vci button

PLATFORMA Z KILKOMA MOŻLIWOŚCIAMI ZARABIANIA. HYBRID PACKS, COMPOUNDING PACKS, FX COPY TRADING PACKS, HARDWARE PACKS

vci moj plakat cool duzy
Projekt VCI International powstał z incjatywy Network Planet Ltd, platformy która została założona 5 stycznia 2018 r.
VCI i Network Planet Ltd. to niezależna sieć afiliacyjna, która zapewnia szkolenia i edukację na całym świecie. Ich wizją jest zapewnienie każdemu uczestnikowi platformy, określonej edukacji finansowej poprzez szkolenia, warsztaty, samouczki i wydarzenia. W dużej mierze wsparciem jest tu Blockchain który sprawia, że ​​wszystko jest bardziej przejrzyste i dostępne.
Edukacja w VCI pokazuje partnerom firmy możliwości zarabiania w Internecie poprzez tradycyjny marketing afiliacyjny oraz zróżnicowane pakiety inwestycyjne.

Zapoznaj się z prezentacją firmy. Włącz polskie napisy na You Tube

INFORMACJE O PLATFORMIE

 • WŁAŚCICIELE
 • JAK ZARABIAMY W FIRMIE
 • Przeglądając informacje w sieci możemy natrafić na dwa główne nazwiska związane z VCI. Eugen Rosenmeier i Vladimir Galabov, założyciele firmy. Obie te osoby mają duże doświadczenie w niszy kryptowalutowej. Adres firmowy który możemy znaleźć w sieci, to skrytka pocztowa z St. Vincent & the Grenadines z nazwą firmy wymienioną jako „Network Planet LTD”. Dodatkowe biura są na Słowacji a po zarejestrowaniu kolejnych produktów będą w Dubai oraz Belize. Właściciele mieszkają w Bułgarii i Niemczech.
 • Virtual Currency International Int. nie oferuje żadnych produktów detalicznych, typowych dla MLM. Możesz natomiast dołączyć do firmy, dokonując inwestycji. W zamian otrzymasz dostęp do ich platformy transakcyjnej. Rozpoczęcie współpracy wymaga zainwestowania w jeden z pakietów oferowanych przez nich. Dostępne są cztery, które dają określony zwrot z inwestycji, są to: Hybrid Packs, Compounding Packs, FX Copy Trading Packs, Hardware Packs. Każdy pakiet oferuje różne sposoby na uzyskanie ROI. W biurze mamy dostępny język polski.
 • PAKIETY INWESTYCYJNE
 • AFFILACJA. PLANY PROWIZYJNE
 • Po wybraniu pakietu hybrydowego (Hybrid Packs (daily ROI)) użytkownik otrzymuje dzienny zwrot z inwestycji do 1% dziennie. Pakiet 25 USD - Po wybraniu tego pakietu inwestycyjnego, otrzymywany jest dzienny zwrot z inwestycji przez 135 dni, Pakiet 500 USD - Po wybraniu tego pakietu inwestycyjnego, otrzymywany jest dzienny zwrot z inwestycji przez 140 dni, Pakiet 5000 USD - Po wybraniu tego pakietu inwestycyjnego, otrzymywany jest dzienny zwrot z inwestycji przez 150 dni, Pakiet 10 000 $ - Po wybraniu tego pakietu inwestycyjnego, otrzymywany jest dzienny zwrot z inwestycji przez 160 dni.
 • Compounding ROI Packs. Jeśli użytkownik zdecyduje się zainwestować w pakiety złożone, otrzymuje określoną stopę zwrotu z inwestycji przez określony czas. Podział ROI dzięki oferowanym pakietom: Pakiet 5000 USD - Po wybraniu tego pakietu inwestycyjnego jest zwrot z inwestycji w wysokości 145% w ciągu 130 dni, Pakiet 15 000 $ - Wybierając ten pakiet inwestycyjny jest zwrot 150% ROI w 140 dni.
 • Pakiety zwrotu z inwestycji w transakcjach kopiowania FX (FX Copy Trading ROI Packs). Pakiety transakcyjne FX Copy dają dzienny zwrot z inwestycji do 1,5% dziennie.Ten ROI oferowany codziennie jest podobny do pakietów hybrydowych, ponieważ zarabia codziennie, ale dzięki pakietom transakcyjnym FX Copy będą one zarabiać przez cały okres subskrypcji. Pakiety te mieszczą się w cenie inwestycji od 1000 do 85 000 USD za paczkę.Oto zestawienie stawek i szczegółów pakietów wymiany kopii FX: Pakiet 1000 USD - inwestując w ten pakiet, można zarobić 120 USD za 3 miesiące, 200 USD za 6 miesięcy lub 340 USD za 12 miesięcy. Pakiet 1500 USD - inwestując w ten pakiet, można zarobić 180 USD za 3 miesiące, 300 USD za 6 miesięcy lub 500 USD za 12 miesięcy. Pakiet 3500 USD - inwestując w ten pakiet, można zarobić 360 USD na 3 miesiące, 600 USD na 6 miesięcy lub 1000 USD na 12 miesięcy. Pakiet 7500 USD - inwestując w ten pakiet, można zarobić 720 USD na 3 miesiące, 1200 USD na 6 miesięcy lub 2000 USD na 12 miesięcy. Pakiet 19 000 USD - inwestując w ten pakiet, można zarobić 1800 USD za 3 miesiące, 3000 USD za 6 miesięcy lub 5000 USD za 12 miesięcy. Pakiet 40 000 USD - inwestując w ten pakiet, można zarobić 3100 USD na 3 miesiące, 5600 USD na 6 miesięcy lub 10 000 USD na 12 miesięcy. Pakiet 85 000 USD - inwestując w ten pakiet, można zarobić 6200 USD na 3 miesiące, 11 200 USD na 6 miesięcy lub 20 000 USD na 12 miesięcy.
