728x90
CRYPTOHANDS
Projekt w którym czynnik ludzki został wyeliminowany poprzez sieć Blockchain
cryptohands 3
CryptoHands nie jest typową inwestycją, nie jest handlem, nie jest to wyprzedaż ani też ICO. Jest to zweryfikowany "open source" inteligentny kontrakt, w którym każdy może zarobić w bardzo prosty sposób. Jak wiemy Ethereum to DRUGA kryptowaluta na świecie pod względem popularności po Bitcoin i PIERWSZA według popularności z możliwością inteligentnego tworzenia kontraktów. Inteligentna umowa - jest to algorytm dystrybucji kryptowaluty, którego nie można edytować ani usuwać po przesłaniu do sieci Ethereum. Inteligentna umowa CryptoHands jest przesyłana do sieci kryptowalut Ethereum dlatego też nie może być zmieniana ani usuwana przez nikogo, w tym przez jego twórców. Dlatego nikt i nic nie może zatrzymać pracy Systemu, nawet w przypadku zniknięcia strony lub administracji. System ten będzie działał niezależnie od strony.
PROSTE DZIAŁANIE
SZYBKIE EFEKTY!

PO REJESTRACJI I ZALOGOWANIU...
..wysyłamy 0,05 ETH (warto wysłać więcej np. 0,08 ETH) do swojego uplina

DEPOZYT W KONTRAKCIE
Jedyny koszt w tym projekcie to około 10 $, a więc wspomniane 0,05 ETH

POLECAJ
Projekt przypomina mi darowizny (5 zł) które swego czasu krążyły w Internecie. Obecnie wszystko mamy oparte o bezpieczną sieć Blockchain. W początkowej więc fazie projektu, myśle że faktycznie znajdzie się tu sporo osób chętnych do współpracy.

ZYSK
Natychmiast otrzymuj środki do portfela ETH bez potwierdzenia i wniosków o płatność
cryptohands button
BEZPIECZEŃSTWO
ZAINTERESOWANIE PROJEKTEM

Konto każdego użytkownika prowadzone jest przez inteligentny kontrakt, a nie przez witrynę, dlatego nie można go zablokować ani usunąć nawet przez administratora witryny. Na twoim koncie (bez hasła) na stronie CryptoHands wyświetla się tylko informacja o każdym koncie, zaczerpnięta z inteligentnej umowy Ethereum. Dlatego nie można zhakować konta i zmienić portfela uczestnika.

Mamy tu doczynienia z ciekawym projektem do momentu gdy jest nim zainteresowanie. Nie ma tu produktu ani typowej sprzedaży. Jest wpłata "wyżej", teoretycznie jak w typowej piramidce. Osoby zainteresowane z pewnością będą projekt polecały i oczywiście w nim zarabiały. Nie polecą?! - Okazuje się że też mogą zarobić, o czym piszę w dalszej części tej strony. Wracając do mojego porównania do "piramidki" . To nic strasznego. W naszym systemie emerytalny również nasze składki idą w górę. Idą dla starszego Pana lub starszej Pani którzy obecnie są na emeryturze i potrzebują środków. W ich przypadku do ...życia. W CryptoHands natomiast - mamy wybór. Działamy lub nie. Wpłacamy i ryzykujemy 10 $ lub też ich nie wpłacamy. Wolny wybór, nie ma przymusu

CRYPTOHANDS W SZCZEGÓŁACH

BRAK RYZYKA (osobiście zawsze i wszędzie daje 1% niepewności - ryzyko jest zawsze)
Twoje koszty w projekcie nie przekroczą 0.05 ETH, które zostaną zwrócone przy pierwszym poleceniu. Płatność wysyłana automatycznie. Twoje środki są natychmiast przekazywane do portfela.

JEŻELI NIKOMU NIE POLECIŁEŚ CRYPTOHANDS
System sam znajdzie polecenia dla Ciebie. Uczestnicy, którzy nie przybyli za pośrednictwem linku polecającego, stają się skonsolidowanymi poleceniami i są równo rozdzielani między użytkowników, zaczynając od tych, którzy wcześniej kupili poziom 1.

POLECENIA Z TWOICH LINII UPLINES
Po wypełnieniu wszystkich miejsc 3 linii 1st, 2nd, 3d lub 4th twojego uplinera, kolejne skierowania, zaproszone przez jego reklamy, będą twoje lub staną się skierowaniami twoich własnych poleceń, z których również osiągniesz zysk. Szukaj więc "mocnego upline"

PEŁNA DECENTRALIZACJA
To pierwszy na świecie system, którego nikt nie kontroluje. Czynnik ludzki (w tym czynnik administracyjny) jest całkowicie nieobecny. Nikt nie może się zatrzymać, wprowadzić zmian w Systemie ani zatrzymać środków. Inteligentnej umowy typu open source nie można usunąć z sieci Ethereum.

WSZYSTKIE TRANSAKCJE ODBYWAJĄ SIĘ MIĘDZY UŻYTKOWNIKAMI
Administracja projektu nie ma dostępu do twoich pieniędzy, wszystkie obliczenia są dokonywane za pomocą inteligentnej umowy (nie można jej zmienić), która natychmiast przekierowuje środki do portfela ETH.

FUNKCJA "REPEAT"
Zysk, otrzymany przez cały czas trwania projektu, może być powtarzany co roku.
PROCEDURA REJESTRACJI W CRYPTOHANDS

Proces działania w CryptoHands jest prosty. Do działania potrzebujesz portfela z ERC20 opartego o Ethereum. Najlepszą opcja jest pobranie go jako wtyczka do przeglądarki czyli MetaMask. Z tej strony pobierasz i instalujesz sobie portfel Metamask na swój komputer:
https://metamask.io/

Pamiętaj aby w bezpiecznym miejscu zanotować sobie klucz - seed w postaci 12 słów w celu ewentualnego odzyskania swojego konta w MetaMask.

Dlaczego ten portfel? Ponieważ jest całkowicie kompatybilny z projektem i raz uruchomiony działa automatycznie. Niestety urządzenia typu Trezor itp. nie spełnia założenia platformy CryptoHands. Kliknij na link zainstaluj sobie portfel wybierając ikonę swojej przeglądarki
którą używasz na swoim komputerze.

Dopiero jak będziesz mieć ten portfel na swoim komputerze i będziesz na nim posiadać wymagane 0.05 ETH (dla bezpieczeństwa przejścia transkacji ja dałem 0,08 ETH) przystępujesz wtedy do rejestracji używając poniższego linku:

https://cryptohands.org/pl/?rid=44139

UWAGA! Podczas rejestracji (nie podajemy tu e-mail ani hasła a logowaniem jest nasz adres ETH)  może się pojawić na czerwono tekst że rejestrujesz się nie z linku partnerskiego i że nie masz sponsora. Prawdopodobnie jest to jakiś błąd w systemie. Ważne aby podczas pierwszych działań przy rejestracji mieć zaznaczone "automatycznie". Wszystko to zobaczysz na screenach poniżej. Obrazki czytaj od lewej - do prawej. W razie problemów zapraszam do KONTAKTU

Copyright 2019 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.