PARAIBA - CEL TO HANDLOWAĆ DOBRZE, A NIE CZĘSTO!

“Inwestowanie pieniędzy to proces angażowania zasobów w sposób strategiczny, tak by osiągnąć określone zamierzenie.”

NIEZBĘDNE INFORMACJE ODNOŚNIE PROJEKTU!

Firma zarejestrowana w Hong Kongu. Paraiba World Ltd.
22/F Times Square Tower 2, 1 Matheson Street, Causeway Bay,
Hong Kong.

Istnieje od października 2019, ale dopiero od 1 lutego 2020 roku nastąpiła mocna ekspansja na rynek ogólnoświatowy. Backoffice prosty, czytelny  dobrze przygotowany do działania.

Tego rodzaju projekty znamy i mamy różne doświadczenia. Czym więc wyróżnia się Paraiba?

1. Konkretnie wyliczone i dzięki temu nieprzesadzone wypłaty. Dodatkowo: 5 sposobów zarabiania. 

2. Wypłaty i naliczenia są od czwartku do niedzieli (ok. 16 dni w ciągu miesiąca) .

Pozostałe dni firma pracuje na siebie, na zabezpieczenie, na swój rozwój. 

3. Na dziś w Paraiba działa 7 grup tradingowych, które nie mają możliwości wypłacenia środków (pod nadzorem). 

4. Nie ma prowizji za wprowadzanie tak jak to bywało w innych biznesach.

Wszystkie prowizje są płacone od zarobionych, wygenerowanych środków przez traderów.

5. Ciekawy plan marketingowy, który w połączeniu z inwestycją powoduje generowanie każdego dnia, dochodu pasywnego

(0,3% do 0,5% dziennie, 4 dni w tygodniu). 

6. Budowania jest tylko JEDNA linia i z tej linii również mamy możliwość otrzymywania dochodu pasywnego. Każda nowa osoba w projekcie ląduje pod nami.

7. Kapitał jest deponowany w BTC. Minimalny depozyt 25$, kwalifikacja do bonusów z poleceń oraz zysku z depozytu rozpoczyna się od 100$. Cykl trwa 100 dni. WAŻNE! Aby otrzymywać naliczenia na platformie - konieczna jest weryfikacja KYC!. 
Paraiba jest w posiadaniu licencji bankowej oraz własnej giełdy. Duże plany firmy co do rozwoju.

Odbyło się już kilka spotkań z właścicielem firmy w Polsce (relacje z spotkania umieściłem na mojej grupie FB, możesz do niej dołączyć poniżej). CEO projektu to Erich Ely. Prowadzi swoje firmy w Niemczech i Usa jest z Austrii. Osoba bardziej prywatna, która nie lubi Fejsbukowego rozgłosu. woli spotkanie w tzw. "cztery oczy". W sumie...popieram.

ryzyko wazne

START

...OD 25$ LUB 100$ BUDUJĄC TEAM

REINWESTYCJA

..OD 25$

DEPOZYT

...ORAZ WYPŁATY W KRYPTOWALUTACH

KONCEPCJA BIZNESOWA

Handel krypto

Handluje się nimi na kilku giełdach z
różnymi grupami traderów.
Podział handlu kryptograficznego
jest mniej ryzykowny.

ArbitrażCelem transakcji arbitrażowych jest kupno

na jednym rynku przy jednoczesnej
sprzedaży tej samej wielkości na innym
rynku, aby wykorzystać różnice cenowe
między nimi.

Handel walutamiStworzony przez grupę traderów z

doświadczeniem i sukcesami.
Pracują razem, profesjonalnie i z
powodzeniem w silnej sieci.

PODZIAŁ ZYSKÓW

Zyski są dystrybuowane co tydzień od czwartku do niedzieli.
Model biznesowy został zaprojektowany w taki sposób, że wynagrodzenie może wynosić maksymalnie 1,4% na dzień / konto. Brak premii binarnych i premii za polecenie = zaangażowane 100% kapitału

MODEL KOMPENSACYJNY

INWESTYCJA

MATCHING BONUS

Aktywny użytkownik to depozyt minimum $100.
Minimalna wpłata bezpośrednio z poleconych wynosi 100 dolarów. Nie ma znaczenia, czy osoba bezpośrednia wpłaci więcej czy nie. Matching Bonus jest naliczany z depozytów w pierwszej linii.

