umo finance plakat

Platforma Inwestycyjna w której mamy dostępne certyfikaty w postaci umowy ubezpieczenia depozytów z firmą Nextai Global Insurance Company, umowy z państwowym organem regulacyjnym RAK ICC (RAK INTERNATIONAL CORPORATE CENTER CERTIFICATE INCORPORATION - dostępny Raport Finansowy.

W każdym przypadku należy pamiętać że żadna firma, jej właściciele ani też żaden organ prawny nie jest w stanie zabezpieczyć Twojego kapitału w 100%. Zawsze warto mieć na uwadze ryzyko, bez względu na to jakie gwarancje od kogoś otrzymujesz.

UMO-Finance to firma która znajduje się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Ajman. Platforma zajmuje się obrotem giełdowym. Rozpoczęcie działalności datuje się na 2009 rok. Pod koniec sierpnia 2019 r. firma oficjalnie przeszła do sieci. Całą historię jej rozwoju można prześledzić na oficjalnej stronie UMO-Finance, w sekcji "O firmie". Założycielem jest Nicklas Larsen, natomiast analitykiem finansowym firmy jest Steven Fletcher, o którym można również przeczytać na oficjalnej stronie internetowej w sekcji "Zarządzanie". Projekt UMO Finance został profesjonalnie przetłumaczony na język pl oraz kilka innych.

UMO-FINANCE - CZYM JEST I JAK DZIAŁA

 • WERYFIKACJA
 • CZYM SIĘ ZAJMUJE UMO-FINANCE
 • Przez partnerów firmy, został przeprowadzony pełny audyt działalności projektu UMO-Finance. Odwiedzono główne biuro, które znajduje się w Ajman. Odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy, na którym przedstawione zostały wszystkie dokumenty i licencje dotyczące ich działalności. Firma ma formalną umowę z państwowym organem regulacyjnym RAK ICC (RAK INTERNATIONAL CORPORATE CENTER CERTIFICATE INCORPORATION). {Taką umowę można uzyskać najszybciej po 7 latach prowadzenia działalności na terenie Emiratów }

  Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana pełną dokumentacją potwierdzającą oficjalność tego biznesu a więc licencje: 1-UMO-Finance-Limited-COI-RAK.pdf 2-UMO-Finance-Limited-MOA-RAK.pdf 3-UMO-Finance-Registries.pdf, pisz na KONTAKT, udostępnię je dla Ciebie.

  Przeprowadzono także konstruktywny dialog z przedstawicielami firmy, na którym przedyskutowano przyszły rozwój firmy wraz z planami oraz wsparciem.

  Udostępniony został także dokument, pokazujący ubezpieczenie depozytów wraz z warunkami ubezpieczenia. Firma zawarła umowę z Nextai Global Insurance Company.  Dokument ten można zweryfikować (Insurance-UMO-Finance-ubezpieczenie-depozytów).  Umowa ubezpieczenia jest na konkretne kwoty USD  od 50$-750 000$, Krypto do 50 BTC / ETH do 1000) 

 • Ważnym czynnikiem przy wyborze firmy jest jej działalność. Firma UMO-Finance realizuje działalność handlową. Prowadzi codzienne transakcje na różnych parkietach handlowych na świecie. Firma handluje na giełdach międzynarodowych, takich jak Binance, OKEx, Huobi, Exmo, Forex, NYSE. Potwierdza to raport handlowy (5-UMO_report.pdf) który udostępnia firma. Te dane mogę dla Ciebie udostępnić, abyś mógł/mogła samodzielnie zobaczyć, w jaki sposób firma handluje i ile zysków otrzymała w ciągu ostatniego roku.

  W dniu 16 października 2019 r. w Stanach Zjednoczonych Ameryki, w stanie Massachusetts w Bostonie, odbyła się konferencja UMO-Finance. Konferencję poprowadził jeden z zespołów z USA. Na tę konferencję zostali zaproszeni przedstawiciele firmy, w tym CEO UMO-Finance (Nicklas Larsen). Poniżej wideo z konferencji.

