1 plus token button

PLUS TOKEN - PORTFEL ONLINE DO POMNAŻANIA TWOICH KRYPTOWALUT

 

Obecnie wszelkie działania na platformie Plus Token są wstrzymane.

KLIKNIJ TU - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Co to jest portfel Plus Token?

Plus Tokent to globalny portfel komórkowy do przechowywania Twojej kryptowaluty a też zarabiania na niej. Mobilny portfel jest obecnie na systemy Android i iOS. Możesz go pobrać tylko za pomocą telefonu komórkowego. Nie można z tej aplikacji skorzystać na komputerze stacjonarnym.


Z tego co wyczytałem w Internecie jest to wielowalutowy portfel z Tokenem Plus który pozwala użytkownikom przechowywać 8 głównych monet kryptograficznych: PLUSCOIN, BTC, ETH, LTC, BCH, XRP, DASH, DOGE lub EOS. Portfel ma 10 warstw ochrony kryptograficznej. Oryginalny rdzeń technologiczny  został opracowany przez laboratorium badawczo-rozwojowe w Seulu w Korei Południowej przez zespół Samsunga.


W jaki sposób zarabiamy na Plus Token?


-na własnym depozycie 6-18% miesięcznie

-na promowaniu L1-100%, a więc sto procent z pierwszej linii z zarobku naszych poleconych
-nie ma opłat wpisowych
-działa z poziomu aplikacji na iOS i Android
-w obrocie mogą być BTC, ETH, LTC, DOGE, BCH, XRP, DASH, EOS
-w każdej chwili można wypłacić swój depozyt wraz z zyskiem
-brak opłaty członkowskiej
-zysk od pierwszego dnia
-przy wypłacie do 28 dni jest opłata/fee 5%, później 1%
 
  Zamiast trzymać swoje kryptowaluty w portfelu online (wtedy crypto nam leży, nie pracuje, chyba że będzie skok wzrostowy na giełdach)  w prosty sposób można wykorzystać  portfel mobilny z Tokenem Plus, aby uzyskać określony zysk.
Plus Token to zdecentralizowany portfel, poprzez który możemy otrzymywać  dywidendy w postaci Plus Tokenów, które pochodzą z arbitrażu, który z kolei jest dochodem firmy.  Możemy zarabiać z naszych krypto od 8 - 16% miesięcznie a średnio jest to około 10 %. Nasze dywidendy otrzymywane są w Plus Token, które następnie możemy zamienić na kryptowalutę ETH lub inną na ich giełdzie i wypłacić.
 

Pewnym minusem dla niektórych osób może być minimum które musi pracować aby Bot Nam funkcjonował a jest nim  500$.

SPRAWDŹ ALTERNATYWNE, TAŃSZE ROZWIAZANIE DLA PLUS TOKEN - KLIKNIJ!

Depozyt musi być w jednej z obsługiwanych kryptowalut przez Plus Token czyli  BTC, ETH, LTC, BCH, XRP, DASH, DOGE lub EOS. Potem należy ją wysłać na portfel Plus Token oraz aktywować bota AI - DOG.

Ważną informacją jest to, że nasze środki możemy w każdej chwili wypłacić. Wystarczy wyłączyć Bota.Celem Plus Token jest.....

..zbudowanie dużej społeczności która będzie korzystała z ich giełdy i płatności – kierunek to 10 mln osób. Użytkownicy to głównie osoby z Azji, projekt się jednak rozwija i jest spore zainteresowanie obecnie w Europie. Na dziś jest około 3,9 mln partnerów w projekcie na całym świecie.  PT wystartował w 2018 roku w kwietniu.

Jak działa AI-DOG


ℹ️ "AI DOG" reguły operacyjne ⚠️

PlusToken to robot sztucznej inteligencji, AI-DOG został opracowany jak już wyżej wspomniałem przez zespół techniczny Samsunga. Służy do śledzenia i przechwytywania dużych danych i wydajnej analizy rynkowej najważniejszych platform transakcyjnych w czasie rzeczywistym oraz prowadzenia inteligentnego handlu arbitrażowego również w czasie rzeczywistym.

ℹ️ "AI DOG" znaczenie ⚠️

Robot określi różnicę cen i wolumen obrotu zasobami cyfrowymi na różnych platformach transakcyjnych, zdecyduje, czy wykonać zadanie arbitrażu i sam rozpocznie arbitraż handlowy we właściwym czasie.
Roboty mogą również przechwytywać zasoby cyfrowe w czasie rzeczywistym na każdej z dużych platform transakcyjnych, decydować, czy wymieniać waluty itd. Aby nasze powierzone zasoby cyfrowe nie były w ogóle podatne na wahania cen. Rozwiąże także różne wady i zagrożenia związane z ręcznym arbitrażem.

ℹ️ "AI Dog" plany promocyjne ⚠️

System Plus Token przydziela 50% powierzonych zasobów cyfrowych użytkownika, użytkownikom Plus Token i wszystkim Plus promotorom tokena dzięki zyskowi z arbitrażu "smart dog".
Aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników w Plus Token, "AI DOG" będzie także nagrodą dla aktywnych użytkowników promocyjnych. A co najważniejsze AI - DOG jest dla Nas bezobsługowy. Oznacza to że po jego aktywacji, obserwujemy już tylko zyski które Nam generuje.

