CZYM JEST AMIR CAPITAL?

Amir Capital składa się z wielu usług oraz produktów inwestycyjnych. Firma łączy ze sobą środki od osób fizycznych i prawnych, kupuje aktywa kryptograficzne i zajmuje się finansowaniem projektów Blockchain

 

♨️  Amir Capital działa pod jurysdykcją europejską.

♨️  Jest zarejestrowany w Estonii.

♨️ Ma przedstawicieli w Kazachstanie, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Turcji, Izraelu i Kirgistanie.

♨️ Kapitalizacja firmy to ponad....100 mln $.

-ponad 30 produktów inwestycyjnych

-planowanie finansowe

-szkolenia handlowe

 

W ekosystemie grupy kapitałowej Amir znajduje się około 30 produktów, dzięki którym samodzielnie możesz komponować swój portfel inwestycyjny, wybierając dokładnie te produkty i projekty które najbardziej odpowiadają Twoim celom.

Zarządzający aktywami mają wieloletnie doświadczenie i korzystają z autorskiej metody Non-Stop Marata Mynbayeva. Spółka zawiera umowy z inwestorami, aktywa inwestorów są maksymalnie zdywersyfikowane, osobiste konto inwestora jest chronione podwójnym uwierzytelnianiem, dodatkowo firma posiada fundusze ubezpieczeniowe i stabilizacyjne na wypadek nieprzewidzianych okoliczności.

Uczestnictwo w społeczności profesjonalnych inwestorów Amir Partners, ciągłe szkolenia oraz rozwój w ramach Akademii Amir, kwartalne wyjazdy z Amir Travel Club, cotygodniowe spotkania w centrach cowarkingowych na całym świecie w ramach Amir Smart Space.

Aplikacja mobilna Amir Wallet jest zawsze przy Tobie. Uzupełnienie kont, wymiana bez prowizji, przelew środków do innego użytkownika, naliczenie % od salda konta i płatność jednym kliknięciem.

 

Misja Firmy:

 

Za pomocą wiedzy i technologii Blockchain tworzymy społeczność ludzi - wolnych finansowo.

 

Łączne aktywa zarządzane przez firmę: 100 mln $

Łączna liczka pracowaników firmy: 170 osób

Całkowita liczba inwestorów: 70 tys.

Przeciętne doświadczenie zawodowe osób zarządzających aktywami: około 10 lat

Marat Mynbayev prowadzi swój biznes od ponad 30 lat. W 2008 roku założył Amir Capital w celu zachowania rodzinnego kapitału. Dziś ta firma to sporych rozmiarów ekosystem instrumentów inwestycyjnych w którym znajdują się 22 aktywne projekty biznesowe.

TEAM AMIR CAPITAL

TEAM AMIR CAPITAL

Wszystkie produkty inwestycyjne w Amir Capital poznasz na ich stronie.


Jeżeli będzie potrzebny podczas rejestracji e-mail sponsora wpisz : poverejay13@gmail.com

Po doładowaniu konta w dowolnie wybranej crypto : BTC lub ETH - aktywujesz dany projekt w zakładce "Wallet", klikając "Transfer" a następnie "Zasilenie konta". Tak, jak to widać na poniższych obrazkach. Dopiero wtedy Twój pakiet inwestycyjny rozpocznie swoją pracę.

Jeżeli jesteś "budowniczym" i masz zamiar rekomendować platfromę dla innych osób, minimalna wpłata to 100$. Dopiero wtedy ukaże się dla Ciebie link partnerski w BackOffice platformy w zakładce "Sunrise Program".

 

 

 
 

Porównanie inwestycji w złoto i kryptowaluty

Przy wyborze miejsca inwestowania współczesny człowiek staje przed trudnym wyborem: z jednej strony są to klasyczne opcje inwestycyjne (zło...
OSTATNI POST

Nie licz dni, spraw by dni się liczyły!

Pamiętaj że życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością zapierających dech chwil!

Kto wie - może takie przyżycia czekają Ciebie w ....AMIR CAPITAL!

 

4 ryzyko
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.