 

PULA UDZIAŁÓW

Wartość ta jest jedynie szacunkową wartością i może ulec zmianie. Dokładna kwota zależy od Twojej pozycji w globalnej strukturze wszystkich zakwalifikowanych i sumy wszystkich wpłat. Inwestowanie wiąże się z wysokim ryzykiem.  Proszę inwestować tylko te pieniądze, na których stratę Cię stać. Platforma robi wszystko, aby osiągnąć dobre wyniki, ale nie ponosi odpowiedzialności za straty. Nie udzielane są żadne gwarancjie w odniesieniu do wyników lub zysków finansowych. Wszystkie rodzaje inwestycji wiążą się z ryzykiem finansowym, a obowiązkiem osób fizycznych jest dokonywanie inwestycji za pomocą informacji zawartych na stronie firmowej oraz innych źródeł. Wyniki osiągnięte w przeszłości nie gwarantują sukcesu w przyszłości. Cała inwestycja nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które mogą być poniesione w wyniku zastosowania się do modelu podanego na stronie o nazwie PARAIBA.WORLD.

 

⭐️Robotyka - niskooprocentowana. Recenzja o pracy platformy oraz dochodach od 0,25% do 0,5% dziennie przez 12 dni roboczych / 17 dni kalendarzowych!

Marketing w projekcie Robotyka Program partnerski Jak zarejestrować się w Robotics i dokonać wpłaty? Robotyka: recenzje i opinia ...
CZYTAJ WIĘCEJ!

DOWNLINE BONUS

Opcja dla  aktywnego użytkownika i posiadacza minimum $1000 aktywnego depozytu. Minimalna wpłata bezpośrednio poleconych wynosi 1000 dolarów. Nie ma znaczenia, czy osoba bezpośrednia wpłaci więcej czy nie. Downline Bonus jest wypłacany z depozytów w całej dolnej linii sponsorowania.

 

BONUS ZA RANGI

Minimalny depozyt na własnym rachunku
Minimalna liczba osób w pierwszej linii
 Łączny depozyt w pierwszej linii
Bonusy są wypłacane tylko raz

Przykład:

1. aby osiągnąć rangę Zielonego Diamentu, musisz mieć na swoim koncie co najmniej $10.000.
2. minimum 5 bezpośrednio poleconych z całkowitym depozytem minimum $5000 w pierwszej linii,

3. jeden Niebieski Diament pod Tobą

 

 

Handel produktami finansowymi (takimi jak waluty obce, kryptowaluty czy opcje binarne) wiąże się z wysokim poziomem ryzyka i dlatego nie jest odpowiedni dla inwestorów typu safe- haven. W szczególności, dźwignia finansowa wiąże się z wysokim stopniem ryzyka. Wysoki efekt dźwigni może zadziałać dla Ciebie, ale również przeciwko Tobie. Dokładnie rozważ swoje cele w inwestowaniu lub spekulacji, swoją pozycję finansową, swoje podejmowane ryzyko, swoje potrzeby, a także doświadczenie i wiedzę na ten temat, zanim zaczniesz handel on-line na rynkach finansowych lub na pozagiełdowych platformach obrotu. Zawsze istnieje korelacja pomiędzy wysokim zyskiem a wysokim ryzykiem. Każdy rodzaj handlu i spekulacja produktami finansowymi, które mogą generować niezwykle wysokie zyski, oznacza równie zwiększone ryzyko. Należy pamiętać, że zyski z przeszłości nie są gwarancją pozytywnych wyników w przyszłości. W handlu spekulacyjnym na zagranicznej giełdzie, w kontraktach na różnice lub (binarnych) opcjach można stracić wszystko lub część swojego kapitału. Handluj tylko pieniędzmi, na których utratę możesz sobie pozwolić. Bądź świadomy całego ryzyka związanego z obrotem produktami finansowymi w Internecie. Przed zdeponowaniem środków, w miarę możliwości zyskaj głębokie doświadczenie w handlu fikcyjnym kapitałem. Możesz wtedy przetestować wybraną strategię bez ryzyka finansowego i zapoznać się z produktami finansowymi będącymi przedmiotem obrotu.

Copyright 2020 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.