A czy Ty używasz już AI-DOGA?


BONUS - PREZENT ZA DARMO DLA CIEBIE!

Jeżeli rozpoczniesz współpracę w moim zespole Plus Token otrzymasz za free:

- stronę do promocji Landing Page taką jak ta, na Twoje dane

- dokumenty, prezentacje na One Drive, czyli RoadMap, Whitepaper, arbitraż, o firmie, plakaty, bannery. Masz gotowe materiały do promocji

- dostęp do kategorii na blogu z nowościami, technicznymi rzeczami, plus eventy, spotkania, motywacja do Plus Token. Będą one się pojawiać cyklicznie w miarę rozwoju projektu

- dołączysz do prywatnej  grupy na Facebook (mega ciekawe informacje) oraz czatu dla osób zaangażowanych w Plus Token. Dołączamy tam aktywnych partnerów.

Zapraszam do KONTAKTU!


Procedura rejestracji w Plus Token

Jak już wyżej wspomniałem portfel Plus Token można zainstalować tylko na Androida oraz iOS – pobierzesz je tutaj – KLIKNIJ DOWNLOAD

Aby się zarejestrować i skorzystać z możliwości jakie daje Nam Plus Token należy podać numer który jest referencyjnym kodem a zarazem telefonem. Jeżeli chcesz być w moim zespole, mieć na bieżąco informacje, materiały i chcesz dołączyć do grup PT na Facebooku to podaj podczas rejestracji:

506521498

W tym projekcie jak widzisz nie ma typowych i ogólnie znanych Nam linków partnerskich.

Przejdźmy dalej. Rozumiem że chcesz rozpocząć współpracę w tym projekcie. W video poniżej, dowiesz się jak w kilku prostych krokach się zarejestrować, zalogować oraz uaktywnić bota AI - Doga w Plus Token aby dla Ciebie pracował i zarabiał. Warto zaznaczyć że musisz obejrzeć te krótkie filmiki (około 2 - 4 minuty każdy) aby poprawnie przejść wszelkie procedury. Jest to bardzo ważne, a zarazem bardzo proste. Poniższe videa są do starszej wersji aplikacji. Natomiast identycznie robimy to co w nich jest pokazane w nowszych wersjach. W razie problemów zapraszam do KONTAKTU

PLUS TOKEN - ANALIZA PROJEKTU, ARBITRAŻ, OPINIE, RYZYKO
PLUS TOKEN - BIURO APLIKACJI, ZYSKI, NALICZENIA, USTAWIENIA
PROGRAM PARTNERSKI - JAK TO DZIAŁA MARKETINGOWO

Jeżeli jesteś osobą która lubi polecać to muszę napisać że Plus Token ma sporo możliwości. Czy to już jest "rozdawnictwo"? Musisz ocenić sam.

W przypadku tego projektu nie ma zarobku od wpłaconych środków z naszych poleconych. Zarabiamy jedynie wtedy, gdy zarabiają nasze osoby z struktury.  W pierwszym poziomie jest to 100%. W kolejnych to 10%, wgłąb do 10 poziomów. Odblokowanie poziomów następuje po tym jak się aktywują Twoje osoby. Dla przykładku: masz 6 aktywnych osób w pierwszej lini, to masz też do 6- go poziomu odblokowane poziomy.

 

 

PLUS TOKEN - SCAM? VIDEO Z KANAŁU YOU TUBE "MY ONLINE WORK"
PYTANIA, ODPOWIEDZI, CIEKAWSZE RZECZY O PLUS TOKEN

Plus Token – Najczęściej Zadawane Pytania- ZOBACZ!

 

Na zdjęciu punkty w Japonii gdzie można płacić Plus Token-em

 

 

Co z moim kapitałem, nie chcę go stracić a być może będę chciał wcześniej go sobie wypłacić

Kapitał w każdej chwili można sobie zwrócić cały z naliczeniami. Wystarczy wyłączyć Al Doga, wraca na portfel ETH i można go wypłacić.


Chciałbym więcej poczytać o firmie i Plus Tokenie. Czy mają jakąś stronę?

Tak. Z stroną się zapoznasz TU!. Nie wiem tylko czy te koreańsko - chińskie "szlaczki" przetłumaczy dla Ciebie translator.

Warto się zastanowić nad podjęciem współpracy z projektem już teraz. Ponieważ w momencie kiedy Plus Token osiągnie liczbę 10 milionów członków, nowi partnerzy nie będą mogli już aktywować AI – Dog

 

Można nim płacić w Japonii, Korei Południowej, Chinach w Niemczech a ostatnio też w Polsce!Pierwsze płatności Plus Token w niemieckim mieście Erfurt- ZOBACZ VIDEO
 

4 ryzyko
Copyright 2018 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved
Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
To już 5 lat działań na rynku Internetowym firmy All In One Profits

Firma All In One Profits ma kolejną rocznicę. 5 lat działań na rynku internetowym w sprzedaży bardzo dobrych narzędzi do...

Zamknij