GCC COIN


Na początek proponuję obejrzeć firmę od “środka”.  Jest co pokazać a później cóż 🙂 – zapraszam do zapoznania się  z bardzo przyszłościowym projektem w poniższym opisie.

Jak wolność finansowa – to koniecznie oparta na kryptowalucie.

Fajnie powiedziane i jest w tym dużo prawdy. Krypto zaczyna “brać przykład”  ze złota czy  diamentów i oprócz zarobku ze spekulacji – dla wielu osób staje się “zbieractwem” i zabezpieczeniem na przyszłość.

 Z tą myśl stworzony został również TheGCCcoin który także dba o środowisko i wspiera proekologiczne projekty. Opiera się na strukturze Marketingu Sieciowego i podobnie generuje system bonusów i premii.

Jak dobrze wiemy kryptowaluta jest innowacją w światowym systemie płatności. Jest idealnym substytutem dzisiejszych pieniędzy, wyprzedzając je pod wieloma względami.

GCC COIN oparty jest na dystrybucji ich “coina”, może on zrewolucjonizować świat nie tylko kryptowalut ale też światowego handlu w oparciu o tworzony przez firmę Ekosystem.  Jednym z jego elementów jest  pomysł stworzenia światowej sieci usług opartych o drukarki 3D.

Właścicielem GCC COIN jest  Jan M. Pasboel  biznesmen który prowadzi duże interesy w Europie. GCC to niewielka cześć tego co robi. Robi to z pasji.


ŚWIETNA PREZENTACJA ZAŁOŻYCIELI FIRMY

Kilka informacji o właścicielu GCC Coin

Jan M. Pasboel CEO, Founder & Owner z pochodzenia jest Duńczykim. Ukończył Copenhagen Business School i posiada 24 lata doświadczenia w różnych gałęziach przemysłu, zajmując się operacjami handlowymi wyższego szczebla, inwestycjami strategicznymi, opracowywaniem i wdrażaniem strategii rozwoju marketingowego. Po pewnym okresie swoich działań Jan zdecydował się założyć własne firmy poza jej granicami wraz z rosnącym rynkiem. W pierwszych 15 – tu latach intensywnych działań był przedstawicielem firm w których pracował.  Jedna z jego pierwszych firm znajduje się w odległości 24 km od Wieży Eiffela. Założył ją w 1991 r. prosperuje do dnia dzisiejszego. Mniej więcej w tym samym okresie powstała firma która ma swoją siedzibę w Hamburgu a obecnie jest przygotowywana do kooperacji z GCC Group. W kolejnych latach Jan zamieszkał w Polsce w Poznaniu gdzie w 2002 r. utworzył firmę produkującą sprzęt sprzątający dla szpitali. W międzyczasie kontakty biznesowe zbliżyły Jana do Bliskiego Wschodu. W Japonii powstała z jego inicjatywy firma marketingowa pracująca nad nowymi technologiami w przemyśle.


Dodatkowo bardzo ważna rzecz.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z firmą i się zarejestrujesz – to masz 14 dni na to aby zakupić pakiet. Jeżeli tego nie zrobisz, Twoje konto wygaśnie i będziesz je musiał założyć ponownie – tym samym tracąc miejsce w systemie binarnym.


Rejestracja oraz zakup pakietów w poniższym obrazku. W razie problemów zapraszam do KONTAKTU

TheGCCcoin oddaje użytkownikom najnowocześniejszy portfel elektroniczny spośród dostępnych na rynku!


Jakie zalety ma GCC COIN?

Pieniądze pracujące 24 h na dobę w unikalnym Ekosystemie24. Wyjątkowa koncepcja stworzenia wokół TheGCCcoin 24 portali dających dostęp do najczęściej kupowanych produktów i usług na całym świecie.

Pieniądze które pracują na Ciebie nawet kiedy jesteś na wakacjach! Każda transakcja na świecie generuje Twój dodatkowy przychód!

Pieniądze aktywnie chroniące naturę! Każda transakcja na świecie pomaga ratować naszą planetę!

Ekosystem24 stanie się największą siecią portali stworzoną po to, by umożliwić
ludziom kupowanie wszelkich produktów i usług za pomocą
– TheGCCcoin.
Wszystkie 24 portale są zintegrowane ze sobą, by maksymalnie ułatwić nawigację po stronach i dokonywanie zakupów.

Firma z zysku dzieli się z nami:

– Sinc
– Ecosystem24
– GCC Coin
– GCC Travel
– GCC 3D
– GCC Gold
– GCC Beauty
– GCC Vitality
– GCC Sim Card
– GCC Bitfreezer
– GCC Cafe
– GCC Coffee

– 3D Print
http://www.3dprintpoints.com/en

– Travel (podróże, hotele)
http://www.gcctravel24.com

Są pierwszą firmą bazującą na marketingu sieciowym, wprowadzającą pojęcie globalnego
druku 3D.

Obejrzyj poniżej – Możesz sobie wydrukować nawet dom.Czym jest DRUKOWANIE 3D?

