Afriq JM Arbitrage System - PROSTY ARBITRAŻ!
AAS - to platforma do handlu walutami cyfrowymi, która wykorzystuje transakcje i algorytmy o wysokiej częstotliwości do automatycznego kupowania walut cyfrowych po niskich cenach i sprzedaży ich po wyższych cenach aby generować zyski.

 Platforma koncentruje się na walutach cyfrowych i transakcjach o wysokiej częstotliwości, AAS zbudował światowej klasy giełdę cyfrową, która stworzyła najwyższej klasy przestrzeń dla inwestorów na całym świecie.

Afriq JM Arbitrage System LLC posiada certyfikat Colorado Limited Liability Company i posiada weryfikowalny certyfikat dobrej opinii. Firma AAS jest zaangażowany w dostarczanie rentownych usług handlu arbitrażowego swoim inwestorom, przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

 

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ - Afriq JM Arbitrage System!

Start od 20$ w USDT TRC-20

1,65% dziennego zwrotu z inwestycji

  100% dowód na pulę płynności

AAS jest zautomatyzowany i wykonuje średnio 21 transakcji dziennie ze stratą 0%

100% protokół inteligentnego kontraktu

Działa na ASI, HFT i mikrochipach

5% Prowizja za Polecenie Bezpośrednie

Brak opłat za wypłatę

Obsługa klienta 24/7ALGO i HFT

Co to jest ALGO?

Handel algorytmiczny (zwany także handlem automatycznym, handlem czarnoskrzynkowym lub handlem algorytmami) wykorzystuje program komputerowy, który wykonuje określony zestaw instrukcji (algorytm) w celu zawarcia transakcji. Handel teoretycznie może generować zyski z szybkością i częstotliwością, która jest niemożliwa dla ludzkiego tradera.

Co to jest HFT?

Handel o wysokiej częstotliwości, znany również jako HFT, to metoda handlu wykorzystująca potężne programy komputerowe do przeprowadzania transakcji dużej liczby zleceń w ułamkach sekundy. Wykorzystuje złożone algorytmy do analizy wielu rynków i wykonywania zleceń w oparciu o warunki rynkowe.

Niezawodny

Prawdopodobnie najlepsza platforma inwestycyjna, której możesz zaufać. Po prostu zaloguj się swoimi danymi i zacznij zarabiać. Zawsze pamiętaj jednak o ryzyku w tego typu projektach.

Automatyczne mieszanie

Zarobione zyski są automatycznie dodawane do kapitału tak, że następna runda transakcji jest wykonywana na wyższym kapitale.

Co musisz wiedzieć o wypłatach!

Analiza rynku oraz śledzenie cen

Krypto-bąbelki – graficzne przedstawienie rynku kryptowalut w postaci bąbelków. Wiele różnych funkcji.  Coinpaprika – nasz ro...
CZYTAJ WIĘCEJ!

Tylko jeden plan inwestycyjny

Pytania oraz Odpowiedzi:

 

Czy można mieć kilka kont?

Nie. Jeśli system wykryje dwa rachunki z tymi samymi danymi rachunku, oba zostaną zawieszone, a wszystkie środki zamrożone. Każde konto musi mieć swoje unikalne dane rejestracyjne i portfel.

 
 

Jakiego rodzaju crypto używa AAS?

Zarówno wpłaty, jak i wypłaty są dokonywane za pomocą USDT TRC 20

 
 

Czy firma oferuje aplikację dla użytkowników telefonów komórkowych?

Nie. Aplikacja AAS nie jest obecnie dostępna i nie ma pewności, czy zostanie wydana.

 
 

Czy w AAS jest program partnerski?

Tak, AAS wprowadził bezpośrednią strukturę rekomendacji. Polecający zarabiają 5% prowizji tylko od dziennych zysków swoich poleconych użytkowników

 

Czy muszę samodzielnie przeprowadzać transakcje w AAS?

Nie, AAS jest zautomatyzowany i wykonuje średnio 21 transakcji dziennie ze stratą 0%.

 

Jaki jest cykl handlu w AAS?

Cykl handlu to czas potrzebny na zakończenie codziennych transakcji i zwrot zarówno kapitału, jak i zysku.

 

Jak długo trwa cykl handlowy?

Cykl trwa około 24 godzin. Każda runda cyklu zakończy się w nieco innym czasie.

Na przykład, jeśli Twoje konto ma 500 USD, bot będzie wykonywać transakcje w Twoim imieniu, dopóki nie zostanie Ci 0 USD. Pod koniec cyklu handlowego Twoje 500 USD plus zysk wróci do Twojego portfela, a cykl transakcyjny będzie powtarzać na wyższym saldzie, za każdym razem zwiększając zyski.

Podsumowując Afriq Arbitrage System

 
 
 • ⏯️⏯️⏯️ Afriq Arbitrage System, AAS…
  Prezes: JESAM MICHAEL
  Zbudowany na Blockchain, DEFI, z inteligentną umową i pulą dowodów płynności na Binance.
  Sposób działania SAA jest bardzo prosty do zrozumienia.

  Arbitraż to po prostu kupowanie po niskich cenach na jednym rynku i sprzedawanie po wysokich cenach na innym rynku.
  W ekosystemie Crypto można to zrobić między różnymi giełdami, takimi jak Binance, Okx, MEXC, Kucoin, Huobi, Coinbase itp. Na przykład moneta może być sprzedawana na Binance po cenie niższej niż jej cena sprzedaży w Huobi w tym momencie . Więc jeśli  "SZYBKO" kupisz na Binance i sprzedaż w Huobi, zarobisz.
  Dopóki moneta jest wymieniona na giełdzie, można ją natychmiast kupić lub sprzedać (wymienić).
  W AAS handel arbitrażowy jest zaprojektowany do działania w automatyzacji 24/7 przy użyciu różnych interfejsów API.
  Żadnego ludzkiego - współczynnika!
  Bez klikania, aby handlować w odstępach czasu!

  ⏯️⏯️⏯️ Żadnych nieprzespanych nocy!
  System stale skanuje wszystkie giełdy za pomocą Sztucznej Super Inteligencji (ASI), aby wykryć najlepszą transakcję arbitrażową. Wykonuje transakcję w ciągu minuty przy użyciu trybu handlu wysokiej częstotliwości (HFT). Generuje zysk, zamienia go na USDT i wraca do puli płynności w Binance. Jest zaprogramowany do wykonywania do 21 transakcji dziennie.
  Ponieważ system wykorzystuje ASI do ciągłego skanowania rynków w poszukiwaniu najlepszej możliwej transakcji, zanim wykona transakcję z HFT, prawdopodobieństwo strat w handlu AAS jest bardzo niskie. AAS ma wstrząsnąć rynkiem arbitrażu kryptowalut swoimi wynikami. W najgorszym przypadku zysk może być niewielki.

 • ⏯️⏯️⏯️ Inwestor musi tylko wpłacić co najmniej 20 USD do swojego portfela konta AAS i obserwować, jak rośnie. Wycofanie jest możliwe na koniec każdego 24-godzinnego cyklu w odstępie 15 minut przed rozpoczęciem kolejnego 24-godzinnego cyklu. Przetwarzanie wypłat jest bardzo szybkie dzięki najnowszej technologii Microchip, która może przetwarzać 3,5 miliona wypłat na minutę.
 • Nie ma żadnych limitów wypłat, ale należy zachować minimalne saldo w wysokości 20 USD, aby uniknąć utraty konta AAS i kontynuować cykle handlowe i osiąganie zysków. Pod koniec 15 minut na wypłatę, system pobiera całe dostępne saldo (min. 20 USD) z portfela inwestora do puli transakcyjnej na kolejny 24-godzinny cykl transakcyjny..
 • Właściwy czas na wypłatę jest określany poprzez odnotowanie dokładnego czasu aktywacji konta. Na przykład, jeśli Twoje konto jest aktywowane o 8 rano, harmonogram wypłaty powinien wynosić codziennie od 8:00 do 8:15. Pod koniec 24 godzin, 1,65% ROI + kapitał początkowy trafia do portfela inwestora, podczas gdy każdy dodatkowy zysk pozostaje w puli płynności, aby uwzględnić przyszły wzrost dziennego % ROI w miarę rozwoju społeczności i służyć jako amortyzator, w na wypadek, gdyby rynek doświadczył jakiejkolwiek usterki, takiej jak niska zmienność lub nietypowy krach cenowy.
 • AAS jest SOLIDNY; jest zbudowany, aby trwać. Dopóki kupujący i sprzedający istnieją w ekosystemie kryptograficznym, tworzy to rynek dla AAS. W ten sposób AAS będzie nadal osiągać zyski i zarabiać dla swoich inwestorów.

Jak to działa!?:

Krok 1

Utwórz konto systemu arbitrażowego Afriq JM

Kliknij w link rejestracyjny dostarczony przez osobę, która Ci go przedstawił.

 

Krok 2

Wypełnij formularz i zweryfikuj konto

Postępuj zgodnie z procedurą rejestracji, wypełniając wymagane pola.

 

Krok 3

Dokonaj wpłaty USDT w TRC-20

Przejdź do wpłaty, skopiuj wygenerowany adres portfela i dokonaj wpłaty.

 

Krok 4

System rozpoczyna handel.

Będzie automatycznie handlował dla Ciebie 24/7

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, poznać tajniki automatycznego kopiowania oraz arbitrażu, dowiedzieć jak złożyć swój pierwszy depozyt po rejestracji, kliknij tu - Kompendium Informacyjne!. Dowiesz się jak kopiować, kogo kopiować, poznasz właścicieli platformy oraz dowiesz się o innych, atrakcyjnych ofertach z których będziesz mógł/mogła skorzystać w przyszłości w AAS ...oraz innych tym podobnych projektach.

Mój Skype: poverejay

Mój e-mail: poverejay13@gmail.com

Profil na Facebook: https://www.facebook.com/morozwieslaw

Handel z AAS poprzez śledzenie i kopiowanie lub replikowanie transakcji innych traderów lub transakcji wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, nawet w przypadku śledzenia i kopiowania lub replikowania najlepiej handlujących traderów. Ryzyko wiąże się również z tym, że możesz śledzić lub kopiować decyzje handlowe prawdopodobnie niedoświadczonych / nieprofesjonalnych traderów lub handlowców, których ostateczny cel lub zamiar lub status finansowy mogą różnić się od twojego. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej powinieneś polegać na własnej ocenie osoby podejmującej decyzje handlowe.

Inwestowanie na rynku Forex, towarowym, giełdzie, kryptowalutach czy reklamie internetowej zawsze wiąże się z ryzykiem. Blog e-pasywnezarabianie.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym a wszelkie załączniki, wpisy przygotowano wyłącznie w celach informacyjnych. Podane informacje: nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów lub wystawców, nie stanowią oferty zbycia lub nabycia wymienionych w nich instrumentów finansowych, nie stanowią podstawy do zawarcia, jakiejkolwiek umowy lub powstania jakiegokolwiek zobowiązania.

Copyright 2022 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.