 • Inną opcją oferowaną przez Virtual Currency International są pakiety sprzętowe (Hardware ROI Packs) które zapewnią ustalony zwrot z inwestycji przez 42 miesiące. Z tymi pakietami można zacząć od niższej kwoty inwestycji.
 • Co dodatkowo oferują pakiety hybrydowe. W pakietach hybrydowych VCI znajdziesz szkolenia w następujących obszarach: Handel Forex, Futures, DAX, S&P 500, Crypto i towary takie jak srebro, złoto lub miedź. Inwestycje w nieruchomości oraz kryptowaluty. Pakiety startują 7 dni, od daty ich zakupu.
 • Poprzez polecanie możliwości w VCI, można zarabiać prowizje na wielu poziomach twojego zespołu. Im masz wyższy stopień do którego się kwalifikujesz w VCI, tym wyższą kwotę pieniędzy możesz zarobić w swoim planie kompensacyjnym.
 • Podział Rang: Pozycja startowa - po prostu dokonaj inwestycji o wartości co najmniej 25 USD.
 • Pozycja Pro - Aby zakwalifikować się do tej pozycji, musisz zainwestować co najmniej 75 USD, a także wygenerować łącznie co najmniej 2500 USD, które Twoi osobiście poleceni członkowie zainwestują w firmę.
 • Ranga lidera - aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz zainwestować co najmniej 500 USD, a także wygenerować co najmniej 25 000 USD, które Twoi osobiście poleceni członkowie zainwestują w firmę.
 • Ranga menedżera - aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz zainwestować co najmniej 1000 USD, osobiście polecić i utrzymywać 2 członków z rankingu Pro lub wyższym, a także wygenerować w sumie co najmniej 50 000 USD, które Twoi poleceni członkowie zainwestują w firmę.
 • Ranga menedżera zespołu - aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz dokonać inwestycji w wysokości co najmniej 10 000 USD, osobiście polecić i utrzymać 2 członków Liderów lub wyżej, a także wygenerować w sumie co najmniej 250 000 USD, które Twoi osobiście poleceni członkowie zainwestują w firmę.
 • Ranga dyrektora - aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz dokonać inwestycji w wysokości co najmniej 10 000 USD, osobiście polecić i utrzymać 2 członków wyższego szczebla lub wyższego szczebla, a także wygenerować łącznie co najmniej 500 000 USD, które Twoi osobiście poleceni członkowie zainwestują w spółkę.
 • Ranga Prezydenta - Aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz dokonać inwestycji w wysokości co najmniej 20 000 USD, osobiście polecić i utrzymać 2 członków Zespołu lub członków wyższego rankingu, a także wygenerować w sumie co najmniej 1 000 000 USD, które Twoi osobiście poleceni członkowie zainwestują w spółkę.
 • Diamentowa ranga - Aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz dokonać inwestycji w wysokości co najmniej 50 000 USD, osobiście polecić i utrzymać 2 członków na wyższym lub wyższym stanowisku, a także wygenerować łącznie co najmniej 6 000 000 USD, które Twoi osobiście poleceni członkowie zainwestują w spółkę.
 • Ranga Czerwonego Diamentu - Aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz dokonać inwestycji w wysokości co najmniej 50 000 USD, osobiście polecić i utrzymać 2 członków Prezydenta lub wyższych, a także wygenerować łącznie co najmniej 18 000 000 USD, które Twoi osobiście poleceni członkowie zainwestują w spółkę.
 • Ranga Black Diamond - Aby zakwalifikować się do tej rangi, musisz zainwestować co najmniej 100 000 $, osobiście polecić i utrzymywać 2 członków Diamond lub wyżej, a także wygenerować łącznie co najmniej 46 000 000 $, które Twoi poleceni członkowie zainwestują w firmę.
 • Dodatkowo jako szybki start otrzymujesz prowizję za każdą inwestycję Twojego poleconego: Gdy polecona przez Ciebie nowa osoba dokona inwestycji w wysokości do 499 USD, otrzymasz 5% prowizji od tej inwestycji. Gdy polecona przez Ciebie nowa osoba dokona inwestycji od 500 USD do 9 999 USD, otrzymasz 6% prowizji od tej inwestycji. Gdy polecona przez Ciebie nowa osoba dokona inwestycji w wysokości 10 000 USD lub więcej, otrzymasz 8% prowizji od tej inwestycji.
 • Dodatkowe prowizje: Residual Commissions (unilevel), Residual Commissions (binary), Matching Bonus Commissions poznasz po zalogowaniu się do swojego biura

Darmowe tokeny, które można wrzucić w staking i otrzymywać dodatkowe ich ilości

Dzięki zrzutowi Digex możesz otrzymać 50 000 tokenów DIGEX za darmo !!!Nie ma KYC a tokeny można "wrzucić" w staking i je sobie pomnaża...
OSTATNI POST
ryzyko wazne

TEAM VIRTUAL CURRENCY INTERNATIONAL

OSOBY WSPÓŁTWORZĄCE PROJEKT
vci team
EUGEN ROSENMEIER
Eugen jest założycielem VCI International Network w 2018 r. Karierę ubezpieczeniową rozpoczął w 2004 r. I od tego czasu pomógł 7 firmom z 7 różnych sektorów od 1,3 mln EUR do ponad 35 mln EUR obrotu w ciągu pierwszych 12 miesięcy. Firmy działały w obszarach ubezpieczeń, nieruchomości, doradztwa w zakresie zarządzania, marketingu na Facebooku, firmowe plany emerytalne, marketing sieciowy i kryptowaluty.
vci team 1
VLADIMIR GALABOV
Vladimir Galabov to "opportunitypreneur", który jest całkowicie skoncentrowany na tworzeniu możliwości i budowaniu strategicznych partnerstw. Pierwsze doświadczenia przedsiębiorcze zdobywał w branży restauracyjnej, gdzie działał przez 7 lat.
W 2015 roku postanowił przyjrzeć się trendom na rynkach i rozpoczął karierę w branży marketingu online, gdzie specjalizował się w automatyzacji marketingu i strategiach budowania zespołu. W 2016 roku skoncentrował się na kryptowalutach i zaczął zdobywać wiedzę i doświadczenie w tej branży. Po pracy dla różnych firm budując zespoły na całym świecie i generując miliony obrotów ze swoim zespołem, Vladimir postanowił dogłębnie przeanalizować branżę, jej wyzwania, a także inne możliwe trendy, aby móc znaleźć i dostarczyć lepsze rozwiązania.
vci team 2
POZOSTALI CZŁONKOWIE ZESPOŁU
Chinese (Simplified)EnglishGermanPolishRussian
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
W jaki sposób efektywnie pracować na kryptowalutach (VIDEO)

Esencja działań w branży krypto. Metodologia. Warto obejrzeć 12 minut i iść podobnym kierunkiem. Mining, System, POS, Dokupywanie, Startupy Jak...

Zamknij