31.10.2019 r. w Katarze w Doha odbył się zamknięty szczyt handlowy. Prezes Nicklas Larsen i inni przedstawiciele firmy spotkali się z głównymi inwestorami z Kataru i przedstawicielami organów nadzoru finansowego na Bliskim Wschodzie. Właściciele firmy przedstawili strategię handlową firmy, a także omówili plany firmy na przyszłość. Głównym tematem spotkania było omówienie planów spółki dotyczących uruchomienia własnej giełdy.

ryzyko wazne

BIURO FIRMY W AJMAN. TRADERZY, HANDLOWCY, CEO

NAGA Trader - Fejsbukowy inwestor detaliczny

Najszybciej rosnąca platforma do tradingu społecznościowego – NAGA Trader . Wygląda na to, że jest na dobrej drodze do osiąg...
OSTATNI POST

RODZAJE DEPOZYTÓW

PROGRAM POLECEŃ - REKOMENDACJI

ZAŁOŻYCIELE - TEAM

      


Podejście handlowe Larsena polega na obaleniu wielu truizmów. Na przykład charakterystyczną cechą Nicklasa Larsena wyróżniającą go od innych handlowców jest zaprzeczenie psychologicznego wpływu procesu decyzyji i wyniku handlu. Nicklas uważa, że ​​stan psychiczny osoby z natury jest bardzo daleki od spokoju i tego co dzieje się na rynku i koncie handlowym. Według niego kluczem do sukcesu nie jest spokój ducha, ale głęboka wiedza i jasne rozumienie tego co należy w danym momencie zrobić. Znając mechanizm rynku, trader zawsze będzie spokojny i pewny swoich umiejętności. Podniecenie i panika będą miały miejsce wtedy, gdy brakuje wiedzy. Larsen zaczął studiować handel w 2001 roku. Po 9 latach badań, jak większość traderów miał swoje wzloty i upadki. Za rok obrotu kontraktami terminowymi na obligacjach i indeksem S & P500, wykazał aż 5 000% zysku. To był rekord inwestycji. Przekształcił konto z 10000 $ na 500000 $. Warto zaznaczyć że nie było to jego pierwsze pół miliona dolarów. Od wielu lat z powodzeniem zarządza również własną firmą. Według samego Nicklasa Larsena, wszystkie swoje osiągnięcia zawdzięcza nieskończonemu pragnieniu eksploracji rynków.
Steven Fletcher jest zwolennikiem matematycznych metod handlu i udowodnił że indywidualne podejście do handlu jest głównym czynnikiem sukcesu na rynku. Podejście Fletchera jest tak indywidualne, że zasadniczo zaprzecza, a nawet wyśmiewa wszystkie zasady klasycznego podejścia - czyli podstaw analizy technicznej. Każdy dolar, który zarabia, jest wynikiem długotrwałej pracy rozpoczętej od zera. Bogate doświadczenie w dziedzinie psychologii, pomogło Stevenowi Fletcherowi w stworzeniu wyjątkowej teorii, w której  kluczową rolę odegrał jego matematyczny sposób myślenia. Początkowo ta niezwykła wizja rynku była postrzegana przez finansowy świat sceptycznie.  Z czasem Steven Fletcher stał się poszukiwanym specjalistą na rynkach kontraktów terminowych - zaczął współpracę z wieloma bankami i funduszami hedgingowymi jako konsultant. Można śmiało powiedzieć: „Ten człowiek wynalazł formułę sukcesu" Steven Fletcher jest uważany za jednego z najbardziej autorytatywnych handlowców naszych czasów

W JAKI SPOSÓB SKŁADAMY DEPOZYT

      


Minimalny depozyt to 50$ w Perfect Money lub Payeer. W Bitcoinie natomiast jest to 0,01 BTC, w Ethereum 0,5 ETH. Jak widać na powyższym screenie klikamy "plusik" aby doładować konto tzw. "replenishment". Po tym jak je uzupełnimy, możemy zainwestować w określony depozyt. W moim przypadku będzie to inwestycja w Bitcoinie o wartości 0,012 BTC
Po kliknięciu w zakładkę "Invest", otworzy nam sie kolejne okienko w którym kupujemy kontrakt, który będzie dla nas pracował pasywnie (w moim konkretnym przypadku) przez 75 dni, z dziennym profitem 2,7%


4 ryzyko
Chinese (Simplified)EnglishGermanPolishRussian
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Złota Bezpieczna Przystań – Zabezpiecz Swój Kapitał

Ochrona majątku oparta na metalach szlachetnych Żaden typowy MLM - Więc co? - Plan Oszczędnościowy polegający na budowaniu majątku który...

Zamknij