PROJEKT NAGA - PROSTY AUTO TRADING
TRANSPARENTNA PLATFORMA, W PEŁNI ZAUTOMATYZOWANA, LEGALNA, OPARTA NA KOPIOWANIU TRADERÓW

Skorzystaj z "auto - kopiowania". Odkryj najlepszych traderów NAGA w tabeli liderów, skopiuj ich strategie handlowe za pomocą jednego kliknięcia i ciesz się gotówką. Ty zajmujesz się czymś innym - Oni  robią za Ciebie całą robotę. 

UWAGA! Jeżeli zdecydujesz się na rejestrację, kliknij na dole "Zapisz się", następnie wybierz opcję "Naga Capital" jeśli zależy Ci na maksymalnej dźwigni (1:1000) oraz pracy mniejszego kapitału.

 

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ NAGA TRADING!

Wiodące konto handlowe typu „Wszystko W Jednym”

Otwórz konto live i ciesz się:

    -narzędziami handlu społecznościowego

-twoją własną kartą NAGA MasterCard

-handluj prawdziwymi kryptowalutami i własnym portfelem w NAGAXWizja NAGA jest prosta i uniwersalna: rozwiązanie finansowe dla wszystkich. Dzięki ekosystemowi innowacyjnych przedsięwzięć, NAGA umożliwia wszystkim dostęp, przechowywanie, handel i inwestowanie w rynki finansowe, kryptowaluty i towary wirtualne. Platforma stara się rozwijać branżę technologii finansowych i stale dążą do tego, by być wiodącą, zaufaną, bezpieczną i najbardziej zaawansowaną siecią inwestycji społecznych.

Dlatego też NAGA TRADER jest dla wszystkich tych, którzy chcą Trejdować, ale nie mają o tym zielonego pojęcia bądź profesjonalnej wiedzy.

NAGA to firma fintechowa działająca od 2015 roku. CEO projektu to Benjamin Bilski, Polak. W magazynie Forbes (ZOBACZ) można poczytać o tym w jaki sposób oraz od jakiego czasu działa ta osoba w branży. W projekt NAGA, inwestują oraz ubezpieczają depozyty - niemieckie banki. Mamy tu kilka opcji zarobku, Mega Plus - w końcu nie ma konieczności rekomendacji. Działania typowo pasywne, łącznie z zarobkami. W 2020 roku będzie miała miejsce duża konferencja w Poznaniu, Wrocławiu oraz Warszawie odnośnie tej firmy.

NAGA TO:

Proste działanie oparte na kopiowaniu Traderów.
Szybka opcja sprawdzenia Tradera, jego wyników, wpłaty zysków procentowych.
Rodzaj automatycznego i ręcznego ustawienia kopiowania (Pozycja, Inwestycja). Możliwość ręcznego ustawienia Stop Loss oraz Take Profit  lub też zdanie się w 100% na działanie Tradera i przez niego otwieranie i zamykanie pozycji. Wolność wyboru.
Możliwość edytowania ustawień, zamykanie pozycji w tradingu w trybie "instant"
Karta "NAGA MASTERCARD" - w prosty sposob powiązana z Twoim kontem (karta bez opłat za wydanie czy utrzymanie jej). Natomiast prowizje przy transakcjach, wymianie walut są nawet mniejsze niż w znanym pewnie dla wielu osób Revolut.Kilka opcji wpłat: kartą, procesorami, krypowalutami, szybkie polskie przelewy bankowe.
Firma otrzymała nagrodę w Londynie (Best od Show) za jedyny i unikatowy jakościowo produkt jakim jest Auto Kopiowanie Traderów. W 2017 roku firma połaczyła się z Fusan, ogromnym portfelem inwestycyjnym który zarządza różnego typu Startupami.
Platforma jest w pełni transparentna, jest na giełdach, można śledzić wszystkie jej wpływy, transakcje. Mają swój własny Coin, który podobnie jak na Binance Coin stanowi pewną część ekonomii, związaną z obrotami środków na ich platformie.Mają ciekawą opcje lokaty poprzez kontrakt CFD, 2 % rocznie - jak w banku :) ale na o wiele lepszych warunkach niż dają nam typowe banki. Wpłacasz ile chcesz i wypłacasz kiedy chcesz wraz z uzyskanym zyskiem."Za firmą" stoją także dwa duże, ponad 50 - letnie banki niemieckie Hauck i Aufhäuser. Jeden z nich gwarantuje nienaruszalność depozytów na zasadach Unii Europejskiej. Drugi bank jest inwestorem. Pieniądze są zdeponowane w niemieckim banku i są na segregowanych kontach. Chronione zgodnie z przepisami MiFID II i CySec. Brak opłat za zarządzanie kontem. Pełna przejrzystość. Codzienna wycena w celu śledzenia wyniku w czasie rzeczywistym.

