vci button

PLATFORMA Z KILKOMA MOŻLIWOŚCIAMI ZARABIANIA. HYBRID PACKS, COMPOUNDING PACKS, FX COPY TRADING PACKS, HARDWARE PACKS

vci moj plakat cool duzy
Projekt VCI International powstał z incjatywy Network Planet Ltd, platformy która została założona 5 stycznia 2018 r.
VCI i Network Planet Ltd. to niezależna sieć afiliacyjna, która zapewnia szkolenia i edukację na całym świecie. Ich wizją jest zapewnienie każdemu uczestnikowi platformy, określonej edukacji finansowej poprzez szkolenia, warsztaty, samouczki i wydarzenia. W dużej mierze wsparciem jest tu Blockchain który sprawia, że ​​wszystko jest bardziej przejrzyste i dostępne.
Edukacja w VCI pokazuje partnerom firmy możliwości zarabiania w Internecie poprzez tradycyjny marketing afiliacyjny oraz zróżnicowane pakiety inwestycyjne.

Zapoznaj się z prezentacją firmy. Włącz polskie napisy na You Tube

INFORMACJE O PLATFORMIE

 • WŁAŚCICIELE
 • JAK ZARABIAMY W FIRMIE
 • Przeglądając informacje w sieci możemy natrafić na dwa główne nazwiska związane z VCI. Eugen Rosenmeier i Vladimir Galabov, założyciele firmy. Obie te osoby mają duże doświadczenie w niszy kryptowalutowej. Adres firmowy który możemy znaleźć w sieci, to skrytka pocztowa z St. Vincent & the Grenadines z nazwą firmy wymienioną jako „Network Planet LTD”. Dodatkowe biura są na Słowacji a po zarejestrowaniu kolejnych produktów będą w Dubai oraz Belize. Właściciele mieszkają w Bułgarii i Niemczech.
 • Virtual Currency International Int. nie oferuje żadnych produktów detalicznych, typowych dla MLM. Możesz natomiast dołączyć do firmy, dokonując inwestycji. W zamian otrzymasz dostęp do ich platformy transakcyjnej. Rozpoczęcie współpracy wymaga zainwestowania w jeden z pakietów oferowanych przez nich. Dostępne są cztery, które dają określony zwrot z inwestycji, są to: Hybrid Packs, Compounding Packs, FX Copy Trading Packs, Hardware Packs. Każdy pakiet oferuje różne sposoby na uzyskanie ROI. W biurze mamy dostępny język polski.
 • PAKIETY INWESTYCYJNE
 • AFFILACJA. PLANY PROWIZYJNE
 • Po wybraniu pakietu hybrydowego (Hybrid Packs (daily ROI)) użytkownik otrzymuje dzienny zwrot z inwestycji do 1% dziennie. Pakiet 25 USD - Po wybraniu tego pakietu inwestycyjnego, otrzymywany jest dzienny zwrot z inwestycji przez 135 dni, Pakiet 500 USD - Po wybraniu tego pakietu inwestycyjnego, otrzymywany jest dzienny zwrot z inwestycji przez 140 dni, Pakiet 5000 USD - Po wybraniu tego pakietu inwestycyjnego, otrzymywany jest dzienny zwrot z inwestycji przez 150 dni, Pakiet 10 000 $ - Po wybraniu tego pakietu inwestycyjnego, otrzymywany jest dzienny zwrot z inwestycji przez 160 dni.
 • Compounding ROI Packs. Jeśli użytkownik zdecyduje się zainwestować w pakiety złożone, otrzymuje określoną stopę zwrotu z inwestycji przez określony czas. Podział ROI dzięki oferowanym pakietom: Pakiet 5000 USD - Po wybraniu tego pakietu inwestycyjnego jest zwrot z inwestycji w wysokości 145% w ciągu 130 dni, Pakiet 15 000 $ - Wybierając ten pakiet inwestycyjny jest zwrot 150% ROI w 140 dni.
 • Pakiety zwrotu z inwestycji w transakcjach kopiowania FX (FX Copy Trading ROI Packs). Pakiety transakcyjne FX Copy dają dzienny zwrot z inwestycji do 1,5% dziennie.Ten ROI oferowany codziennie jest podobny do pakietów hybrydowych, ponieważ zarabia codziennie, ale dzięki pakietom transakcyjnym FX Copy będą one zarabiać przez cały okres subskrypcji. Pakiety te mieszczą się w cenie inwestycji od 1000 do 85 000 USD za paczkę.Oto zestawienie stawek i szczegółów pakietów wymiany kopii FX: Pakiet 1000 USD - inwestując w ten pakiet, można zarobić 120 USD za 3 miesiące, 200 USD za 6 miesięcy lub 340 USD za 12 miesięcy. Pakiet 1500 USD - inwestując w ten pakiet, można zarobić 180 USD za 3 miesiące, 300 USD za 6 miesięcy lub 500 USD za 12 miesięcy. Pakiet 3500 USD - inwestując w ten pakiet, można zarobić 360 USD na 3 miesiące, 600 USD na 6 miesięcy lub 1000 USD na 12 miesięcy. Pakiet 7500 USD - inwestując w ten pakiet, można zarobić 720 USD na 3 miesiące, 1200 USD na 6 miesięcy lub 2000 USD na 12 miesięcy. Pakiet 19 000 USD - inwestując w ten pakiet, można zarobić 1800 USD za 3 miesiące, 3000 USD za 6 miesięcy lub 5000 USD za 12 miesięcy. Pakiet 40 000 USD - inwestując w ten pakiet, można zarobić 3100 USD na 3 miesiące, 5600 USD na 6 miesięcy lub 10 000 USD na 12 miesięcy. Pakiet 85 000 USD - inwestując w ten pakiet, można zarobić 6200 USD na 3 miesiące, 11 200 USD na 6 miesięcy lub 20 000 USD na 12 miesięcy.
