cryptocc plakat
CCRB jest nową kryptowalutą, która jest obecnie wspierana przez CRYPTOCARBON GLOBAL LTD. CryptoCrabon może być używany do kupowania lub przeprowadzania transakcji w ponad 35 000 sklepów oraz 200 krajach
Ekosystem CCRB wspiera rynek online oraz platformę lojalnościową klientów, która daje im wyjątkową możliwość uzyskania dostępu do różnych stron porównawczych. W rezultacie klienci są w stanie zaoszczędzić czas na narzędziach, podróżach, ubezpieczeniach (np. platforma porównania ubezpieczeń typu Seopa Ltd.) zakupów, połączeń międzynarodowych itp. Platforma oferuje również online cashbacki, rabaty poprzez CCRB (kryptowalutę) za zakupy online, w sklepie stacjonarnym i na urządzeniach mobilnych w tysiącach sklepów w Wielkiej Brytanii

CRYPTOCARBON (CCRB) - Czym jest ? - Jak działa ?

 • Co to jest CryptoCarbon?
 • Ekosystem i społeczność
 • Podczas gdy większość kryptowalut wciąż jest tworzona w oparciu o nagrody górnicze, CryptoCarbon należy do klasy projektów Bitcoin 2.0 (token). Jest zbudowany przy użyciu technologii Ethereum. Tworzony jest na podstawie zwrotów gotówkowych i prowizji, co oznacza, że ​​wartość jest tworzona bez żadnych inwestycji finansowych. Staramy się oferować maksymalną wygodę, maksymalne bezpieczeństwo i brak biurokracji. Każdy może zapoznać się z tą walutą za pośrednictwem niezależnego Blockchain'a, takiego jak Etherscan. Ze względu na konieczność utworzenia dużej liczby usług, które będą obsługiwane przez CryptoCarbon, zespół jest przekonany, że rzeczywista kapitalizacja całego systemu będzie znacznie większa. Dlatego osoby, które podzielają zaufanie do sukcesu Projektu, w rzeczywistości stają się częścią zespołu jako współzałożyciele, ze względu na akumulację CC na swoim koncie osobistym poprzez prowadzenie różnych działań na połączonych platformach, w tym cashback zakupy, marketing afiliacyjny i działaniach w mediach społecznościowych. Platforma społecznościowa Beelive jest już połączona i akceptuje CrypoCarbon.
 • Zespół CryptoCarbon jest w trakcie opracowywania portfolio produktów i usług kierowanych na rynki globalne, dla których CC będzie używane jako token. Pierwszym produktem / platformą, którą wprowadzili, jest platforma lojalnościowa oferująca zwrot gotówki od wiodących sprzedawców detalicznych. Każdy użytkownik może uzyskać CC za zakupy, skierowania i marketing, a także inną aktywność społeczną za pośrednictwem platformy społecznościowej Beelive.life. Ilość CC, którą otrzymuje użytkownik, ściśle odpowiada ilości działań promocyjnych, które wykonuje użytkownik. Jednostki CC mogą być przesyłane między użytkownikami, wymieniane na BTC / Fiat za pośrednictwem dostępnych giełd zewnętrznych lub wydawane na funkcje premium i usługi, które CCRB od czasu do czasu oferuje. Rozwijają również platformę, na której możesz reklamować i sprzedawać swoje towary i usługi dla CryptoCarbon. Vitalik Buterin, założyciel i wynalazca Ethereum, pierwszej na świecie platformy technologii rozproszonej, która ma zająć się technologią stojącą za mainstreamem Bitcoinów i ma zastosowanie do niemal każdej branży, uczestniczył w pierwszym w historii szczycie Blockchain India Summit sponsorowanym przez CryptoCarbon (CCRB). CEO CCRB Subhash Manuel został również poproszony o przeprowadzenie seminarium na temat Locus Standi (Status Prawny) kryptowalut w różnych jurysdykcjach w tym w Indiach
 • Mają ambitny cel, aby osiągnąć 1 miliard użytkowników w ich ekosystemie, poprzez dostarczanie unikalnych produktów i usług
 • Dane techniczne
 • Portfele (Wallet), Kontrakty, Wymiana, Zintegrowani Handlowcy
 • Dostawa: - administrator waluty może wydawać i wymieniać tokeny w zamian za depozyty gotówkowe i wypłaty
  Symbol: CC
  Symbol ICAP BCC
  Opłaty transakcyjne w CC
  Adres umowy zgodny z EIP20: 0xe4c94d45f7aef7018a5d66f44af780ec6023378e
 • Android: w fazie rozwoju
  iOS: oczekuje na sprawdzenie w sklepie z aplikacjami
  Pełny węzeł: Ethereum Mist z adresem EIP20
  Contract Explorer http://explorer.cryptocarbon.co.uk
  Holding company: CRYPTOCARBON GLOBAL LTD
  Handlowcy: CCRB, Beelive.life
 • Strony Firmowe - Społecznościowe
 • WhitePaper - RoadMap - Ekosystem
 • Dowiedz się więcej na stronie -  KLIKNIJ!

