrzymać zwrot depozytu + odsetki. Pamiętaj jednak o ryzyku - które nigdy nie śpi.

 

Promocja na 300$ w Robotics. Odbierz, sprawdź warunki promki.

 

image5
image6

Jak możemy tu zarabiać?

W Robotics Online możesz zacząć inwestować w zdefiniowany przez nich plan inwestycyjny już za 50$. Nie płacisz żadnych opłat przy wpłacie czy prowadzeniu konta - zyskujesz proporcjonalnie w stosunku do zysku firmy.

Wygrywasz, kiedy Oni wygrywają!

W Robotics Online firma koncentruje się na dywersyfikacji naszego portfela inwestycyjnego w różne obszary gospodarki zorientowanej na przyszłość.

Oprócz ich podstawowej działalności, jaką jest zautomatyzowana praca „Robotyka” i wybrane start-upy, inwestują również w najbardziej przyszłościowe obszary obecnych czasów: kryptowaluty.

Dzięki swojej inwestycji posiadasz udziały w tym właśnie portfelu i zarabiasz.

Ty inwestujesz, Oni zarządzaja i Dywersyfikują!


Unikalnym punktem sprzedaży ich platformy inwestycyjnej jest to, że wszystkie plany inwestycyjne mają termin zaledwie 12 dni roboczych.

Dzień po dniu, co 24 godziny po dokonaniu inwestycji, wyświetlane są osiągnięte przez Ciebie zwroty, dzięki czemu możesz uważnie obserwować postęp inwestycji.

Pod koniec 12-dniowego okresu wszystkie zwroty są naliczane i możesz swobodnie dysponować swoim wkładem.

 


Na autopilocie do odsetek składanych

Jeżeli zdecydujesz się zainwestować długoterminowo to....włącz autpilota. Pod koniec okresu Twój kapitał, w tym zyski, zostanie w pełni ponownie zainwestowany na kolejne 12 dni, dzięki czemu będziesz mógł skorzystać dwukrotnie dzięki oprocentowaniu składanemu.

Twoja korzyść: Za każdy zakończony termin otrzymasz dodatkową premię - firma doceni Ciebie jako inwestora długoterminowego.

Usiądź wygodnie i pozwól, aby Twoje pieniądze rosły wykładniczo...
oraz......


.....wykorzystaj kalkulator inwestycyjny

 

Program partnerski

Możesz czerpać korzyści z wkładu swoich partnerów do trzeciego poziomu 8% - 3% - 1%


TrustPilot - Opinie

Porównanie inwestycji w złoto i kryptowaluty

Przy wyborze miejsca inwestowania współczesny człowiek staje przed trudnym wyborem: z jednej strony są to klasyczne opcje inwestycyjne (zło...
CZYTAJ WIĘCEJ!
image7

O Właścicielach Firmy

image7

 

Założona w 2018 roku
Upubliczniona w 2019 roku

Od 2019 roku prywatni inwestorzy mogą korzystać z ich globalnej platformy do inwestowania w cztery najbardziej przyszłościowe branże.
Za pomocą gotowej strategii inwestycyjnej możesz inwestować z łatwością nawet bez wcześniejszej wiedzy, a tym samym szybciej realizować swoje finansowe marzenia

 

 


 

"Ze względu na wysokie zużycie energii, branża krypto i jej firmy są często krytykowane przez ekologów. Bierzemy za to odpowiedzialność. Dlatego nie chcemy być nazywani nieprzyjaznymi dla środowiska, co często wyprzedza reputację w branży kryptograficznej.  Nasza firma opiera się na zrównoważonym rozwoju dzięki energii odnawialnej, takiej jak energia wiatrowa i słoneczna, aby uniknąć emisji. W ten sposób możemy w jak największym stopniu przyczynić się do ochrony klimatu i zachowania naszego środowiska.  Dajemy przykład i pokazujemy, że waluta cyfrowa jest również zgodna z zielonymi ideami polityki środowiskowej."

image7
image7

Prezentacja Pdf Eng - Robotics - KLIKAM!

image7
image8
image5

ZAWSZE PAMIĘTAJ O RYZYKU!

ZAWSZE PAMIĘTAJ O DYWERSYFIKACJI!

Inwestowanie na rynku Forex, towarowym, giełdzie, kryptowalutach czy reklamie internetowej zawsze wiąże się z ryzykiem.

Blog e-pasywnezarabianie.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym a wszelkie załączniki, wpisy przygotowano wyłącznie w celach informacyjnych. Podane informacje: nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów lub wystawców, nie stanowią oferty zbycia lub nabycia wymienionych w nich instrumentów finansowych, nie stanowią podstawy do zawarcia,jakiejkolwiek umowy lub powstania jakiegokolwiek zobowiązania.

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.