Jest to technologia umożliwiająca tworzenie trójwymiarowych obiektów z pliku cyfrowego w każdym geometrycznym kształcie.  Inaczej nazywany drukiem metodą przyrostową. Druk 3D to rewolucyjne podejście do produkcji, który pozwala na pełną personalizację produktu.  Możesz stworzyć swój własny produkt w kilku prostych krokach lub zlecić projekt w punkcie druku 3D.


Najlepszy system korzyści – oparty na marketingu sieciowym

•  Najlepszy plan wynagrodzenia oparty na network marketingu: Sponsor i Binary Bonus i aż do 25%
prowizji z Matching Bonus na 7. poziomie.
•  Atrakcyjne programy i nagrody motywacyjne
•  Wysokie bonusy i limity wypłat – do 100.000 EUR tygodniowo z Binary Bonus i 25.000 EUR
tygodniowo z Matching Bonus
•  Bezpośredni dostęp do Panelu wymiany waluty już od pierwszego dnia od dołączenia. Wysoki limit  sprzedaży: 24.000 GCC dziennie!
•  Zawsze aktywne członkostwo bez planu sprzedaży – dodatkowe zakupy nie są wymagane!
•  Możesz czerpać zyski, nawet jeśli nikogo nie sponsorujesz!

W firmie najniższy pakiet kosztuje 38 euro. Każdy pakiet charakteryzuje się określonymi, dodatkowymi profitami lub bonusami. Optymalny i najbardziej korzystny jest pakiet za 438 euro + 50 euro jeżeli chcesz budować struktury partnerskie. Poniżej przedstawiam kilka najbardziej popularnych. Wszystkie  z opisem znajdują się w naszych wirtualnych biurach programu.


Przy zakupie pakietu Coinów otrzymujesz:

– Długopis 3D
– Skaner 3D
– Drukarke 3D

lub 3 na raz przy wyższym pakiecie a więc wszystko zależy od pakietu który wybierzesz

Po otrzymaniu Coinów będzie można kopać tą krypto na zasadzie Proof of Stake czyli na swoim własnym komputerze mając Coiny w swoim wirtualnym portfelu.


Poniżej dostępne pakiety


GCC CLUB Jak to działa?

GCC Club to usługa cotygodniowej dystrybucji GCC.
Proces zaczyna się w każdy poniedziałek o 00:01 (CET) i kończy w każdą niedzielę
o 23:59 (CET).
Każdego tygodnia dostajesz GCC o wartości 7 EUR, plus bonusy zawarte wybranym
pakiecie.
Wraz z GCC, każdego tygodnia otrzymujesz 7 PV.
Każdemu użytkownikowi przysługują maksymalnie trzy pakiety GCC Club do
Publicznej Emisji (Edycja Lojalnościowa) naraz.


JAK ZARABIAMY?

1. Przede wszystkim jak w każdym biznesie marketingowym zarabiamy budując zespoły.

Mamy tu system binarny, wiec powinniśmy mieć co najmniej 1 osobę z prawej i jedna osobę z lewej strony aby zarabiać z binarki.

Sponsor Bonus:

Prowizje z poleconych (3 poziomy):
(od kwoty wejścia, z pakietów 3D Print kupionych przez Twoich poleconych)

Pierwszy poziom (bezpośredni polecony) : 20%
Przykład:
strzalkaJeśli Twój polecony kupił pakiet 3d Print  np za 438 €, wówczas Ty otrzymujesz  20% czyli 87,60 € jednorazowej prowizji
strzalkaJeśli Twój polecony kupił pakiet 3d Print  np za 1838 €, wówczas Ty otrzymujesz  20% czyli 367,60 € jednorazowej prowizji

Drugi poziom: 3%
Trzeci  poziom: 2%

Możesz ją wypłacić na konto bankowe lub na Bitcoin.

Binary Bonus:
Jest to prowizja obliczana na podstawie obrotu wytworzonego w Twojej strukturze. Binary Bonus jest obliczany pod koniec każdego tygodnia na podstawie liczby Personal Volume zebranego z obu odnóg. W ramach tego bonusu otrzymujesz 20% wartości zebranej ze słabszej odnogi
Aby zakwalifikować się do BB, musisz posiadać co najmniej pakiet Silver oraz sponsorować przynajmniej po jednym pakiecie Silver w górnej i dolnej odnodze Twojej struktury.

Matching Bonus:
Jest to rodzaj bonusu obliczanego na podstawie całej Twojej sieci sponsorskiej. Matching Bonus jest obliczany pod koniec każdego tygodnia na podstawie Binary Bonus otrzymanego przez członków Twojej sieci sponsorskiej. Aby zakwalifikować się do tego bonusu musisz posiadać przynajmniej pakiet Gold oraz sponsorować przynajmniej dwa pakiety Gold.

2. Kupujemy coin i być może w przyszłości ich cena będzie wzrastać. Jednocześnie przy większej ilości coinów możemy kopać je metodą Proof of Stake

3. Najciekawszy sposób – dochodzimy do kolejnych pozycji managerskich w tym najwyższa TITANUM i wraz z awansami otrzymujemy zyski z CAŁEGO OBROTU FIRMY.

