JAK TO DZIAŁA?

Obejrzyj poniższy film na stronie, aby zobaczyć, jak pracują ich zaawansowane strategie handlowe.

 

CO ROBIMY PO REJESTRACJI?

Składamy depozyt i w zakładce "Portfolio" kupujemy pakiet tradingowy.

Najbardziej zaawansowany Przepływ Zamówień Handlowych!


Zespół Vortic - United może z dumą spojrzeć wstecz na ponad 8 lat doświadczenia w Daytrading na rynkach kryptograficznych. Wykorzystują klasyczne wzorce wykresów, a także wskaźniki, takie jak klaster wolumenu i mapy cieplne dla swoich pozycji.  Po każdej transakcji analizują i zbierają dane, aby jeszcze bardziej poprawić wyniki handlowe.  Aby utrzymać długoterminową rentowność, używają metryk on-chain w połączeniu ze sprawdzonymi w czasie wskaźnikami wykresów, co pozwala im precyzyjnie określać szczyty i dna rynku. Nie mają także problemów z udostępnieniem swoich statystyk z tradingu.

Sprawdź poniżej:

https://drive.google.com/file/d/1jfm32HjrUG_y4EqpkmunxuEe1UusL7xA/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/1jijTDSoxTnHt1n4fknxFvC21rykpuw56/view?usp=drivesdk

Kapitał zakładowy firmy to........1 200 000 GBP , a więc pokaźny. Zweryfikujesz to pod poniższym linkiem:

https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/12799336/filing-history?fbclid=IwAR0xwCfDzjAUg5EEOO07SfqBPjvFN0by_SUp6N7TTK89-HtWIAMrwDz1DBM

...oraz sprawdź Raport Trading Vortic - United - KLIKNIJ TU!

Oczywiście powyższe informacje oraz dane, w żaden sposób nie świadczą a także nie dają jakichkolwiek gwarancji przyszłych zysków w stosunku do przeszłych. Zawsze należy mieć więc na uwadze ryzyko.

Kalkulator zysków Vortic!

POBIERZ EXCEL

INFORMACJE O PLATFORMIE

 • O FIRMIE
 • CO ZYSKASZ W RAMACH WSPÓŁPRACY!
 • Wizją jest stworzenie ekosystemu handlowego, w którym każdy może skorzystać z ich wieloletniego doświadczenia na rynkach kryptograficznych i współpracy z instytucjami. Najbardziej motywuje właścicieli sukces klientów, dlatego nieustannie doskonalą usługi i starają się podnosić poprzeczkę jak najwyżej.

  Vortic United to platforma PASYWNEGO DOCHODU, która zapewnia dostęp do instytucjonalnych systemów transakcyjnych. Korzystają z zaawansowanego handlu przepływem zamówień, w łańcuchu różnych strategii. Korzystają z metryk i analiz technicznych w celu zwiększenia długoterminowego potencjału. CEO & założyciel ma nienaganną, nieskazitelną historię biznesową i jest ekspertem oraz doświadczonym traderem od wielu lat na rynku Crypto, Forex, złoto, platyna, metale szlachetne i giełda.
  "Sekret sukcesu tkwi w działaniu!"- Jensen Robles - CEO i założyciel

 •  

  Handel kryptowalutami nowej generacji, aby stale zwiększać swoje zyski.

   

  Regularne raporty handlowe, aby uzyskać pełny wgląd.

   

  Zabezpiecz wielopodpisowy sejf

   

  Szybki i niezawodny zespół pomocy technicznej zawsze służy pomocą.

   

  Łatwy w obsłudze i przyjazny dla początkujących interfejs użytkownika.

   

  Przestań martwić się zarządzaniem swojego portfela. Platforma wykona pracę handlową za Ciebie.

 • JAK PRACUJEMY NA PLATFORMIE
 • WPŁATY - WYPŁATY - PLAN PROWIZYJNY
 • Zarabiaj od 0,8 do 1,2%, 5 dni w tygodniu przez 36-46 tygodni!
  17-26% miesięcznie! 80% zwrotu kapitału na koniec cyklu!

  Doładowanie Portfela to 50 $. Pełny wgląd w operacje handlowe firmy!

  Pełny RoadMap w pliku pdf.

 • Wypłaty w poniedziałki do 48h. Prowizja, zyski 5 dni w tygodniu (pon -pt). Nie ma minimum do wypłaty. Prowizja od wypłaty 5%.

PODSUMOWANIE:

DODATKI:

Możesz rozpocząć już od $50. Opcje manualnego użycia procentu składanego. Przejrzysty Plan Kariery oraz atrakcyjne Bonusy! Zyski z poleceń oraz pracujacego tradingu od poniedziałku do piątku.  Możesz zbudować tygodniowy przychód pasywny bez polecania. Po wpłacie 100$ lub innej kwoty, po kilku tygodniowym czasie pracy otrzymasz 80% zwrotu Twojego pakietu wraz z zyskiem. Zyski możesz wypłacać każdego dnia. Depozyt wycofać możesz po jego skończonej pracy.

• Spersonalizowane Landing Pages - po aktywacji w projekcie otrzymasz taką samą stronkę jak ta! • Dodatkowo banery, plakaty promocyjne - różne rozmiary
• Oprócz atrakcyjnego planu kariery oraz prowizji, otrzymasz również dostęp do materiałów marketingowych dla łatwiejszej promocji a więc wersje pdf: statystyk pracy firmy, tradingu oraz prezentacji i RoadMap!

Zarabianie na Koom za aktywność polega na dodawaniu postów, komentowaniu i dodawaniu artykułów!

Koom to portal społecznościowy wielotematyczny (social media), w którym jest możliwość dodawania zdjęć, albumów, plików, relacji, film...
OSTATNI POST
ryzyko wazne

VIDEO - ZOOM WEBINARY!

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.