SELFMAKER

NOWA ERA SELF - SERVICE NA KTÓREJ MOŻESZ PASYWNIE ZARABIAĆ !

Przyszłość handlu jest związana z nowymi technologiami, w tym z zastosowaniem sztucznej inteligencji. Rewolucja dzieje sie tu i teraz. Jesteś na nią gotowy?

selfmaker chce kupowac szybciej
SELFMAKER W PREZENTACJACH VIDEO - W 100% POMOGĄ DLA CIEBIE ZROZUMIEĆ TEN BIZNES!
Projektowane przez SelfMaker kioski samoobsługowe wspierają procesy obsługi Klientów w różnych gałęziach przemysłu, takich jak: sprzedaż detaliczna, restauracje, recepcje, bankowość, transport zbiorowy. Piękny design, funkcjonalność i prostota użytkowania wyróżnia produkty SelfMaker na rynku i powoduje, że ich obsługa jest intuicyjna, prosta i zaoszczędza cenny czas.

....ale pomijając politykę i upodobania partyjne, warto się cieszyć z rozwoju polskiej firmy. Widać że oni też wiedzą, co jest dobre obecnie na rynku online oraz stacjonarnym.

 

 

Automatyzacja jest czymś co spotykamy teraz na każdym rogu. Okazuje sie że możemy na tym zarabiać.

Kasy samoobsługowe, zamiast zwykłych kas
Order kioski dzięki którym nie mamy presji wyboru
Fakturomaty oszczędzające czas
Biletomaty dzięki którym nie musimy stać w kolejkach
Totemy reklamowe zamiast papierowych gazetek
 Czy wiesz kto na tym zarabia⁉


 Sklepy i restauracje mając brak czynnika ludzkiego pozwalają sobie ciąć koszty, a klienci dokonując wyboru bez presji - kupują więcej. Dlatego też zarabiają na tym producenci urządzeń, którym ciężko wyrobić się ze zleceniami.

Dlaczego więc Ty nie mógłbyś zarabiać na automatyzacji⁉


Odpowiedź jest jedna - TAK MOŻESZ, pytanie tylko jak?
Wystarczy zostać współudziałowcem takiej firmy. Proste? Jasne, i klarowne‼

 Dlaczego nie zrobić tego z polską firmą z Łodzi, która jest liderem na rynku działając już 5 lat i właśnie zaczęła sprzedawać swoje udziały. Nasuwa się pytanie, skoro to taki świetny zysk, to po co im dodatkowy kapitał? Na realizację większych kontraktów, a jeśli większe kontrakty to potrzebne i większe zasoby, więcej ludzi, większe hale produkcyjne.


 

Ok ale jaki jest Twój udział w tym wszystkim?


‍Kupując udziały firmy (obecnie start od 100$! + 9$ członkostwo (umożliwia budowanie
biznesu)) możesz je w późniejszym okresie odsprzedać z dużym zyskiem. Wiadomym jest, że wartość akcji zależy od tego jak firma się rozwija, ile zarabia, z kim współpracuje i jakie zdobywa kontrakty.

Istnieje druga opcja, którą stosuję i polecam!

Za trzymanie tych udziałów możesz otrzymywać rok w rok dywidendę czyli udziały w zyskach, które wygeneruje firma. Czy jest to warte polecenia? Chyba retoryczne pytanie, ale mało tego za polecenie również zostaniesz wynagrodzony

Skoro to takie proste, dlaczego ludzie nie korzystają?
Boją się, dlatego też wiele osób zmarnowało życiowe szanse mając okazje, ale nie inwestując w firmy, które dałyby im dzisiaj spore zyski. Analizując tą firmę, być może zdecydujesz że to jest właśnie ten moment!

 Decyzja jak zwykle należy do Ciebie.

Kryptowalutowa forma pozyskiwania kapitału poprzez Blockchain

ICO (Initial Coin Offering) nie cieszy się już uznaniem inwestorów ze względu na liczbę niepowodzeń w ostatnich latach. Bardzo trudno będzie przedsiębiorstwom stworzyć kolejną walutę wirtualną przez ICO, gdyż inwestorzy są coraz bardziej podejrzliwi i żądają zabezpieczeń.

Nowością na rynku jest tokenizacja przedsiębiorstw, czyli STO (security token offering). STO polega na emisji tokenów, które posiadają cechy papierów wartościowych, podlegają pod ustawę o obrocie papierów wartościowych oraz spełniają wszystkie wymogi prawne, w tym obowiązek przygotowania prospektu emisyjnego. Dzięki temu nabywcy tokenów posiadają udziały w realnym przedsiębiorstwie i są uprawnieni do udziału w zyskach.

Stajemy w obliczu niepowtarzalnej szansy na zdobycie wieloletniego dochodu pasywnego, dzięki dywidendom wypłacanym z zysku firmy SelfMaker która w głównej mierze swoje działania opiera o wspomniane STO. Jeśli dodamy do tego, że firma wynagradza swoich udziałowców za przyprowadzenie klienta lub kolejnego udziałowca możemy stwierdzić, że jest to okazja, która przez długi czas się może nie powtórzyć. Czas zagarnąć kawałek tego tortu dla siebie.