W przyszłości zyski te mogą stawać się coraz większe.


Siedziba Firmy:

Firma posiada siedzibę w okolicy Poznania. Zatrudnia ok. 50 osób na umowę o pracę. Każdy ma możliwość przyjechać do siedziby i porozmawiać z osobami decyzyjnymi.

Adres korespondencyjny:
GCC Group Sp. z o. o.
ul. 25 Stycznia 20,
62-080 Tarnowo Podgórne (Poznań),
Polska

Główna siedziba:
ul.Rynkowa 5
Przeźmierowo 62-081 (Poznań),
Polska

Pomoc techniczna

Potrzebujesz pomocy? Możesz więc napisać na e-mail supportu. Bardzo dobry kontakt – sprawdzałem: support@TheGCCcoin.com

Zadzwoń: +48 791 402 403


Moja opinia:

Jak zobaczyłem infrastrukturę tego biznesu to długo nie czekałem. Jeżeli chcesz to napisz do mnie na KONTAKT a wyślę dla Ciebie video które scharakteryzuje cały proces rozwoju firmy który dla mnie był  wystarczający aby podjąć decyzje – co też nie znaczy że każdy musi iść tym “tropem” – ale myślę że warto spróbować.

BTC, 3D DRUK, EKOLOGIA, OTWARTY RYNEK USA więc zapowiada się nieźle. Dodatkowo ciekawostka – GCC COIN to biznes z ….Polski.

Projekt wygląda ciekawie ze względu na to ze firma jest w Polsce i można to sprawdzić samemu.


Moja wizja:

Na swój pakiet wydałem około 500 euro. W promocji otrzymałem  4 tys Coinów od firmy. Po tym jak  “zrobiłem marketing” a więc zaprosiłem kilku klientów do firmy oraz zacząłem “kopać” na swoim portfelu metodą POS  to mam tych coinów na dziś około 50 tys. Obecnie firma wchodzi na poszczególne giełdy. Po pewnym  czasie nawet gdy 1 GCC Coin będzie kosztował “tylko” 1 euro – to mam 50 tys euro.

Dlaczego to jest “wizja”?

Ponieważ wcale nie musi tak być.

1 GCC Coin może kosztować i 10 i 100 euro a też dłuższy czas utrzymywać się poniżej wspomnianego jednego euro. Spekulacja – ale może być bardzo korzystna.


Event TheGCC Group Poznań – utrzymany w stylu “retro” lat dwudziestych. Zobacz poniżej

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

64 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kamil
Kamil
6 lat temu

Dlaczego za 500 euro masz ok 4000 dcc coins? Przecież za pakiet 3 d fun kosztujacy 438 euro dostajesz 2500 dcc? Czy coś mnie omija 😛 pozdrawiam

Comte de Monte Cristo
Comte de Monte Cristo
6 lat temu

Mnie najbardziej rozbił opis właściciela. Multimilioner, który prowadzi kilka fabryk w europie? Ahahahhaha co a bzdury…

Nguyen Van Loi
Nguyen Van Loi
5 lat temu
Reply to  Wiesław

Can you send me the link ref of you?
I’m from Vietnamese.

Michal
Michal
6 lat temu

chciałbym zapyta w jaki sposób mogę sprzedać część moich gcc coinów? posiadam ich kilkadziesiąt tysięcy i choć wiem, że ich cena może jeszcze wzrosnąć to muszę część sprzedać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Michal
Michal
6 lat temu

Już wszystko wiem, szkoda tylko, że kurs poszedł tak w dół. Teraz trzeba trochę poczekać i pokopać żeby mieliśmy więcej coinów. Jeszcze będziemy bogaci 🙂

Michal
Michal
6 lat temu

Myślę, że gdy wejdzie na Poloniex to wtedy właśnie zacznie się “dziać” 🙂

Michał
Michał
6 lat temu

Wiadomo coś więcej o wejściu na Poloniex?

Michał
Michał
6 lat temu

Cena gcc ładnie rośnie. Dziś już było 0.05 $
Także uważam, że dobrym pomysłem jest dokupowanie coinów. Mimo sporej ilości jak dla mnie to myślę nad dokupieniem. Cena wciąż jest niska w porównaniu z tym co będzie za jakiś czas.

Marek
Marek
6 lat temu

Wiadomo kiedy ma wejść na bittrexa?

Jakub
Jakub
5 lat temu

Witam
Może wiesz kiedy i z jaką ceną wejdzie na Bittrexa.

Michał
Michał
5 lat temu

Jakieś nowe info w sprawie gcc? Wszystkie alty rosną a nasz gcc stoi w miejscu 🙁

Zbigniew
Zbigniew
5 lat temu

witam ,jestem nowy w gcc ,od 2 tygodni mam założony portfel i przelane 3500 coinów ,czytam że portfel kopie automatycznie a u mnie w portfelu nic nie rośnie ,nie wiem jaki błąd popełniam ,

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
64
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex