Obecnie można zainwestować praktycznie we wszystko. Nieruchomości, złoto, diamenty, firmy, startupy, kryptowaluty czy surowce... jednak dalej nie mamy technicznej możliwości zainwestowania w największy kapitał na tym świecie – CZŁOWIEKA! Potencjał który jest najlepszą możliwą inwestycją.

Mosaico oferuje opcję pozyskania kapitału poprzez finansowanie społecznościowe. Zebrana wokół takiego projektu społeczność kupując tokeny (czyli cyfrowe prawa własności), może stać np. współwłaścicielem danego biznesu. Mosaico dostarcza wszystkie potrzebne narzędzie do stworzenia strony emisji oraz tokena, a także do zarządzania zbiórką (program afiliacyjny, CRM do zarządzania inwestorami, statystyki).

Oczywiście to nie wszystko. W Mosaico możemy też efektywnie zarabiać poprzez nieduże inwestycje w stokenizowane platformy. Poprzez wzrost wartości "tokenady", z czasem możemy uzyskać ciekawe efekty finansowe.

Projekty Inwestycyjne

Poniżej, poznasz kilka platform opartych o tokenizację

Właściciele, Partnerzy, CEO

Otrzymasz kilka informacji o założycielu projektu a także zespole Mosaico

Jak inwestować w Mosaico

Dowiesz się w które projekty ja inwestuję lub też będę inwestował

Zostań inwestorem Beczek Whisky Palikota, który wraz z doświadczonym zespołem osób z branży alkoholowej buduje rynek i tradycję beczkowanego, staropolskiego alkoholu oraz zapewnij sobie zyski z rosnącej wartości trunku. Inwestowanie w alkohol o wysokiej jakości to jeden z najnowszych rynkowych trendów. Według raportu Nielsena whisky w Polsce stanowi trzeci największy koszyk zakupowy wśród wybieranych alkoholi.

Wartość wkładu w token inwestycyjny minimum 100zł

Udziału w rewolucyjnym, innowacyjnym przedsięwzięciu, wykorzystującym odnawialne źródła energii. Poprzez inwestycję w elektrociepłownię w wysokosprawnej kogeneracji w Żorach o mocy elektrycznej do 725 kWh i mocy cieplnej 3,3 MWh, możesz stać się częścią rewolucji energetycznej. unikalny model oparty jest o konstrukcje i obwody zintegrowane z liniami produkcyjnymi.

Wartość wkładu w token inwestycyjny minimum 50zł

Platforma  wolumen.eu  to miejsce, gdzie nowocześni przedsiębiorcy pomijają pośredników, by samodzielnie zakontraktować korzystną cenę prądu i gazu dla swojej firmy. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz warunki, jakie otrzymują najwięksi odbiorcy drogą przetargu.

Wartość wkładu w token inwestycyjny minimum 50zł

MOSAICO: Pozostałe, stokenizowane projekty na tej platformie, które poznasz po KLIKNIĘCIU TU!

mosaico team

Są to między innymi:

 • Wymiana Kanga (start 50zł)
 • Dom Merari (start 50zł)
 • RahimCoin (start 50zł)
 • Gra globalna (start 50zł)
 • Kyber Network Crystal (start 50zł)
 • Waltonchain (start 50zł)
 • Sapiency (start 50zł)
 • EasyMine (start 50zł)
W każdym z projektów z ich właścicielami, dokumentacjami, CEO - zapoznasz się po zalogowaniu do Mosaico

BECZKI PALIKOTA

Inwestując 100 zł rezerwujesz swoje 0,5 l w beczce z destylatem, który po 3 latach stanie się rzemieślniczą whisky! Możesz zainwestować dowolną kwotę i wybrać pojemność, która odpowiada Twoim oczekiwaniom. Po 3 latach, gdy whisky jest gotowa, stajesz przed możliwością wyboru - odbierasz butelkę swojego alkoholu, reinwestujesz zysk na kolejne 3 lata lub odbierasz prognozowany zysk! Zarezerwuj swoją whisky już teraz!

mosaico palikot

ZOSTAŃ INWESTOREM BECZEK WHISKY PALIKOTA

WOLUMEN.EU

Wolumen.eu swoim inwestorom (start od 50zł) przedstawia prosty plan pomnożenia kapitału. Wszystkie szczegółowe informacje są w whitepaper:

 1. Zakupujesz token, który jednocześnie jest umową gwarantującą Tobie akcje ich spółki.
 2. Po zakończeniu zbiórki projekt otwiera rynek, a to oznacza że każdy inwestor będzie mógł w każdej chwili wyjść z inwestycji na giełdzie Kanga.
 3. Pozyskany kapitał inwestują w rozwój serwisu, rozwój zespołu oraz marketing - czyli wzrasta wartość spółki, a z nią wartość akcji.
 4. Po zrealizowaniu zaplanowanej inwestycji, "wykręceniu" pierwszych wyników planują pozyskać drugą turę finansowania, co znowu podniesie wartość spółki.
 5. Następnie w odpowiednim momencie, gdy akcje spółki będą wysoko wycenione, (np. serwis pojawi się w kolejnym kraju, bądź do KRS wpłynie dobre sprawozdanie finansowe) możesz sprzedać tokeny i zrealizować zysk, bądź pozostać na ich pokładzie uzyskując coroczne dywidendy.

O jakim zysku rozmawiamy?

Odniesieniem może być przykładowo serwis Rankomat, który według PulsBiznesu został sprzedany za 100 mln złotych. Jeżeli ich spółka osiągnie chociaż w połowie taki wynik, Twój kapitał zostałby pomnożony dziesięciokrotnie!

 

mosaico wolumen plakacik

ZOSTAŃ INWESTOREM WOLUMEN.EU

Copernicus²

Copernic to inicjatywa, która zmienia otaczający nas świat na lepsze, za sprawą energii odnawialnej . Obecnie spalane paliwa takie jak węgiel, ropa czy gaz w znacznym stopniu zatruwają naszą planetę. Emisja CO2 w Polsce jest najwyższa od 20 lat, dlatego ich misją i celem jest stworzenie Polski bez smogu i węgla! A to wszystko dzięki energii słonecznej.

Oferują dla Ciebie możliwość zostania mikro producentem energii odnawialnej bez konieczności montowania instalacji na dachu Twojego domu . Zapytasz pewnie, jak to możliwe? Kupując tokeny COP2 dołożysz cegiełkę do budowanej przez nas farmy fotowoltaicznej o mocy 1 MW, czyli miliona watów.

Pewnie zastanawiasz się jeszcze, jaką masz gwarancję, że to przedsięwzięcie się powiedzie? Co, jeżeli rzeczywiście zbudują farmę, ale za kilka lat ceny prądu mimo wszystko spadną, a z rynku wygryzie ich konkurencja?

Tutaj wkracza państwo polskie w postaci Urzędu Regulacji Energetyki. Kilka razy do roku organizuje on aukcje odnawialnych źródeł energii dla nowo powstających instalacji. Znalezienie się wśród zwycięzców aukcji daje gwarancję wyrównania przez państwo ceny sprzedawanego prądu do zaoferowanej w ramach aukcji przez kolejne 15 lat, co de facto zapewnia przetrwanie farmy bez względu na ewentualne zmiany warunków rynkowych. Bo jeżeli ceny prądu spadną, to dopłaty dla farmy będą wyższe, a jeżeli wzrosną, to już sobie poradzimy.

 

mosaico copernic

ZOSTAŃ INWESTOREM COPERNICUS²

Rahim Blak | CEO I MOSAICO

Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi, jest członkiem rady przedsiębiorców ASP w Krakowie, prowadzi zajęcia z e-marketingu i social media na MBA w Łodzi, AGH i WSEI w Krakowie oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Prelegent wielu konferencji, na których zdobywa najwyższe miejsca w ocenie uczestników. Jest seryjnym przedsiębiorcą, który ma już na koncie takie firmy jak click community - agencja social media, oraz edrone - CRM dla e-commerce.

 

 

mosaico ceo

POZOSTAŁE OSOBY | WSPÓŁTWORZĄCE PROJEKT

mosaico ceo1.jpg

PIERWSZE

FINANSOWANIE SPOŁECZNOŚCIOWE

NA BLOCKCHAINIE

TOKENIZUJEMY

CAŁY ŚWIAT

UŁATWIANIE

I OBNIŻANIE KOSZTÓW

POZYSKIWANIE

KAPITAŁU

DEX

WEJŚCIE NA GIEŁDĘ

DEMATERIALIZACJA

AKCJI
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.