 • Inną opcją oferowaną przez Virtual Currency International są pakiety sprzętowe (Hardware ROI Packs) które zapewnią ustalony zwrot z inwestycji przez 42 miesiące. Z tymi pakietami można zacząć od niższej kwoty inwestycji.
 • Co dodatkowo oferują pakiety hybrydowe. W pakietach hybrydowych VCI znajdziesz szkolenia w następujących obszarach: Handel Forex, Futures, DAX, S&P 500, Crypto i towary takie jak srebro, złoto lub miedź. Inwestycje w nieruchomości oraz kryptowaluty. Pakiety startują 7 dni, od daty ich zakupu.
 • Poprzez polecanie możliwości w VCI, można zarabiać prowizje na wielu poziomach twojego zespołu. Im masz wyższy stopień do którego się kwalifikujesz w VCI, tym wyższą kwotę pieniędzy możesz zarobić w swoim planie kompensacyjnym.
 • Podział Rang: Pozycja startowa - po prostu dokonaj inwestycji o wartości co najmniej 25 USD.
 • Pozycja Pro - Aby zakwalifikować się do tej pozycji, musisz zainwestować co najmniej 75 USD, a także wygenerować łącznie co najmniej 2500 USD, które Twoi osobiście poleceni członkowie zainwestują w firmę.
 • Ranga lidera - aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz zainwestować co najmniej 500 USD, a także wygenerować co najmniej 25 000 USD, które Twoi osobiście poleceni członkowie zainwestują w firmę.
 • Ranga menedżera - aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz zainwestować co najmniej 1000 USD, osobiście polecić i utrzymywać 2 członków z rankingu Pro lub wyższym, a także wygenerować w sumie co najmniej 50 000 USD, które Twoi poleceni członkowie zainwestują w firmę.
 • Ranga menedżera zespołu - aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz dokonać inwestycji w wysokości co najmniej 10 000 USD, osobiście polecić i utrzymać 2 członków Liderów lub wyżej, a także wygenerować w sumie co najmniej 250 000 USD, które Twoi osobiście poleceni członkowie zainwestują w firmę.
 • Ranga dyrektora - aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz dokonać inwestycji w wysokości co najmniej 10 000 USD, osobiście polecić i utrzymać 2 członków wyższego szczebla lub wyższego szczebla, a także wygenerować łącznie co najmniej 500 000 USD, które Twoi osobiście poleceni członkowie zainwestują w spółkę.
 • Ranga Prezydenta - Aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz dokonać inwestycji w wysokości co najmniej 20 000 USD, osobiście polecić i utrzymać 2 członków Zespołu lub członków wyższego rankingu, a także wygenerować w sumie co najmniej 1 000 000 USD, które Twoi osobiście poleceni członkowie zainwestują w spółkę.
 • Diamentowa ranga - Aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz dokonać inwestycji w wysokości co najmniej 50 000 USD, osobiście polecić i utrzymać 2 członków na wyższym lub wyższym stanowisku, a także wygenerować łącznie co najmniej 6 000 000 USD, które Twoi osobiście poleceni członkowie zainwestują w spółkę.
 • Ranga Czerwonego Diamentu - Aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz dokonać inwestycji w wysokości co najmniej 50 000 USD, osobiście polecić i utrzymać 2 członków Prezydenta lub wyższych, a także wygenerować łącznie co najmniej 18 000 000 USD, które Twoi osobiście poleceni członkowie zainwestują w spółkę.
 • Ranga Black Diamond - Aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz zainwestować co najmniej 100 000 $, osobiście polecić i utrzymywać 2 członków Diamond lub wyżej, a także wygenerować łącznie co najmniej 46 000 000 $, które Twoi poleceni członkowie zainwestują w firmę.
 • Dodatkowo jako szybki start otrzymujesz prowizję za każdą inwestycję Twojego poleconego: Gdy polecona przez Ciebie nowa osoba dokona inwestycji w wysokości do 499 USD, otrzymasz 5% prowizji od tej inwestycji. Gdy polecona przez Ciebie nowa osoba dokona inwestycji od 500 USD do 9 999 USD, otrzymasz 6% prowizji od tej inwestycji. Gdy polecona przez Ciebie nowa osoba dokona inwestycji w wysokości 10 000 USD lub więcej, otrzymasz 8% prowizji od tej inwestycji.
 • Dodatkowe prowizje: Residual Commissions (unilevel), Residual Commissions (binary), Matching Bonus Commissions poznasz po zalogowaniu się do swojego biura