   

Obejrzyj dyrektora handlowego CCRB Roberta Fergusona prezentującego swoje wystąpienie na szczycie Blockchain w Londynie 28 listopada 2017 r. Gdzie opowiada o przyszłości kryptowalut i omawia innowacyjne sposoby wykorzystania kryptowaluty w przyszłości, a także dostarcza informacji na temat zakupów w BeeLife platformie powiązanej z CCRB

Ekosystem CCRB

Ekosystem CCRB jest tym, co tworzy użyteczność, która czyni ich kryptowalutę innowacyjną i unikalną. CCRB wprowadził na rynek koncepcję technologii Blockchain napisaną w oparciu o dynamikę "Protokołu udowodnienia wydatków - POSP" (zgłoszenie patentowe nr: GB1719487.9)

Protokół "POSP" zatwierdza transakcje i uczestniczące strony, aby utworzyć nową wartość po każdej udanej transakcji. Koncepcja POSp obejmuje wszystkie zatwierdzone wydatki, w tym wydatki sektora publicznego, wydatki sektora prywatnego, wydatki na handel, wydatki na cele charytatywne a także wszelkiego rodzaju transakcje, które są przetwarzane między dwiema lub większą liczbą stron.

 

Wysoka wartość wewnętrzna CCRB

CCRB - jest możliwy do natychmiastowego wydania, zawsze przy znacznie wyższej wartości wewnętrznej

Wartość wewnętrzna pozwala właścicielom tokenów wydać token na całym świecie co najmniej 4 razy wyżej niż stawka rynku monet lub stała linia bazowa, w zależności od tego, która wartość jest wyższa. (Zgłoszenie patentowe nr: GB1719487.9)

 

 

Za pomocą CCRB zostało zakupione ponad 4 mln USD nieruchomości

Firma nawiązała współpracę z deweloperami i pośrednikami w handlu nieruchomościami w tym Century 21 IH UK a więc częścią największej na świecie agencji zajmującej się agencjami nieruchomości, oferując ponad 100 milionów wartości nieruchomości dostępnych do wymiany.

 


 

Z CCRB możesz korzystnie wydobywać ich kryptowalutę

POSh "Proof of Shopping - POSh" jest częścią "Proof of Spending Protocol - POSp" (zgłoszenie patentowe nr: GB1719487.9). Ta koncepcja sprawia, że górnicza kryptowaluta jest łatwa i dostępna dla wszystkich, którzy robią zakupy. Koncepcje "POSp" i "POSh" zostały zaprojektowane w celu rozwiązania bieżących problemów związanych z energią, które są obecnie integralną częścią przemysłu kryptowalut w szczególności związanych z wydobywaniem krypto.

Dzięki platformie CryptoLife możesz obecnie wydobywać, kopać i oszczędzać CCRB przy wysokim wewnętrznym współczynniku za pośrednictwem ponad 35 000 gniazd w milionach produktów w ponad 200 krajach.

CCRB to powiązania wielu dostawców usług, w tym CashBackApp, wiodącego dostawcę platform cashback i lojalnościowych usług dla ponad 20 banków i instytucji finansowych na całym świecie.

 

 

 

CCRB własna Giełda - Płatności - Aplikacja

Firma buduje własną w pełni funkcjonalną giełdę kryptograficzną w której CCRB będzie jednym z rynków bazowych, zapewniając większą wiarygodność, wszechstronność i stabilność ich kryptowaluty

Obecnie posiadają licencję na Indie, Bliski Wschód oraz na giełdę wymiany Ethereum o nazwie Orderbook obsługiwaną przez Ambisafe.

CCRBPay Płatności

Pierwsza na świecie bramka płatnicza, która przetwarza płatności mieszane obejmujące zarówno karty kredytowe / debetowe, jak i kryptowaluty za jednym naciśnięciem przycisku (zgłoszenie patentowe nr GB1719487.9)

Zapewnia to bez ryzyka wejście dla sprzedawców detalicznych do kryptowalut bez wpływu na przepływ środków pieniężnych

Aplikacja CCRBPay

Aplikacja CCRBPay na żywo bezpośrednio łączy klientów ze sprzedawcami detalicznymi i markami międzynarodowymi, umożliwiając użytkownikom wydawanie kart CCRB przy wysokim wewnętrznym współczynniku. Interfejs API sklepu internetowego połączony z aplikacją powoduje natychmiastowe e-kody, które można zeskanować przy kasie lub zrealizować online na całym świecie. (Zgłoszenie patentowe nr: GB1719487.9)

Aktualna cena CCRB na CoinMarketCap

 
 

Team CCRB

4 ryzyko
Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Nowy projekt GCC COIN GROUP….złoto!

GCC rozwija się w niesamowitym tempie. Do Ekosystemu24 doszła kolejna branża dzięki której nasze pasywne zarobki w tej firmie będą...

Zamknij