ROSYJSKI HIT INTERNETOWY KTÓRY DZIAŁA OD 2013 ROKU! - SUPERKOPILKA!
Na blogu przedstawiam legendarny projekt, który swoją pracę rozpoczął prawie dekadę temu i stał się naprawdę bardzo popularny. Proponuję zapoznać się z SuperKopilką, funduszem który nie myśli o zwalnianiu tempa i bije wszelkie rekordy popularności - Czas abyśmy rozpoczęli z nim współpracę i otrzymali swój udział w postaci fajnych zysków.
PROJEKT DLA KAŻDEGO!:
Data rozpoczęcia : 13.05.2013 (Zmiana Marketingowa - 25.02.2016)
Możliwość działań, także dla osób które nie mają kapitału poprzez rekomendacje usług firmy
Marketing od SuperKopilki : od 10-30% miesięcznie
Okres wpłaty : od 1 do 200 tygodni
Min. kwota inwestycji : od 5 $
Systemy płatności : Perfect Money , NixMoney
Płatności : ręczne!
image3_3
image2_3

CZYM JEST ORAZ JAK DZIAŁA PLATFORMA?

Społeczność oferuje 3 rodzaje programów wzajemnego finansowania, które generują dodatkowy dochód, z których każdy jest skierowany do osób o różnych dochodach i poziomie życia.

Idea projektu jest niezwykle prosta i została bardzo dobrze zrealizowana. Firma SuperKopilka to fundusz wzajemnej pomocy, który oferuje każdemu zbieranie pieniędzy na własne cele. Inwestując w projekt i pomagając innym osiągnąć ich cele, uczestnik otrzymuje możliwość zarobienia potrzebnej mu kwoty. Marketing SuperKopilki został tak dobrze przemyślany, że od kilku lat zapewnia jego stabilne działanie.

W SuperKopilka istnieją trzy programy zarobków dla inwestorów. Wszystkie są przeznaczone dla różnych warunków inwestowania, dzięki czemu inwestorzy o różnym poziomie dochodów mogą wybrać dla siebie najlepszą opcję.

Program oszczędnościowy - „Cele”

Uczestników zachęca się do oszczędzania na swoje cele i zarabiania na koniec semestru – im więcej tygodni uczestnik wybierze, tym większy będzie całkowity zysk. Uczestnik indywidualnie wybiera swój cel i wybiera termin zgodnie z harmonogramem. Nie możesz więc zainwestować żadnej kwoty na dowolny okres - do tego musi być miejsce w harmonogramie. Ten program zarobków był w projekcie od momentu jego rozpoczęcia i bardzo dobrze sprawdził się w praktyce.

Jeśli chodzi o opłacalność tego "podprogramu", to zależą one od liczby tygodni. Przez pierwsze 20 tygodni zysk wynosi mniej niż 50%, w 40-tym - 100%, w 60-tym - 150%. Szczegóły rentowności każdego z tygodni można znaleźć w swoim backoffice.

Płatność: raz w tygodniu w równych ratach
Płatność: na koniec okresu (naliczone + odsetki)
Procent: w zależności od czasu trwania programu

Przykład: Chcesz zaoszczędzić 2000 $ i w wygodny sposób otrzymywać 115 $ tygodniowo? W ciągu 20 tygodni gromadzisz 2300 $ i otrzymujesz 3000 $ wraz z odsetkami.


 

Program mnożenia - „Depozyty”

Ten program obejmuje bardziej tradycyjną inwestycję, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Kwota depozytu jest wpłacana w całości, a sam inwestor określa termin. Zarówno wkład, jak i zysk zwrócą się na końcu, natomiast procent rentowności zależy od długości okresu - im więcej tygodni wkładu pracy, tym wyższy procent otrzyma inwestor.

Płatność: jednorazowa na początku semestru
Płatność: na koniec okresu (kaucja + odsetki)
Procent: w zależności od czasu trwania programu

Przykład: Chcesz pomnożyć 200 $ i jesteś gotowy do wpłaty tej kwoty na 20 tygodni? Wpłać całą kwotę na depozyt od razu, a po 20 tygodniach otrzymasz 300$ wraz z odsetkami. 

Program dochodu pasywnego - Rentier

Program przeznaczony jest do regularnej wypłaty zysków, w tym także depozytu. Uczestnik musi wpłacić środki w jednej wpłacie i co tydzień będzie otrzymywać zysk. Warunki inwestowania wybiera sam uczestnik, ale zysk jest większy przy dłuższym okresie pracy wkładu.

Płatność: jednorazowa na początku semestru
Wypłata: raz w tygodniu w równych ratach
Procent: w zależności od czasu trwania programu.
Terminy: początek tygodnia pierwszej wpłaty oraz liczba tygodni wpłat, uczestnik sam wybiera.

Przykład: Chcesz otrzymywać miesięczny dochód pasywny i masz np. kwotę 1000 $. Wpłać 1000 $ na 30 tygodni i uzyskaj pasywny dochód w wysokości 45 $ tygodniowo lub 180 $ miesięcznie przez 7,5 miesiąca.

