ZE WZGLĘDU NA OBECNĄ SYTUACJĘ NA RYNKU ORAZ KILKA INNYCH CZYNNIKÓW COINFINESSE CHWILOWO WSTRZYMUJE SWOJE DZIAŁANIA! - WIĘCEJ INFORMACJI OD CEO FIRMY MARIO HELMUT W PONIŻSZYM VIDEO!

COINFINESSE! INFORMACJE O PROJEKCIE!

 • CoinFinesse wystartował 1 grudnia 2019
 • Firma zarejestrowana w UK
 • Kapitał zakładowy 15 mln GBP
 • Dokumenty i certyfikaty do wglądu
 • Korzystny plan kariery + bonusy
 • Od 1,2 - 3,6 % tygodniowo + Arbitrage
 • Wewnętrzny transfer między użytkownikami
 • Cotygodniowe sprawozdanie z tradingu
 • Grupy, Czaty, Zoomy informacyjne
image5_1
"Nigdy nie jest za późno - ale Początek - jest zawsze najważniejszy!"
image6_1


 • CoinFinesse Group to społeczność nowej generacji, która zapewnia interfejs, dzięki któremu rynek kryptograficzny jest dostępny dla wszystkich.

coinfinity o firmie

 • O firmie

  Jak sami twierdzą - ich platforma jest stowarzyszeniem inwestycyjnym. Niewiele osób jest w stanie osiągać trwałe zyski na tym wymagającym rynku. Właśnie tam wkracza grupa CoinFinesse. Dzięki ich starannie wybranym partnerstwom umożliwiają oni swojej społeczności, wejście na niezwykle lukratywny rynek. Precyzja oraz niezawodność to podstawowe kompetencje, które gwarantują dla inwestorów. Pracują ze zróżnicowanymi portfelami, dla których stosują wyłącznie swoje najnowsze i sprawdzone strategie. Ponieważ bardzo ważne jest, aby zawsze być na bieżąco i prawidłowo wykorzystywać wszystkie informacje na tym szybko zmieniającym się i wymagającym rynku.

coinfinity portfele

 • Portfele inwestycyjne

  CoinFinesse nie obiecuje żadnych stałych zwrotów, ponieważ ich wyniki są zmienne, w zależności od sytuacji na rynku. Ale na podstawie swoich średnich wyników z przeszłości mogą oni określić przybliżone oczekiwania. Ich portfele inwestycyjne nie mają określonego okresu aktywności. Zawsze możesz anulować portfel inwestycyjny do końca tygodnia.  Jeśli Twój portfel był aktywny przez mniej niż 20 tygodni, jego rozwiązanie spowoduje naliczenie prowizji w wysokości 20%. Każdy portfel będzie generował dochód do 300%, wliczając dochód partnera. Po wygenerowaniu dochodu w wysokości 300%, portfel automatycznie się "wygasi".


 • Inskrypcja - Portfolio

  "Nigdy nie wkładaj wszystkich jajek do jednego koszyka!"

  Platforma to wie i .... ?

  ....ze względów bezpieczeństwa stosuje dywersyfikację. Dlatego też ich Portfolio Split składa się z 6 filarów

coinfinity platnosc • Płatności


  1. Nowe portfele inwestycyjne zaczynają funkcjonować zawsze od następnej niedzieli.
  2. Tygodniowe zyski będą księgowane wieczorem w piątek.
  3. Żądania wypłaty będą realizowane w każdy poniedziałek i będą zaksięgowane w Twoim portfelu w ciągu 72 godzin.

 • Plan Marketingowy - Prowizje

  Prowizje są oparte na tygodniowych zarobkach osób w Twojej strukturze. Dokładny procent jest zależny od zajmowanego miejsca w strukturze przez Twojego partnera. Trzy pierwsze poziomy są odblokowane automatycznie dla wszystkich partnerów.

 • Bonusy

  Po osiągnięciu nowego statusu otrzymasz nagrodę. Aby uzyskać dany status, musisz osiągnąć określoną kwotę całkowitą zarobków swoich oraz Twoich partnerów.

coinfinity mario team

 • Mario Helmut, CEO

  Mario pracował w branży finansowej przez ponad 40 lat. Dzięki swojemu doświadczeniu w bankowości doskonale wie, jak prowadzić firmę i jak zaspokajać potrzeby społeczności na tym wymagającym rynku.

  «Moim zamiarem, kiedy dołączyłem do CoinFinesse Group jako dyrektor finansowy, a później jako dyrektor generalny, było zbudowanie spuścizny.
  Aby zbudować coś wspaniałego na przyszłość. »- Mario Helmut

coinfinity sposob w jaki firma generuje zyski
coinfinity zyski trading

Proces złożenia depozytu oraz jego aktywacja

Minimalny depozyt w planie "Swing Trading" (1.2% - 2.4% ∙ Week) to 100$ w kryptowalucie BTC lub ETH. Minimalny depozyt w "High Frequency Trading" (2.2% - 3.6% ∙ Week) to 2500 $. W zależności od wybranego tradingu składamy depozyt. Możemy to określić jako doładowanie naszego konta. Doładowanie zrobisz w zakładce "DashBoard" klikając Deposit. W momencie pojawienia się Twojej inwestycji, przechodzisz do zakładki "Portfolios" w której aktywujesz swój pakiet w "Perform Investment". Warto zwrócić uwagę, aby poprawnie wpisać  jego wartość. Twój depozyt rozpoczął pracę. Informacyjnie: pakiety pracują do 300% swojej wartości początkowej więc zarabiamy na czysto 200% z inwestycji. Po 20 tygodniach możemy wypłacić swój pakiet, nie płacąc fee. Możemy też to zrobić w dowolnej chwili, ale wtedy jest pobierana prowizja 20%. Depozyt pracuje do 300% i potem automatycznie się wygasza. Wypłaty co piątek bez fee do 72 h, ich realizacja w poniedziałek.

 

 

Współpracując z platformą CoinFinesse, mamy dostępnych sporo informacji na temat firmy, właścicieli oraz ich przyszłych planów. Dodatkowo - świetne materiały do rekomendacji projektu. Bannery, plakaty, cykliczne zoomy informacyjne, grupy, czaty, pdf.

Kryptowaluciane Njusy - 6.06.2020

Czy Bitcoin sprawi że pieniądze przestaną być potrzebne?Jeśli chodzi o adopcję Bitcoina istnieją dwie reguły, które dot...
CZYTAJ WIĘCEJ!
image5_1
“Ilu znasz milionerów, którzy stali się bogaci poprzez inwestowanie na kontach oszczędnościowych? Nie mam nic więcej do dodania.” – Robert G. Allen
image6_1
Chinese (Simplified)EnglishGermanPolishRussian
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
LikePlus – Szybkie pozyskiwanie nowych fanów dla Twoich stron

Będąc uczestnikiem platformy LikePlus będziesz mieć dostęp do wielu  pożytecznych narzędzi. Pozyskasz za darmo fanów z Facebooka oraz Google+. Poprzez...

Zamknij