ROCKWALL INVESTMENTS

Często mówimy w Internecie o możliwościach „pasywnych dochodów”.

I co się okazuje? Mamy kolejną okazję..

 

 
ZAREJESTRUJ SIĘ I ZOBACZ JAK DZIAŁA FIRMA

 

 

Poniżej temat który już osoby z „światka biznesowego ” znają a te które nie znają? mogą poznać poniżej. Temat ciekawy i wygląda na taki który nie jest „chwilówką”. Jednak jak wszędzie – tak i tu o ryzyku należy pamiętać. Zaczynamy!

Rockwall Investments - Wywiad z CEO ( Tomasz Pawlik feat. Elżbieta Sarna )

ROCKWALL INVESTMENTS to firma która w ofercie ma kilka możliwości inwestycyjnych.

Są to między innymi:

 - kontrakty na moc obliczeniową: ETH, ETC, UBQ, ZEC, DASH, BTC

- inwestycje w nieruchomości (do 12% w skali roku) - (obecnie nie aktywna)

- matryce 3x3 11 różnych matryc (10$ - 12000$) 39 miejsc w każdej z matryc, zamkniecie jej daje 20 krotność ceny matrycy

Standardowe produkty jakie w Rockwall były do niedawna to:

- "FUSION" czyli inwestycje w trading na giełdzie (do 1,5% naliczeń dziennie / 150 dni)

Na dziś jest wiele zmian. W dobrym kierunku.


1.Zmiana aktualnej siedziby firmy z Wysp Nevis na Maltę
.


2. Dnia 26.11.2018 "znika" pakiet Trading Fusion
a jego miejsce zastępuje pakiet Integra, w czterech rodzajach: Mini, Medium, Max i Pro. W tym przypadku zarabiać będziemy nie jak do tej pory tylko z tradingu ale również z :

– botów i algorytmów 35%
– kopania metodą POS 20%
– kopania metodą POW 20%
– Masternodes 17%
– kopanie POC 8%

W Integra zmieni się również zwrot pakietu i będzie on wynosił 140 lub 145% niezależnie od czasu pracy. Dzienny zwrot do 1.6%. Partnerzy Rockwall Investments otrzymali także gwarancję, że w 250 dni musimy odzyskać 100%, jeśli tak nie będzie firma dopłaca nam brakującą kwotę do włożonego depozytu. W momencie uruchomienia nowej platformy stare pakiety zostały przełączone na nowe zasady.

Plan Marketingowy - teraz możemy mieć nie 16% ze swojej struktury, a nawet 20%


3.Przyśpieszacz a więc Booster do Miningu.


Dzięki niemu nasza moc do kopania kryptowalut się zwiększa. Dla przykładu: 1 kupiona tarcza Shields za 10 $ zwiększy mining o o 0,01 %. To znaczy że każda kupiona tarcza da nam produkt w postaci Boostera.
Maksymalna możliwa ilość posiadanych tarcz (w każdej kwocie), będzie wynosiła 100. Czyli będzie można mieć 100 tarcz za 10$, 100 tarcz za 25 $ itd. Booster będzie oczywiście przydatny dla osób które kupią kontrakt w miningu.


Innymi produktami przy Tarczach (Shield) będą:


Shield 10 $ – Boost 0,01 % + produkt: podstawowa strona landing page
Shield 25 $ – Boost 0,015 % + produkt: banery reklamowe
Shield 50 $ – Boost 0,02 % + produkt: e-book
Shield 75 $ – Boost 0,025 % + produkt: personalizowane konta mailowe
Shield 100 $ – Boost 0,03 % + produkt: premium landing page w podstawowych językach
Shield 150 $ – Boost 0,035 % + produkt: premium landing page w rozszerzonych językach
Shields 200 $ – Boost 0,04 % + produkt: personalizowana domena

Co Nas czeka w Rockwall Investments w przeciągu najbliższych  miesięcy oraz w 2019 roku?