Portfolios a więc pakiety akcji. Zobacz w co inwestuje dla przykładu Warren Buffet i jego fundusz. Działaj na rynkach akcji renomowanych firm.


Rynki do tradingu o różnych dźwigniach:

- Cryptocurrencies
- FX
- CFD
- Exange Traded Founds


"Automate your investments with CYBO"

Skonfiguruj CYBO, asystenta handlowego AI wyposażonego w wiele wskaźników do zarządzania portfelem 24/7.

PROGRAM POLECEŃ ORAZ REKOMENDACJI W NAGA

Są 2 plany.

1) Z konta handlowego polecasz (link w panelu) i tam masz jednorazowy bonus 25 €. Pod warunkiem, że polecony zweryfikuje się i zrobi depozyt minimum 250 €.

2) konto Partnerskie jakie można uzyskać tylko wcześniej będąc na koncie handlowym i złożyć wniosek przez innego partnera (czyli w tym przypadku za moją rekomendacją). Po weryfikacji wniosku dostajesz indywidualny plan. Jest o tyle ciekawie, że jest to od kilku centów do kilku euro za każdy otwarty lot (pozycję) przez poleconych. Czyli niejako za każdy ich „zakup” pozycji giełdowej. A takich pozycji, otwiera każdy kilka dziennie jeśli kopiuje np. innego tradera. W większej skali są to dobre prowizje.


Reasumując: NAGA to coś wyjątkowego - wreszcie na pełnym legalu i bez konieczności polecania. Z możliwościami i opcjami dla każdej osoby

Ps:.. Jeżeli chcesz więcej informacji jak działać, dołączyć do naszej grupy prywatnej na FB gdzie dzielimy się informacjami odnośnie najlepszych Copy Traderów, dowiedzieć się więcej  o  zasileniu konta oraz o pasywnym zarabianiu na nim, zapraszam do kontaktu na dole tej strony.

Przegląd giełdy Pionex: 22,5% miesięcznie korzystając z BEZPŁATNYCH 16 botów handlowych

Pionex to scentralizowana giełda, która zapewnia BEZPŁATNIE 16 rodzajów botów do handlu kryptograficznego. Został uruchomiony 24.06....
CZYTAJ WIĘCEJ!

Korzyści płynące z dzielenia się doświadczeniami z NAGA

 
Publikuj posty, udostępniaj swoje doświadczenia i zostań skopiowany przez innych traderów


 


Uzyskaj ekskluzywne informacje o rynku

Uzyskaj dostęp do doświadczonych traderów i najnowszych wiadomości rynkowych


 


Połącz się z traderami na całym świecie

Nawiązuj kontakty z innymi osobami, polub, komentuj i udostępniaj posty


 


Odkryj nowe możliwości

Zobacz, czym handlują inni i zainspiruj się do handlu nowymi rynkami

 
 

Dlaczego ludzie wybierają NAGA?


 

Narzędzia do tworzenia wykresów

Przeglądaj ceny na żywo, wzory konspektu i twórz osobiste szablony - wszystko dzięki TradingView™.

 
 

Sentyment rynku

Dowiedz się, jakie są ulubione zasoby społeczności, aby handlować i zainspirować się do pierwszego handlu.

 
 

NAGA Protector

Zabezpiecz swoje zyski i ogranicz ryzyko. Chroń swoje inwestycje automatycznie.

 
 

Zintegrowana lista obserwacyjna

Śledź swoje pomysły inwestycyjne na wszystkich platformach w podróży.

DOŚWIADCZENIE ORAZ SUKCESY NAGA

 
 
  • Październik 2015. Yasin Qureshi i Benjamin Bilski zakładają NAGA w celu decentralizacji technologii finansowych i zapewnienia dostępu do najlepszych narzędzi rynkowych dla wszystkich na całym świecie. Po raz pierwszy NAGA prezentuje swoją przełomową aplikację społecznościową NAGA Trader.
  • Luty 2016. Lokalne inwestycje i pierwsza nagroda. NAGA jest w stanie zapewnić dużą transzę finansowania przez jeden z najstarszych prywatnych banków w Niemczech - Hauck i Aufhäuser. Swipestox (obecnie NAGA Trader) wprowadza swoją rewolucyjną funkcję - Copy Trading, pozwalając użytkownikom kopiować transakcje ekspertów handlowych na całym świecie i zdobywa pierwszą znaczącą nagrodę „Finovate Best of Show” w Londynie.
  • Grudzień 2017. Wśród 50 największych ICO wszechczasów. Ponad 63 000 firm wspierających bierze udział w sprzedaży tokenów, przyczyniając się do pozyskania ponad 50 milionów USD, przełamując pierwotny cel projektu w wysokości 30 milionów USD dla NAGA Coin (NGC).
  • Styczeń 2018. Międzynarodowe uznanie. Założyciel i dyrektor wykonawczy NAGA Benjamin Bilski zostaje dodany do listy Forbesa 30 poniżej 30: Lista technologiczna, co czyni go jednym z najjaśniejszych młodych przedsiębiorców, którzy rewolucjonują przemysł technologiczny.
  • Kwiecień 2018. Uruchomienie portfela NAGA. Uruchomiony jest najnowocześniejszy portfel kryptowalut wspierający główne kryptowaluty i wszystkie tokeny ERC-20, podczas gdy użytkownicy mogą wysyłać monety i tokeny bezpośrednio do swoich kontaktów za pośrednictwem swojego adresu e-mail.
  • Lipiec 2018. Uruchomienie przedmiotów CFD do gier. NAGA Trader staje się pierwszą platformą handlową, która wprowadza elementy gier jako instrumenty handlowe od NAGA Virtual (np. Switex).
  • Listopad 2018. Przedstawiamy NAGAX. Własna cyfrowa wymiana aktywów NAGA jest wdrażana do testów beta z 0% opłatami transakcyjnymi. NAGA Exchange oferuje fiat i główne pary kryptowalutowe, 8-warstwowy model opłat i obsługuje ponad 10 milionów transakcji na sekundę.
  • Luty 2019. Uruchomienie karty NAGA i IBAN. Użytkownicy mogą teraz zarządzać swoimi środkami i płacić zyskami handlowymi z NAGA Trader na całym świecie za pomocą bezpłatnej karty NAGA MasterCard i osobistego IBAN dla transakcji SEPA.

Zakładam że się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś w NAGA i potrzebujesz więcej informacji.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, poznać tajniki automatycznego kopiowania Traderów, dowiedzieć jak złożyć swój pierwszy depozyt po rejestracji, kliknij tu - Kompendium Informacyjne!. Dowiesz się jak kopiować, kogo kopiować, poznasz właścicieli platformy oraz dowiesz się o innych, atrakcyjnych ofertach z których będziesz mógł/mogła skorzystać w NAGA.

Mój Skype: poverejay

Mój e-mail: poverejay13@gmail.com

Profil na Facebook: https://www.facebook.com/morozwieslaw

Handel z NAGA Trader poprzez śledzenie i kopiowanie lub replikowanie transakcji innych traderów wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, nawet w przypadku śledzenia i kopiowania lub replikowania najlepiej handlujących traderów. Ryzyko wiąże się również z tym, że możesz śledzić lub kopiować decyzje handlowe prawdopodobnie niedoświadczonych / nieprofesjonalnych traderów lub handlowców, których ostateczny cel lub zamiar lub status finansowy mogą różnić się od twojego. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej powinieneś polegać na własnej ocenie osoby podejmującej decyzje handlowe.

Inwestowanie na rynku Forex, towarowym, giełdzie, kryptowalutach czy reklamie internetowej zawsze wiąże się z ryzykiem. Blog e-pasywnezarabianie.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym a wszelkie załączniki, wpisy przygotowano wyłącznie w celach informacyjnych. Podane informacje: nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów lub wystawców, nie stanowią oferty zbycia lub nabycia wymienionych w nich instrumentów finansowych, nie stanowią podstawy do zawarcia, jakiejkolwiek umowy lub powstania jakiegokolwiek zobowiązania.

Copyright 2019 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.