Inwestycje z LIBRA CAPITAL + AirDrop

Dochód pasywny z LibraWe współczesnym świecie strefa dochodu pasywnego staje się dostępna dla każdego i nie trzeba mieć dużego ...
OSTATNI POST
ryzyko wazne

TEAM VIRTUAL CURRENCY INTERNATIONAL

OSOBY WSPÓŁTWORZĄCE PROJEKT
vci team
EUGEN ROSENMEIER
Eugen jest założycielem VCI International Network w 2018 r. Karierę ubezpieczeniową rozpoczął w 2004 r. I od tego czasu pomógł 7 firmom z 7 różnych sektorów od 1,3 mln EUR do ponad 35 mln EUR obrotu w ciągu pierwszych 12 miesięcy. Firmy działały w obszarach ubezpieczeń, nieruchomości, doradztwa w zakresie zarządzania, marketingu na Facebooku, firmowe plany emerytalne, marketing sieciowy i kryptowaluty.
vci team 1
VLADIMIR GALABOV
Vladimir Galabov to "opportunitypreneur", który jest całkowicie skoncentrowany na tworzeniu możliwości i budowaniu strategicznych partnerstw. Pierwsze doświadczenia przedsiębiorcze zdobywał w branży restauracyjnej, gdzie działał przez 7 lat.
W 2015 roku postanowił przyjrzeć się trendom na rynkach i rozpoczął karierę w branży marketingu online, gdzie specjalizował się w automatyzacji marketingu i strategiach budowania zespołu. W 2016 roku skoncentrował się na kryptowalutach i zaczął zdobywać wiedzę i doświadczenie w tej branży. Po pracy dla różnych firm budując zespoły na całym świecie i generując miliony obrotów ze swoim zespołem, Vladimir postanowił dogłębnie przeanalizować branżę, jej wyzwania, a także inne możliwe trendy, aby móc znaleźć i dostarczyć lepsze rozwiązania.
vci team 2
POZOSTALI CZŁONKOWIE ZESPOŁU
Chinese (Simplified)EnglishGermanPolishRussian
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Czy to już dolny limit spadków Bitcoina?! Warto go kupić lub dokupić?

Tone Vays twierdzi, że bitcoin mógł osiągnąć swój dolny limit cenowy. Jeśli tak jest istotnie to zaleca, aby zakup BTC...

Zamknij