♨️⏯️ PROJEKT: WeAreMasternodes Club (już działa ZOBACZ TU!)– autorski projekt napisany specjalnie dla Rockwall, zarządzany przez specjalistów z branży. Będzie tu również podpięty specjalny program partnerski (struktury będą przeniesione, takie jak są w Rockwall). Prawdopodobnie to jedyny projekt tego typu na rynku oparty o masternody. Sam system jest już testowany ponad 3 miesiące.

♨️⏯️ PROJEKT: Trading Automation: – system do tradingu. W testach od ok 6 miesięcy, start najwcześniej za 3-4 miesiące, skuteczność na rynku kryptowalut: około 93%. Będziemy mieć pełny dostęp do kapitału, pomimo że bot automatycznie sam otwiera i zamyka pozycje, to możemy w każdej chwili sami zdecydować o ich zamknięciu.

♨️⏯️ PROJEKT: Arbitraż: – system, który dzięki autorskiemu API i oprogramowaniu będzie przy arbitrażu przyspieszał wysyłanie środków na giełdy i całe zarządzanie coinami, automat ten sam przeszuka giełdy i wskaże na jakich parach najlepiej w tej chwili przeprowadzić arbitraż.

♨️⏯️ PROJEKT: Rockwall Estate (nieruchomości): – na ten moment najsensowniejszą opcją wprowadzenia Estate w Rockwall byłaby tokenizacja, ale ponieważ tokeny nie są w Polsce uregulowane, to prawnicy są już umówieni do KNF w tej sprawie, tak, żeby wszystko co robi Rockwall było legalne i bez prawnych wątpliwości. Jeśli KNF wypowie się pozytywnie to prawnicy będą właśnie za oparciem inwestycji w nieruchomości na tokenizacji, ale to będzie wymagało czasu. Jeśli nie, to będą szukali kolejnych możliwości

♨️⏯️ PROJEKT: Plan samochodowy: – wprowadzenie zasad na jakich użytkownik Rockwall będzie mógł otrzymać od firmy dofinansowanie do leasingu, kredytu czy wynajmu samochodu. Dla przykładu, jeśli w ciągu trzech kolejnych miesięcy utrzymamy poziom budowy naszej grupy na stałym poziomie to firma dopłaci nam się do raty leasingowej auta (firma) lub w przypadku osoby fizycznej można tą kwotę dostawać co miesiąc na swoje salda – to już indywidualnie ustalane z firmą, najniższy próg to 10 tys $ obrotu wówczas dostajemy miesięcznie 200$, czyli około 750 zł, max z tego programu można wyciągnąć to 21 tys zł na miesiąc.

♨️⏯️ PROJEKT: RockingAds: – procedury będą proste. Klient kupuje reklamy, ludzie je oglądają i dostają za to wynagrodzenie. Tu również plan marketingowy w strukturach będzie przeniesiony automatycznie. Na zakup reklamy na platformie będzie można oczywiście dostać fakturę.


Jak w większości firm internetowych warto zwrócić uwagę na budowę zespołu. W zależności od obrotu naszej grupy, mamy określony procent zarobków.
.....Zanim zadasz pytanie.......

....dużo nowości, dużo zmian, same pozytywne informacje na 2018/2019 rok w poniższej aktualizacji. Koniecznie dołącz także do naszego Teamu Rockwall na Facebook

KOPALNIE

Dwuletnie kontrakty na wydobycie ETH, ETC, UBQ, ZEC, DASH, BTC, FUTUROCOIN. Zróżnicowane cenowo, możliwość wykupienia mocy obliczeniowej już od kilku dolarów. Można kupować wiele razy te same kontrakty czyli np 20 x po 100 MH/S, W przyszłości możliwość kopania innych kryptowalut. Uruchomienie kontraktów w miningu odbywa się w przeciągu 20 dni od dnia ich zakupu

MATRYCE 3X3

10$ / 25$ / 50$ / 75$ 100$ / 150$ / 200$ / 500$ 1500$ / 6000$ / 12000

Wpiszesz 39 osób i tym samym zamkniesz matryce. Po zamknięciu matrycy masz 20 krotność ceny matrycy np:

Wpiszesz do matrycy za 10$ 39 osób które ją kupują i w tym momencie z 10$ robisz 200$
Wpiszesz do matrycy za 50$ 39 osób które ją kupują i w tym momencie z 50$ robisz 1000$
Wpiszesz do matrycy za 12000$ 39 osób które ją kupują i w tym momencie z 12000$ robisz 240 000$

Po zamknięciu matrycy otwiera dla Ciebie się nowa - ZA DARMO!