 
 

 
 Chcesz jeszcze bardziej zwiększyć możliwości jakie drzemią na tej platformie?..............
 

 

Swój link partnerski znajdziesz w zakładce "Partner". Pokaże się dla Ciebie po uzupełnieniu kilku danych. Po rejestracji będzie do Ciebie dzwonił konsultant lub kontaktował się na Telegramie. Będzie chciał dla Ciebie pomóc w pracy na platformie.

PROMOCJE, BONUSY - 20$, 30$

Każdy nowy członek społeczności ma niepowtarzalną szansę na otrzymanie dwóch bonusów na początku swojego udziału w SuperCarrier - "Bonus dla początkujących" oraz "Bonus za pierwszą wpłatę" w wysokości 20 tet (20$), które będą dostępne w ciągu 21 dni od daty moment rejestracji. W ciągu pierwszych 2 tygodni każdy nowy członek może otrzymać 30 tet (30$) w prezencie! Będą one okazją do sprawdzenia pracy projektu oraz zapewnią jeszcze wygodniejszy i najbardziej opłacalny start udziału w projekcie.

Bonus za pierwszą wpłatę w wysokości 20 tet jest automatycznie doliczany na konto "Przedpłaty Składek", pod warunkiem, że spełnione zostaną następujące warunki:

Uzupełnienie salda własnymi pieniędzmi w wysokości 20 tet;

Tworzenie wkładu. Utwórz jeden lub więcej programów wzajemnego finansowania i zainwestuj wszystkie pieniądze znajdujące się na Twoim Saldzie i Przedpłacie Składek;

Teraz otrzymasz bonus w wysokości 20 tet na swoje konto Prepaid;

Bonus jest dostępny tylko przez pierwsze 21 dni po rejestracji.

Bonus za pierwszą wpłatę jest naliczany pod warunkiem, że wpłata jest dokonywana z własnych środków, a nie z bonusu, który uczestnik otrzymał podczas rejestracji.

image3_3

PROGRAM MARKETINGOWY

image2_3

Środki w ramach projektu przeliczane są na krajową walutę - THETA (TETA 1 równa się 1 $).
Użytkownik może dokonać wpłaty za pomocą jednej wpłaty lub wpłacać cotygodniowe składki. Jeśli taka opłata zostanie pominięta, to ta wpłata jest „zaksięgowana” dla uczestnika, a Ty również będziesz musiał zapłacić odsetki za ten tydzień jako karę.

Początkujący mają możliwość utworzenia jednego depozytu na bloku testowym od 1 do 4 tygodnia z zyskiem 30%.
Minimalną ratę tygodniową można obliczyć dzieląc całkowitą kwotę przez liczbę tygodni. Maksymalny wkład to 100 TET.

W projekcie występują płatności torrentowe, dzięki którym duże sumy mogą zostać przelane na saldo w częściach. Pierwszy odbiór następuje w ciągu 24 godzin po utworzeniu wniosku o wypłatę. Projekt ma strategię o nazwie „Dzwonienie”, która pozwala uczestnikowi osiągnąć stabilny dochód pasywny. Możesz w prosty sposób obliczyć go samodzielnie.

Program poleceń projektu pozwoli Ci zarobić, nawet bez inwestowania w osiem poziomów dogłębnej struktury. Bonus partnerski w rozmiarze 10%-2%-0,5%-0,3%-0,2%-0,1%-0,1%-0,1% pobierany od tygodniowych opłat za polecenie. Do odebrania możliwy bonus 30$ za każdego nowego członka! oraz bonus za pierwszą wpłatę.

Podstawa stabilności i niezawodności

 
 

Jak twierdzi sama firma - "mechanika" projektu pozwala społeczności pracować przez dziesięciolecia, dzięki unikalnym narzędziom planowania finansowego, jak Harmonogram Płatności i jego adaptacja. Mechanika dostosowania harmonogramu płatności zapewnia ochronę przed wszelkimi dekoniunkturami i wahaniami sezonowymi. To kluczowy czynnik stabilności. Harmonogram wpłat budowany jest poprzez przewidywanie wielkości wpłat w przyszłości, w oparciu o dane i dynamikę wpływów w minionym okresie, a adaptacja pozwala na dostosowanie go zgodnie z aktualną sytuacją bez ryzyka zamrożenia depozytów i zatrzymania pracy Wspólnoty. Tym samym SuperKopilka jest najbardziej niezawodnym i bezpiecznym projektem, który generuje dodatkowy dochód w Internecie.

 

STATYSTYKI SUPERKOPILKA!

 
 

 
 
 
 

 

MINIMALNY START!
3 PROSTE, PASYWNE OPCJE!
PLATFORMA Z OGROMNYM STAŻEM!
CZĘSTE AKTUALIZACJE!

ZDECYDOWANY? ZDECYDOWANA?

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.