PROSTY, SZYBKI, OPARTY O REALNE PRODUKTY... - DAILY MINES!
image5
image5

Rozpoczęcie projektu : październik 2023 rok

Cloud Mining polega na wynajmowaniu mocy obliczeniowej od sprzętu wydobywczego bez konieczności inwestowania w kosztowny sprzęt lub ponoszenia ryzyka awarii sprzętu. Unikasz wydatków związanych z zakwaterowaniem, konserwacją i awariami urządzenia. Dzięki umowie na wydobycie w chmurze płacisz z góry ustaloną opłatę za korzystanie z zaawansowanego sprzętu wydobywczego w naszych najnowocześniejszych centrach danych.

  • Oprocentowanie : dzienny zwrot z inwestycji do 1,75% na 300 DNI - CAŁKOWITY ROI MAX 625% w zależności od kontraktu wydobywczego
  • Bonus za polecanie : KONTRAKTY GÓRNICZE, DOCHÓD Z REFERENCJI, DOCHÓD BINARNY
  •      Bonus binarny: do 10% ze sprzedaży kontraktów wydobywczych za polecenie, program binarny Daily Mines to wyjątkowa okazja, w której każdy nowy członek, który dołącza do członka, jest na przemian segregowany pomiędzy prawą i lewą nogą. 10% najniższej części dochodu zostanie Ci wypłacone w formie prowizji binarnej.
  • Wypłaty ROI w każdy poniedziałek pomiędzy 12:00 a 18:00 GMT+1, wypłaty dochodów z poleceń i dochodów binarnych odbywają się codziennie.

  • Kontrakty miningowe : od 25 $
  • Projekt akceptuje płatności poprzez : kryptowaluty
  • Wniosek wypłat: ( do 48 godzin)
  • Koncept biznesowy : Górnictwo, Mining



1.Rejestracja

Zarejestruj się i utwórz konto na Dailymines.com, aby rozpocząć swoją przygodę z górnictwem

2.Wybierz swojego górnika

Wybierz idealną koparkę ASIC dostosowaną do Twoich preferencji i poziomu wiedzy.

3.Zacznij zarabiać

Twoje dzienne zyski zostaną zdeponowane na Twoim portfelu konta Daily Mines.


image5
image6

Na czym w DAILYMINES zarabiamy!

 


Daily Mines - Twój zaufany partner w wydobywaniu kryptowalut

Daily Mines jest jednym z wiodących dostawców mocy haszującej na świecie, oferującym możliwości wydobywania kryptowalut w każdym zakresie - dla nowicjuszy, zainteresowanych kopaczy domowych, a także inwestorów na dużą skalę. Ich misją jest sprawienie, aby zdobywanie kryptowalut było łatwe i szybkie dla każdego.

Zapewniają wieloalgorytmową usługę wyszukiwania w chmurze wielu monet przy użyciu najnowszej technologii - bez żadnych opłat za pulę. Ostatecznym celem ich istnienia jest uczynienie wydobywania kryptowalut łatwym, inteligentnym i satysfakcjonującym doświadczeniem dla wszystkich. Celem w Daily Mines jest zapewnienie zwrotów o wysokiej wartości za pośrednictwem wybranych kontraktów Cloud Mining z codziennymi wypłatami, które pozwolą Ci zwiększyć i doświadczyć mocy sukcesu finansowego.

5$ + Mystery Box (skrzynie z nagrodami) z dolarami za polecenie

RedotPay to firma zajmująca się technologią blockchain, skupiająca się na portfelach kryptowalutowych i rozwiązaniach płatniczyc...
CZYTAJ WIĘCEJ!
image7

Team Daily Mines!

image7

image7
image7
image8
image5

ZAWSZE PAMIĘTAJ O RYZYKU!

ZAWSZE PAMIĘTAJ O DYWERSYFIKACJI!

Inwestowanie na rynku Forex, towarowym, giełdzie, kryptowalutach czy reklamie internetowej zawsze wiąże się z ryzykiem. Blog e-pasywnezarabianie.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym a wszelkie załączniki, wpisy przygotowano wyłącznie w celach informacyjnych. Podane informacje: nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów lub wystawców, nie stanowią oferty zbycia lub nabycia wymienionych w nich instrumentów finansowych, nie stanowią podstawy do zawarcia,jakiejkolwiek umowy lub powstania jakiegokolwiek zobowiązania.

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.