Dodatkowo oprócz ewentualnych profitów z zamknięcia matrycy mamy tez % od bezpośrednich partnerów w postaci 8 % od wydanych środków na zakup matrycy!

WAŻNE

Wszystkie prowizje i naliczenia w dolarach dzielone są na 2 salda w proporcji 50/50. Dzięki temu 50% trafia na reinwestycję do programu (Available Balance) i można to wydać na dowolny produkt w programie. (Nie dotyczy zarobków z kopalni) a 50% można wypłacić (Withdraw Funds). Docelowo po zbudowaniu odpowiednich rezerw programu procent przymusowej inwestycji będzie stopniowo zmniejszany do 10% jednakże zasada ta może ulec zmianie. Reinwestycję można ustawić w Account Settings pomiędzy 50-100%. Można również przetransferować pieniądze z Withdraw Funds do Available Balance.

PROGRAM POLECEŃ

Dotyczy programów inwestycyjnych Kopalni i Fusion>Integra:
Prowizje ze struktury są do 10 poziomu, żeby osiągać wyższe progi będzie trzeba osiągnąć odpowiedni próg obrotu w firmie.

(OBECNIE OPCJA NIEAKTYWNA) PROFESJONALNY HOLDING NIERUCHOMOŚCI

Firma z Warszawy zajmująca się luksusowymi apartamentami, w bardzo dobrych lokalizacjach. 3 różne pakiety inwestycyjne: 8% / 10% / 12% w zależności od wybranego pakietu.

FUSION > INTEGRA

Pakiet oparty o trading na giełdzie. Profesjonalni traderzy grają na giełdzie i generują Nam naliczenia do 1,6 % dziennie do czasu wypracowania 140 lub 145 %. Start od 50$. Wszystkie pakiety Tradingowe są aktywowane po 5 dniach od ich daty zakupu.

PASYWNY BIZNES

Poniżej znajdziesz kroki które należy wykonać aby rozpocząć współpracę z ROCKWALL INVESTMENTS

rockwall plakacik coolll.jpg
Jak w każdym biznesie, wyniki zależą od Ciebie i Twojej pracy

rockwall mining.jpg

..szczególnie te pasywne

rockwall commision

PIERWSZE KROKI:

Zarejestruj się klikając TU! Następnie obejrzyj video. Pokazany jest w nim proces działania, doładowania konta, zakupu matryc oraz miningu.

 

 

 
 

KOLEJNE TWOJE DZIAŁANIE:

Zapoznaj się z TYM LINKIEM. Został w nim pokazany dalszy proces działania w Rockwall Investments. Następnie skontaktuj się ze mną - KLIKNIJ- Napisz Wiadomość - Dodam Ciebie do grupy oraz konwersacji na Facebooku abyś miał przepływ informacji - dodatkowo będziemy w kontakcie w razie pytań.

 

 

ZAŁOŻYCIELAMI ROCKWALL INVESTMENTS SĄ POLACY:

RAFAŁ KRAKOWIAK

WIKTOR ZAJĄCZKOWSKI

W PREZENCIE ZA SWOJĄ AKTYWNOŚĆ OTRZYMASZ 10$ NA MATRYCE. OFERTA WAŻNA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!

 

"ZAWSZE PAMIĘTAJ O DYWERSYFIKACJI - ZAWSZE PAMIĘTAJ O RYZYKU!"Powyższy opis ma charakter informacyjno - edukacyjny i nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że żaden sposób inwestowania nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.
Copyright 2017 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved
Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Kurcze…weź się w końcu obudź.

„Tak się składa” że żyjemy coraz dłużej , Nasza praca coraz bardziej Nas obciąża a od własnego kraju dostajemy… coraz...

Zamknij