CZYM JEST FAST TRACK? DO CZEGO TA PLATFORMA MOŻE NAM SIĘ PRZYDAĆ? JAK NA NIEJ ZARABIAĆ?

Fast Track jest platformą, która dla każdego pozwala zgłębiać naukę na temat branży kryptowalut. Jak powiadają "wiedzy i informacji nigdy za wiele" dlatego też bez względu na to czy działasz na tym rynku jako osoba początkująca czy też jako zaawansowana - wiedza ta, z pewnością przełoży się na efekty.

Platforma FT to branżowe, merytoryczne i konkretne wiadomości, filmy, webinary poprzedzone analizą rynku.  Plus narzędzia marketingowe oraz giełdowe do pomnażania kapitału.

W skrócie można więc napisać że FAST TRACK to:

-Platforma Edukacyjno-Sprzedażowa, która umożliwia zdobycie zaawansowanej wiedzy
o technologii Blockchain w oparciu o inne kryptowaluty. Produkty firmy to gruntowna szkoła przekazywana za pomocą filmów, webinarów szkoleniowych oraz analiz rynku dokonywanych przez doświadczonych analityków-praktyków.

-sprawdzone Narzędzia Marketingowe oraz gotowe rozwiązania umożliwiające efektywne
zarabianie na giełdach kryptowalutowych. Przystępując do Programu otrzymujesz Narzędzie
Giełdowe służące do pomnażania Twojego własnego kapitału bez konieczności powierzania go komukolwiek. Każdy poszukiwacz dochodów pasywnych też znajdzie w FT coś dla siebie.

W planie edukacyjnym projektu możemy wystartować już od 5 $ / 5 IED. IED to ich wewnętrzna waluta. W przypadku tego pakietu zarabiamy z pierwszej linii 8 %. Otrzymujemy dostęp do pierwszego filmu edukacyjnego. Każdy kolejny pakiet kupujemy w kolejności Planu Marketingowego który możesz prześledzić poniżej.

 

 

SPOSOBY ZARABIANIA Z FAST TRACK ORAZ PLAN MARKETINGOWY

1. Plan marketingowy oparty o 6 pakietów edukacyjnych
(prowizja z rekomendacji aż do 10 poziomu)
2. Narzędzie Giełdowe FT-BOT
(dostęp do profesjonalnego Narzędzia Giełdowego pozwalającego na
zautomatyzowany trading swoimi środkami)
3. Kontrakty pasywne
(możliwość zarabiania do 20% wartości kapitału w ciągu 120 dni
+ 5% z rekomendacji)

 

 

 

 

 

 

 

CO NAM DAJE I CZYM JEST FT - BOT
fast track bot
 

FT-Bot maksymalizuje zyski w całkowicie automatycznym środowisku z bardzo niską potrzebą ingerencji człowieka. Daje również możliwość handlu z wieloma giełdami w tym samym czasie. Ważne jest to, że nie powierzasz swoich środków nikomu, tylko po prostu logujesz się do swojego konta na giełdzie
i aktywujesz produkt, a on zaczyna handlować w Twoim imieniu bezpośrednio z Twojego portfela. FT-Bot oferuje świetne zwroty z transakcji giełdowych, gdzie to Ty a nie ktoś inny zarządza Twoimi środkami.

W zależności od wprowadzonych przez Ciebie ustawień, FT-BOT może w skali miesiąca wypracować wysoki procent zysku…

FAST - TRACK
4 ryzyko
Chinese (Simplified)EnglishGermanPolishRussian
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Ciężka noc dla kryptowalut. Spadek Bitcoina do …6100$.

Kryptowaluty runęły w środku nocy! Bitcoin błyskawicznie spadł do 6100 USD   W środku nocy rynek krypto zaświecił się na...

Zamknij