onward button

Z informacji na stronie wynika, że firma istnieje od 2000 roku i obecnie daje możliwość uczestniczenia w niej partnerom online. Co możemy zyskać we współpracy z tym projektem ? Ciekawe możliwości zarobku, a zwłaszcza udział na platformie, która jak większość uważa ma... "ręce i nogi". Czas jak zwykle wszystko zweryfikuje, widząc jednak możliwości firmy - ja już miejsce na pokładzie zająłem.

onward plakat
Onward Capital Environmental Holding to innowacyjna firma, która od lat specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu technologii pomagających zredukować szkodliwe emisje do środowiska oraz uczynić naszą Ziemię czystszym, wygodniejszym i bezpieczniejszym miejscem do życia.
Wdrażają swoje projekty i myślą o przyszłych pokoleniach, inwestując w eko-dziedziny, takie jak rozwój nowych źródeł energii odnawialnej, modyfikowanie i ulepszanie istniejących alternatywnych źródeł energii odnawialnej, sprzedaż i instalowanie obiektów do wytwarzania energii odnawialnej, opracowywanie nowych i ulepszanie istniejących urządzeń do przemysłowych linii recyklingu, koncepcje i technologie tworzenia autonomicznych eko-miast oraz poszukiwań, analiz biznesowych, optymalizacji i rozwoju, a następnie sprzedaż obiecujących eko-start-upów na całym świecie.

INFORMACJE O PLATFORMIE

 • O FIRMIE
 • JAK ZARABIAMY W FIRMIE
 • Platforma swoje narodziny i sukces biznesowy zawdzięcza założycielowi Onward Capital, Oscarowi Finniganowi, i jego sześcioletniej pielgrzymce biznesowej do dziesiątek krajów, wśród nich zarówno liderów w dziedzinie ochrony środowiska, jak i krajów, które nadal wyrządzają wielką szkodę ekologii naszej planety. Podczas swojej światowej podróży Oscar Finnigan zdobył wiedzę, pomysły i wizję tego, jak powinien wyglądać świat przyszłości, co stało się podstawą do powstania prawdopodobnie najlepszej firmy na świecie specjalizującej się w tworzeniu i wdrażaniu w realne życie najbardziej efektywne ekotechnologie w zakresie odnawialnych źródeł energii, recyklingu, tworzenia eko-miast i rozwoju przyjaznych dla środowiska start-upów. To właśnie startup (mający na celu opracowanie nowej generacji modułów fotowoltaicznych o wysokiej koncentracji), wymyślony i wdrożony przez talent Oscara Finnigana, stał się kamieniem węgielnym stabilności finansowej firmy Onward Capital, do której Oscar Finnigan zainspirował się międzynarodowym sukcesem. swojego pierwszego startu w dziedzinie eko-inwestycji.

 • W projekcie mamy kilka różnych planów inwestycyjnych. Nie będę omawiał ich wszystkich, są one dostępne na stronie oraz w prezentacji, którą umieszczam poniżej. Zazwyczaj każdemu doradzam start na minimalnym pakiecie. Wypróbować, zbadać inne źródła informacji o firmie i dopiero wtedy podjąć ewentualne większe działania. W pakiecie podstawowym mamy:

  Dzienny zysk: 0,8% - 1,2

  Minimalna inwestycja: 25 USD

  Maksymalna inwestycja: 300 USD

  Praca pakietu: 10 dni

  Wypłata kwoty głównej: tak

  Okres naliczania: Poniedziałek - Piątek

 • WPŁATY - WYPŁATY
 • AFFILACJA. PLANY PROWIZYJNE
 • Wpłaty można dokonać za pośrednictwem portfela Perfekt Money lub kryptowaluty Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH).

  Wypłaty mogą być dokonywane codziennie (min. 6$), na portfelu Perfect Money lub Bitcoin (BTC), kryptowalutach Ethereum (ETH).

  Jest też dostępny kantor!

 • Poprzez polecanie możliwości w OnWard, można zarabiać prowizje na wielu poziomach twojego zespołu. Im masz wyższy stopień do którego się kwalifikujesz, tym wyższą kwotę pieniędzy możesz zarobić w swoim planie kompensacyjnym. Podstawą rozwoju kariery dla tych, którzy widzą siebie w czołówce rozwoju firmy, jest stworzenie maksymalnej struktury partnerskiej i ciągły wzrost rotacji strukturalnej. Obrót strukturalny to całkowita kwota, która została zainwestowana przez partnerów Twojej struktury partnerskiej. Poza tym istnieje również obrót osobisty. Wraz z obrotem strukturalnym, zawsze rośnie również obrót osobisty i jest to całkowita kwota, którą osobiście zainwestowałeś w naszą firmę. Te dwie wartości (Obrót Strukturalny i Obrót osobisty) określają, czy otrzymujesz status Partnera najwyższej rangi i premie za działalność Partnerstwa, podczas gdy status Partnera o standardowej randze nie prowadzi do premii Partnerskiej.

Handel społecznościowy - skopiuj najlepszych sprzedawców kryptowalut

W świecie zdominowanym przez aplikacje społecznościowe zaskakujący jest brak platform społecznościowych zajmujących się rynkiem krypto...
OSTATNI POST

VIDEO ONEWARD CAPITAL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.