onward button

Z informacji na stronie wynika, że firma istnieje od 2000 roku i obecnie daje możliwość uczestniczenia w niej partnerom online. Co możemy zyskać we współpracy z tym projektem ? Ciekawe możliwości zarobku, a zwłaszcza udział na platformie, która jak większość uważa ma... "ręce i nogi". Czas jak zwykle wszystko zweryfikuje, widząc jednak możliwości firmy - ja już miejsce na pokładzie zająłem.

onward plakat
Onward Capital Environmental Holding to innowacyjna firma, która od lat specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu technologii pomagających zredukować szkodliwe emisje do środowiska oraz uczynić naszą Ziemię czystszym, wygodniejszym i bezpieczniejszym miejscem do życia.
Wdrażają swoje projekty i myślą o przyszłych pokoleniach, inwestując w eko-dziedziny, takie jak rozwój nowych źródeł energii odnawialnej, modyfikowanie i ulepszanie istniejących alternatywnych źródeł energii odnawialnej, sprzedaż i instalowanie obiektów do wytwarzania energii odnawialnej, opracowywanie nowych i ulepszanie istniejących urządzeń do przemysłowych linii recyklingu, koncepcje i technologie tworzenia autonomicznych eko-miast oraz poszukiwań, analiz biznesowych, optymalizacji i rozwoju, a następnie sprzedaż obiecujących eko-start-upów na całym świecie.

INFORMACJE O PLATFORMIE

 • O FIRMIE
 • JAK ZARABIAMY W FIRMIE
 • Platforma swoje narodziny i sukces biznesowy zawdzięcza założycielowi Onward Capital, Oscarowi Finniganowi, i jego sześcioletniej pielgrzymce biznesowej do dziesiątek krajów, wśród nich zarówno liderów w dziedzinie ochrony środowiska, jak i krajów, które nadal wyrządzają wielką szkodę ekologii naszej planety. Podczas swojej światowej podróży Oscar Finnigan zdobył wiedzę, pomysły i wizję tego, jak powinien wyglądać świat przyszłości, co stało się podstawą do powstania prawdopodobnie najlepszej firmy na świecie specjalizującej się w tworzeniu i wdrażaniu w realne życie najbardziej efektywne ekotechnologie w zakresie odnawialnych źródeł energii, recyklingu, tworzenia eko-miast i rozwoju przyjaznych dla środowiska start-upów. To właśnie startup (mający na celu opracowanie nowej generacji modułów fotowoltaicznych o wysokiej koncentracji), wymyślony i wdrożony przez talent Oscara Finnigana, stał się kamieniem węgielnym stabilności finansowej firmy Onward Capital, do której Oscar Finnigan zainspirował się międzynarodowym sukcesem. swojego pierwszego startu w dziedzinie eko-inwestycji.

 • W projekcie mamy kilka różnych planów inwestycyjnych. Nie będę omawiał ich wszystkich, są one dostępne na stronie oraz w prezentacji, którą umieszczam poniżej. Zazwyczaj każdemu doradzam start na minimalnym pakiecie. Wypróbować, zbadać inne źródła informacji o firmie i dopiero wtedy podjąć ewentualne większe działania. W pakiecie podstawowym mamy:

  Dzienny zysk: 0,8% - 1,2

  Minimalna inwestycja: 25 USD

  Maksymalna inwestycja: 300 USD

  Praca pakietu: 10 dni

  Wypłata kwoty głównej: tak

  Okres naliczania: Poniedziałek - Piątek

 • WPŁATY - WYPŁATY
 • AFFILACJA. PLANY PROWIZYJNE
 • Wpłaty można dokonać za pośrednictwem portfela Perfekt Money lub kryptowaluty Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH).

  Wypłaty mogą być dokonywane codziennie (min. 6$), na portfelu Perfect Money lub Bitcoin (BTC), kryptowalutach Ethereum (ETH).

  Jest też dostępny kantor!

 • Poprzez polecanie możliwości w OnWard, można zarabiać prowizje na wielu poziomach twojego zespołu. Im masz wyższy stopień do którego się kwalifikujesz, tym wyższą kwotę pieniędzy możesz zarobić w swoim planie kompensacyjnym. Podstawą rozwoju kariery dla tych, którzy widzą siebie w czołówce rozwoju firmy, jest stworzenie maksymalnej struktury partnerskiej i ciągły wzrost rotacji strukturalnej. Obrót strukturalny to całkowita kwota, która została zainwestowana przez partnerów Twojej struktury partnerskiej. Poza tym istnieje również obrót osobisty. Wraz z obrotem strukturalnym, zawsze rośnie również obrót osobisty i jest to całkowita kwota, którą osobiście zainwestowałeś w naszą firmę. Te dwie wartości (Obrót Strukturalny i Obrót osobisty) określają, czy otrzymujesz status Partnera najwyższej rangi i premie za działalność Partnerstwa, podczas gdy status Partnera o standardowej randze nie prowadzi do premii Partnerskiej.

ogolny szybki start projekt

Olejek CBD. Dlaczego nie warto go kupować na Allegro lub Olx?

CBD dlaczego nie kupować na portalach aukcyjnych? Obecny rynek produktów z CBD, jest niesamowicie chaotyczny. Wiele firm sprzedaje zwyk...
OSTATNI POST
ryzyko wazne

VIDEO ONEWARD CAPITAL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.