L7 TRADE

Wielowalutowa giełda wymiany w połączeniu z arbitrażem

Platforma w której na jednej giełdzie kupujemy krypto taniej a na innej sprzedajemy drożej. Robimy to ręcznie lub też automatycznie. Pełny audyt transakcji, język polski, proste działanie, niskie minimum wejścia, brak konieczności weryfikacji

 

 
PONIŻEJ DOWIESZ SIĘ JAK DZIAŁA TEN PROJEKT!

 

 
 

L7 Trade możemy określić jako platformę typu P2P. Działa aktywnie w sieci od czerwca 2019 roku, natomiast początek startu datowany jest na luty 2019 roku. Umożliwia ona dokonywanie transakcji arbitrażowych pomiędzy giełdami. Arbitraż polega na jednoczesnym/szybkim zawarciu transakcji zakupu/sprzedaży określonej krypto na dwóch różnych giełdach. Wykorzystujemy w tym przypadku różnice cenowe. Wiemy że rynek oparty o kryptowaluty jest rynkiem bardzo dynamicznym i te różnice są na tyle znaczne, że zazwyczaj wychodzimy w nich na plus. Są to teoretycznie transakcje pozbawione ryzyka, ale z drugiej strony bywa z tym różnie. Np. gdy platforma L7 Trade zniknie z "powierzchni Internetu". Dlatego zawsze zalecam obserwację, własny research każdego projektu aby się upewnić co do swoich decyzji.

   L7 Trade technicznie wygląda bardzo sprawnie, każdą swoją transakcję możemy sprawdzić (TXID). Są one zawieranie dzięki współpracującym z platformą agentom.

Głównym więc zastosowaniem tej platformy jest różnica cen między dwoma lub większą liczbą rynków przy zawieraniu kombinacji dopasowanych transakcji korzystających z balansu, zysk uzyskujemy dzięki różnicy między cenami rynkowymi.

Platforma wspiera około 40 giełd a system stworzony został tak, że cała procedura jest stosunkowo przejrzysta i prosta.

Minimalna Inwestycja i Zasilenie:

UWAGA! W L7 Trade najniższy start jest na kryptowalucie XLM (Stellar), czyli około 50-60 $, w zależności od tego ile "na dziś" kosztuje ta krypto. Jeżeli ktoś chce robić arbitraż np. na BTC, LTC czy innych kryptowalutach, to ten koszt jest wyższy. Przedstawia to poniższa tabelka.
Przechodzimy do zakładki portfel/portmonetka. Wybieramy jedną z kryptowalut do zasilenia: BTC, BCH, LTC, ETH, DASH, ZEC, XLM, BSV, BTG, XRP i wybieramy opcję "doładować". Przy wyborze wysokości kwoty warto wziąć pod uwagę limity dla transakcji dla niezweryfikowanych kont:

 


Możemy zrobić transakcje ręcznie - co 5 godzin zakładając kolejną.  Możemy także włączyć Automat - maksymalnie na 10 transakcji a następnie aktywować kolejne. A więc na danej kryptowalucie możemy otworzyć 1 pozycje która trwa około 5 godzin łącznie z rozliczeniem Nas, handlowców oraz pełnym audytem

Kto zarabia:

- Agent terenowy
- giełdy 
- l7 Trade 
- zarabiamy i My

Zawierane są umowy z osobami w 23 krajach a zostając międzynarodowym handlowcem korporacyjnym zapewniają tranzyt z minimalną prowizją. Dostępna jest reinwestycja a zyski w każdej chwili częściowo lub w całości można wypłacić. W przypadku gdy ktoś działa na niezweryfikowanym koncie a chciałby zawierać więcej transakcji niż wynosi limit, to powinien zasilić kilka kryptowalut. 

 

W L7 TRADE ZARABIAĆ MOŻEMY NA WIELU PORTFELACH
ARBITRAŻ RĘCZNY

Po tym jak dokonamy zasilenia platformy, przechodzimy do zakładki Przetarg - Cykl. Wybieramy kryptowalutę (którą zdeponowaliśmy) i obserwujemy statystykę najwyższej i najniższej oferty dla danej kryptowaluty (Top bid i Lowest ask). Następnie wyszukujemy te wartości pośród dostępnych giełd z prawej strony i zaznaczamy 2 giełdy, z najwyższym top bid i najniższym lowest ask (wg. tego co pokazuje obrazek po prawej, w tym przypadku pokazany został arbitraż dla BTC, identycznie należy zrobić dla innej kryptowaluty) oraz podajemy kwotę (możemy w tym przypadku kliknąć w max.) i klikamy przycisk "Przejdź do sporządzenia zamówienia". Po tym zabiegu pojawi się okienko z estymatem, czyli szacunkowym obliczeniem całej transakcji. Potwierdzamy wymianę i platforma w sposób automatyczny przetwarza cały proces. Uwaga!: Niektóre transakcje mogą być cofnięte, np. z powodu zbyt nagłego ruchu ceny.
Po sfinalizowaniu transakcji możemy w trybie instant wypłacić zysk lub całość kwoty (min. do wypłaty - (np. 0.002 BTC, 0.1 ETH)

Oprócz arbitrażu na platformie możemy też dokonywać klasycznej wymiany krypto-krypto

ARBITRAŻ AUTOMATYCZNY (Najwygodniejsza opcja)

Klikamy "Automatyczne Licytowanie" i tak jak na obrazku obok, wpisujemy ilość automatycznych transakcji . Każda jedna trwa około 5 godzin. Max możemy wpisać 10 transakcji - z 1 zmieniamy na 10 i to wszystko, nic więcej nie ustawiamy. Po zatwierdzeniu, przez najbliższe 2 dni nie musimy nic w automacie pilnować. Po 10 transakcjach które zajmą około 50 godzin wszystko wraca na balans i musimy znów zrobić zakup ręczny, ewentualnie włączyć automat lub po prostu wypłacić. Polecam korzystanie z arbitrażu "w automacie". Prostsze i w okresie dwóch dni nie musimy w nic ingerować

PIERWSZE KROKI:

Zarejestruj się w L7 Trade klikając TU!  Podaj e-mail (zalecany gmail), login i hasło. Platforma przetłumaczona jest też na nasz ojczysty język, co ułatwia nam współpracę z nią. Po zarejestrowaniu się podajemy kod aktywacyjny, który przesyłany jest na nasz e-mail. Na platformie nie podajemy danych osobowych. Weryfikacja jest konieczna jeśli chcemy dokonać większych transakcji. Po aktywowaniu konta logujemy się na platformę.

 

 
 

KOLEJNE TWOJE DZIAŁANIE:

Na platformie L7 Trade podane są ich "social media", dołącz do nich obserwuj i się edukuj. Obserwuj oraz czytaj informacje od platformy, które są podawane w górnym pasku biura. Napisz na KONTAKT dodam Ciebie do naszej grupy arbitrażowej na FB. Będziesz mieć więcej informacji co do projektu.

"WAŻNE - ZAPOZNAJ SIĘ!"Powyższy opis ma charakter informacyjno - edukacyjny i nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że żaden sposób inwestowania nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.
Copyright 2017 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved
Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Aegea

Strona główna ZARABIAJ Z E-PASYWNYMI Programy Reklamowe BeerBiz – Biznes z …piwem i reklamą Programy Inwestycyjne Omega Best Solar Group...

Zamknij