AutoInvestor !
Prawdopodobnie najlepsze narzędzie dla traderów!...

Partnerem AutoInvestora jest giełda BitBay

BitBay docenia nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, a taki jest właśnie ten produkt

UWAGA! Od 25.09.2019 roku bot Autoinvestor jest darmowy dla użytkowników Bitbay

 
 

AutoInvestor to innowacyjna aplikacja stworzona w oparciu o nowoczesną technologię programistyczną. Ma to świetny wpływ na sprawność składanych zleceń które zapewniaja kontrolę sytuacji na giełdzie i ograniczają asertywność systemu. Aplikacja jest także dostosowana do komputerów oraz wszystkich urządzeń mobilnych. Produkt stworzony przy współpracy z jedną z największych giełd kryptowalut - Bitbay. System jest regularnie rozwijany o nowe funkcjonalności oraz aktualizowany o nowe giełdy i obecne na nich kryptowaluty. Każdy partner AutoInvestor może skorzystać z wiedzy i doświadczeniem najlepszych graczy popartych pozycją w rankingu. Rozbudowane narzędzia pozwalające grać według różnych strategii, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów za ustawienia i sygnały.

AUTOINVESTOR TO...

Prawdopodobnie..
...najlepsze narzędzie dla traderów umożliwiające maksymalizację zysków przy jednoczesnej oszczędności czasu i pracy człowieka.

Strona..
..aplikacji z wyborem giełd oraz walut, prezentująca aktualne min. saldo portfela oraz wykres historii salda, a także status AutoInvestora.

Sposób Działania..
...a więc efekt rocznej analizy zapotrzebowania rynku, niezliczona ilość godzin rozmów z traderami i przedstawicielami giełd oraz półroczna praca zespołu developerów.

Trzy abonamenty i okres próbny..
AutoInvestor został zaprojektowany tak, aby użytkownik miał możliwość wyboru opcji z których będzie korzystał – program oferuje trzy pakiety: Basic, Standard, Premium w formie abonamentów miesięcznych..

Każdy nowy Klient może skorzystać z opcji okresu próbnego, testując program przez 7 dni za symboliczną złotówkę.

WIĘCEJ O DASHBOARD AUTOINVESTOR

- wybrana giełda
- saldo w wybranej walucie domyślnej + zmiana (procentowa i kwotowa)
- minimalne i maksymalne saldo
- status aplikacji (aktywne stoły, aktywne reguły, domyślna waluta)
- wyłącznik globalny 
- wykres - historia salda użytkownika

 

ABONAMENTY

4 ryzyko
Copyright 2018 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved

 
 
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
RYZYKO

Powiązane Wpisy:Kilka ważnych zasad podczas inwestowaniaEstate Project - Render 3D kuchni oraz pokojuRyzyko w Biznesie - Warto się zapoznać!Cel! -...

Zamknij