Emisje STO przeprowadza SSS. Zakupując SSS stajemy się „udziałowcami” prawnie tokenariuszami kilku spółek i działań, które przeprowadza szeroko pojęta cała grupa SelfMaker, czyli:

SelfMakerTechnology
SelfBox
Retail
Hala
Fotowoltaika

Kolejne rzeczy które będą wdrażane, również będą wspólnym mianownikiem automatyzacji firmy. Jeśli widzisz w tym potencjał tak jak ja, to zrób własny research i wskakuj na pokład.

Perspektywy dla SelfMaker

Zapewne nie raz zdarzyło Ci się przegapić jakąś okazję inwestycyjną:

Apple - kurs akcji w 2007 roku znajdował się na poziomie $19,78, obecnie $320, wygenerowało to zwrot w wysokości $16.177 za każde zainwestowane $1000.

Amazon - kurs akcji w 2007 roku znajdował się na poziomie $79,91, zaś obecna cena wynosi $2079. Zainwestowane początkowo $1000 zmieniłoby się w imponujące $26.016.

Netflix - wynik internetowej wypożyczalni filmów i seriali przewyższył oczekiwania wszystkich inwestorów. Ten, kto w 2007 roku zainwestował w tę spółkę $1000 dolarów przy cenie akcji $2,5 i cierpliwie poczekał, obecnie ma powody do radości, ponieważ posiada $146.400 za każdy zainwestowany $1000.

BTC - nie każdy jeszcze sobie zdaje z tego sprawę, ale gdyby w 2010 roku zainwestować $1000 w BTC po cenie np. $0,10 to po dzisiejszym kursie na naszym koncie znajdowałoby się $100.000.000.


W dzisiejszych czasach stawiamy na rozwój technologiczny i automatyzację

SelfMaker to być może perełka która umożliwia nie tylko zakup udziałów, ale i możliwość zarabiania na 4 różne sposoby. Nie jest to żaden projekt, ale firma technologiczna powstała w 2015 roku, która ma podpisane wielomilionowe kontrakty nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Cena początkowa to $2,5. Do ilu urośnie np. za 5 lat?

Możemy spekulować, z drugiej jednak strony uważam że nie warto przegapić tej szansy. Wielu inwestorów i marketerów podjęło już swoje działania.

Oficjalnymi partnerami SelfMaker są Samsung oraz Microsoft

Zrealizowane kontrakty z takimi firmami między innymi jak:

Duracell, Ikea, Leroy, Merlin, Biedronka, Rossman, Carrefour, Kaufland, Decathlon, Dworzec Online, Arriva, Auchan, Empik, Olimp


DANE KONTAKTOWE:

Emulator kopania kryptowaluty z możliwością wypłaty prawdziwych pieniędzy

Po rejestracji otrzymujemy 50 rubli które zaczynają nam co sekundowe naliczenia. Bezpieczeństwo Wszystkie transakcje w pr...
WIĘCEJ!

W jaki sposób powstają produkty SelfMaker

Dla właścicieli często zadawane są pytania jak powstają ich urządzenia. Jak sami twierdzą, z MIŁOŚCI do detali, do użytych materiałów, do tych wszystkich mechanizmów, których finalnie nikt nie widzi.

Gdy MY sobie smacznie śpimy, pijemy dobrą kawę o poranku i nawet gdy idziemy w imprezowe miasto, ich kioski pracują. Są testowane, poddawane udoskonaleniom, montowane… i ostatecznie podziwiane.

Lubią to robić, a warto też wspomnieć że jest to efekt naprawdę ciężkiej, zespołowej pracy.

  • Świetne, nowoczesne rozwiązania na których zarabiać może praktycznie każdy!
  • Start od 100$! + 9$ członkostwo (umożliwia budowanie biznesu)
  • 4 sposoby zarabiania
  • Emisje STO przeprowadzane przez SSS
  • Polska firma z Łodzi
  • 5 lat na rynku
  • Realizowane kontrakty z wieloma znaczącymi, topowymi firmami

TAKA OKAZJA MOŻE JUŻ SIĘ NIE POWTÓRZYĆ. ZOSTAŃ PARTNEREM SELFMAKER!
Inwestowanie na rynku Forex, towarowym, giełdzie, kryptowalutach czy reklamie internetowej zawsze wiąże się z ryzykiem.

Blog e-pasywnezarabianie.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym a wszelkie załączniki, wpisy przygotowano wyłącznie w celach informacyjnych. Podane informacje: nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów lub wystawców, nie stanowią oferty zbycia lub nabycia wymienionych w nich instrumentów finansowych, nie stanowią podstawy do zawarcia, jakiejkolwiek umowy lub powstania jakiegokolwiek zobowiązania.

selfmaker button
Copyright 2020 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.