BEZ INGERENCJI!
- W PASYWNYCH
ZYSKACH!
- W AUTOMACIE!
TITAN369!!

JEŚLI UMIESZ COŚ WYMARZYĆ, TO POTRAFISZ TO TEŻ OSIĄGNĄĆ Wykonuj dobrze swoją pracę dlatego że chcesz, a nie dlatego że musisz. W ten sposób Ty rządzisz, a nie Twój szef.

Technologia

Proof of work (POW)

Moc obliczeniowa górników weryfikuje transakcje i dodaje je do łańcucha bloków w zamian za nagrodę za blok.

Proof of stake (POS)

Właściciele oferują swoje monety jako zabezpieczenie (obstawianie), aby móc zatwierdzać bloki i zdobywać opłaty transakcyjne jako nagrody.

Sztuczna Inteligencja

Titan369 – Wydajna, bezpieczna, skalowalna warstwa 1
Rozwiązanie blockchain dla zdecentralizowanej sztucznej inteligencji

BLOCKCHAIN

Każda kryptowaluta składa się z łańcucha bloków reprezentującego utworzone transakcje, blok musi zostać zatwierdzony przez węzły sieci w celu zweryfikowania transakcji, co czyni ją rozproszoną księgą cyfrową.

TITAN369 oficjalna premiera luty 2024 rok!:

Dywersyfikacja: Sprawdzone strategie obejmujące dywersyfikację kryptoaktywów za pomocą walidatora

Płynność: Web3.0 i zdecentralizowane aplikacje!

Praca: Gdy zdobędą 100 tys. walidatorów, wejdą na różne giełdy i zaczną pracować nad aplikacjami i usługami związanymi z SI.

Start: 50$ w BTC, ETH lub USDT

Główne Filary Handlu TITAN369!!

Platforma zbudowała niesamowicie szybki blockchain oparty na sprawdzonym algorytmie nominowanego dowodu stawki. Jest kompatybilny z siecią polkadot i ich spadochronami i może przetwarzać do 1000 transakcji na sekundę.
Dzięki temu nasz blockchain jest nie tylko niezwykle szybki, ale także kompatybilny z innymi ekosystemami. Szybkość i bezpieczeństwo są stale zwiększane przez nasze walidatory, co sprawia, że cały blockchain jest atrakcyjny dla różnego rodzaju klientów biznesowych i aplikacji.

Validators

Aby zwiększyć bezpieczeństwo i szybkość blockchaina, stosują zasadę obstawiania. Poniżej dowiesz się, jak możesz w tym uczestniczyć i zostać walidatorem. Gdy projekt zdobędzie 100 tys. walidatorów, wejdą na różne giełdy i zaczną pracować nad aplikacjami i usługami związanymi z SI.

T369 Token

T369 jest tokenem użytkowym z całkowicie zdecentralizowaną infrastrukturą. Będzie notowany na giełdach, gdy tylko osiągnie określony rozmiar. Przed wejściem na giełdę każdy token jest powiązany 1:1 z USD i może być wymieniany. Maksymalna podaż wynosi 1'000'000'000 tokenów, a początkowe docelowe walidatory w działaniu to 100'000.

Przyszłość Techniczna

Jak już wspomniano, gdy będą mieć wystarczającą liczbę walidatorów, wprowadzą T369 na giełdy i zaczną dostarczać aplikacje i usługi związane ze sztuczną inteligencją. Obejmuje to zdecentralizowane uczenie się AI, monetyzację danych szkoleniowych AI, audyty AI na blockchaini, a to wszystko będą oferować w zasobach dla AI w sposób zdecentralizowany.

Czym jeszcze jest TITAN369! w swoim handlu aktywami crypto....!

Więcej Informacji

Kilka Spotkań ZOOM w tygodniu. System obsługi klienta. Dziennik w mediach społecznościowych. Cykliczne szkolenia…

Lubisz pasywne tematy?!

TITAN369 wykona za Ciebie większość pracy!


Wymiana

Obecnie można wymieniać tokeny Bitcoin, Ethereum i USDT ERC20 / TRC20 na T369. Swap-Back tokena T369 na Bitcoin, Ethereum i USDT wiąże się z opłatą w wysokości 3%, a minimalna kwota zaczyna się od 20 T369. Transakcje Swap-Back są realizowane co trzy dni. Transfery P2P od użytkownika do użytkownika są bezpłatne.


MARKETING SIECIOWY!

Polecaj TITAN369 swoim znajomym, zwiększ swój pasywny dochód i zarabiaj!


PLANY INWESTYCYJNE!


Strategia TITAN369 i
Plan działania!


Zapoznaj się z kompendium informacji TITAN369 w postaci WHITEPAPER PDF


Materiały przydatne do weryfikacji platformyCopyright © All rights reserved. | e-pasywnezarabianie.pl

Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex